0 oy
1,045 göst.
Diğer kategorisinde (2,466 puan) tarafından

Dün akşam oldum sezeryan, o kadar güzel ağlıyordu ki bende onunla birlikte ağladım 

Doktor yanağıma koydu kuzum dedim sustu 
Çok yumuşaktı yanagi öptüm kokladım 

Ama işte yanımda değil solunum sıkıntısı yaşıyor, doktor tam ciğeri gelişmemiş dedi yani tam açılmamış biz de henüz tam anlamadık diyor 
Ne zamana toparlanır dedim bilmiyoruz dedi 
Dua edin . 

45 Cevaplar

0 oy
(4,444 puan) tarafından
Canim durumun zor ama korkma solunum destegi ile cigerlerinin gelismesi toparlanmasi saglanir
-Reklam-
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun inşallah bian önce geçer gider sağ saglim bebeginle evine gecersin<3

0 oy
(483 puan) tarafından
Entube diyince herkes bi tık korkuyor hakli olacak ama korkacak hiç birdey yok sadece küçük ciğerleri gelişirken bebek değil de makine nefes alıp verdirecek o kadar ama illaki ciğerleri gelişecek sonra yavrunu sana verecekler cok geçmiş olsun 
(2,466 puan) tarafından
Çok sagol canim Allah razı olsun çok iyi geldi yorumun❤️
(483 puan) tarafından
Ne demek canım benim çok sevindim
(1 puan) tarafından
Canım iyileşti mi bebeğin lütfen cevap yaz bugün doğum yaptım bebeğim entübe edildi çok korkuyorum
(2,466 puan) tarafından
Iylesti canım 13 günde çıktık çok şükür .
hiç korkma canim o da çıkacak annesi bol bol dua et

Tam olarak neyi var doktor ne diyor
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Merak etme canım Küçücük bedenleri o kadar güçlü ki hızılıca toparlayacak bak gör , Allah'ım en kısa zamanda kavuştursun sizi şifa versin canım inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 584 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 469 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,104 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu

379,299 soru

11,353,473 cevap

34,824 kullanıcı

...