0 oy
1,044 göst.
Diğer kategorisinde (2,464 puan) tarafından

Dün akşam oldum sezeryan, o kadar güzel ağlıyordu ki bende onunla birlikte ağladım 

Doktor yanağıma koydu kuzum dedim sustu 
Çok yumuşaktı yanagi öptüm kokladım 

Ama işte yanımda değil solunum sıkıntısı yaşıyor, doktor tam ciğeri gelişmemiş dedi yani tam açılmamış biz de henüz tam anlamadık diyor 
Ne zamana toparlanır dedim bilmiyoruz dedi 
Dua edin . 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah kardeşim yavrunu sana bağışlasın 
-Reklam-
0 oy
(8,905 puan) tarafından
Korkma bak görürsün hicbisey olmayacak üzülüp sütüne zarar verme kötü bisey olsa doktor söylemez miydi sadece nefes aliyor bebis makine sayesinde bak gör Bi kac gün içinde kucağında güle oynaya çıkacaksın hastaneden lütfen kendinj yıpratma dualarim seninle 
(2,464 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım inşallah ❤️Rabbım o günleri de gösterecek eminim
(8,905 puan) tarafından
Noldu durum ne simdi ne alemde bebis ne dedi doktor
(2,464 puan) tarafından
Kendi doktorumla konuştum dedi filim çektik cigerlerinde düzelme var çok şükür kilosu iyi olduğu için toparlanması kolay olacaktır diyor

Şimdilik bunları söyledi

Bende taburcu oldum ev hastaneye 2 3 saat uzaklıkta bir akraba da kalıyorum apart ev falan arıyoruz ama yok depremden dolayı heryer dolmuş

İnşallah ev bulursam hastaneye yakin benim için daha iyi olacak
(8,905 puan) tarafından
Doktor iyi demiş tamamdır o zaman bitti gitti bak sakın kendini üzüp sütüne yazık etme asıl hastahanede çıktıktan sonra anne sütüne ihtiyacı var daha çabuk toparlanıp gelişmesi için eğer sütüne yazık edersen ıslak tuvalet terligini burdan ağzına fırlatırım ona göre;) du bakalım lohusa kadının duasıda kabul olur çıkar yarına biseyler hemen dertlenme tek derdin ev olsun
0 oy
(119,248 puan) tarafından
allahim kuzunu sana bagislasin rabbim sifa versin
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Korkma kuzum benim oglanda kaldı kuvezde belkide bu daha hayırlısı olur sen kendini toplarsın bebiş kendini toplar güle oynaya çıkarsınız allhain izniyle 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Rabbim kimseyi yoğun bakım kapısında bekletmesin çok zor ..inşallah bian once kavuşursun Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa ihsan eylesin yavruna Âmin sağlıklı bir şekilde kucağına alman duasıyla Âmin o durumu olduğun ruh halini o kadar iyi anlıyorum ki bol bol dua et yavruna 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin. Tez zamanda kavuş bebeğine sağlıkla.. 
0 oy
(3,884 puan) tarafından
Korkma canim inşAllahhh  1 hafta 10 güne bir seyi  kalmaz. Benim 3. Bebegimde aynı  sekilde oldu. Elhamdülillah  şimdi  13 aylık  oldu bile. Canavar gibi :D biraz sabır. Rabbim kolay eylesin kavuştursun  inşAllahhh tez zamanda. 
0 oy
(600 puan) tarafından
Rabbim acını dindirsin şifa versin inslalah kuzucuga hiç korkma canım rabbimin izniyle gecicek korkma 
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Ay doğum yaptın mı senn gözün aydın Rabb'im analı babalı büyütsün şifasını versn inşallah korkma bişey olmaz Allah'ın izniyle ❤️
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Bu mübarek günlerin hayrına Rabbim evladını size bağışlasın 
0 oy
(15,161 puan) tarafından
Ya Allah'ım şifa versin dostum kuvez e koymak gibi bişey mi bu daha ciddi bir durum mu anlayamadım 
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Sakin ol annesi inşallah sağlıkla çıkacak gelecek yavrun sana. Sürün geldiyse sağım yapmaya çalış. Erken gelen bebeklerde oluyor böyle şeyler. Allah tez zamanda şifa versin kucağına alıp kokusunu çek inşallah içine
(2,464 puan) tarafından
Daha gelmedi duş alırsam inşallah gelecek yorgunum sağım yapamıyorum

Kedime gelirim yarın inşallah

Allah razı olsun ❤️
0 oy
(134 puan) tarafından
Allah size bağışlasın sürecinizde size ve bebeğinize kolaylık versin sağlıkla kavuş inşallah 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin
0 oy
(981 puan) tarafından
Kacinci haftada dogum yaptiniz.bu sık gorulen bisey duygusalsiniz tabiki lohusaliktan normal ama sakin kalmaya calisin haftaniz erkense bir hafta 10 gun bile kalabilir boyle aglanirsaniz coook uzulursunuz
(2,464 puan) tarafından
36 haftalik canım, bugün daha iyiyim bebisim de iyi olacak insallah
0 oy
(48,634 puan) tarafından
Allah sifa versin sag salim bebegine kavustursun canim
0 oy
(5,460 puan) tarafından
Öncelikle Rabbim şifasını versin canım biliyorum kolay değil ne desek acı aynı kalacak ama inşallah çok uzun süre kalmaz bı akrabamın başına geldi 1 hafta 10 günde çıktı inşallah seninde hemen çıkar 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Benimde öyle oldu ama çok şükür düzeldi kaç haftalıj doğduki
0 oy
(73 puan) tarafından
Cnm hiç korkma 5 ayönce görümcemde doğum yaptı aynıydı 1 haftada topladı kendini düzeldi entübe etmeleri hareket edip ağlayıp ciğerlerini yormasın fiyefir korkma düzelir 1 haftaya bile kalmaz alırsın kucağına 
(2,464 puan) tarafından
Yaa Allah razı olsun böyle ornekler bir nevi beni rahatlatıyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 584 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 469 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,104 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...