0 oy
251 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,087 puan) tarafından

image

hangisi kızlar sipariş verecem kullanan varmi, elde pratik kullanmak için 

7 Cevaplar

0 oy
(1,087 puan) tarafından

Bi tane de bu

image

(5,705 puan) tarafından
ikincisi elimde var resmen can veriyoruz basana kadar ama sen yorumları oku yinede
(1,087 puan) tarafından
Baktım da vazgeçtim ya herkes bise demiş en iyisi normal almak manuel değil biraz para biriktireyim
(5,705 puan) tarafından
aynen bencede
(985 puan) tarafından
İpli alma derim ben misafir geleceği gün soğanı çekerken tezgahtan düştü parçalandı üstten basmalı aldım züccaciyeden daha kullanışlı iplilerin kullanışı yok
(1,087 puan) tarafından
Hepsinden vazgeçtim yorumlardan sonra en iyisi para biriktip güzel bise almak
-Reklam-
0 oy
(13,901 puan) tarafından
Bence bunlarin kullanimi zor. Ipli olanlar daha pratik. 
(1,087 puan) tarafından
Iste ipliklede erken bozuluyor demişler
(13,901 puan) tarafından
Ikinci attiğina benzer almiştim ama hiç kullanamadim ben. Temizlemesi bile çok zordu.  Tabi daha küçüktü benim aldiğim ama hiç memnun kalmadim ben.
(1,087 puan) tarafından
2 sinde iptal ettim bende
0 oy
(1,692 puan) tarafından
Canım ben iplilerden kullanıyorum o kadar pratik ki mutfakta elim ayağım yani iyi ki almisjm.
(1,087 puan) tarafından
Yorumlara baktım aslımd onlardanda memnunlar ama ben iptal ettim almadım biraz biriktirip paramı normal bise alacam en iyisi
(1,692 puan) tarafından
Daha güzeli senin olsun canım ama oda pratik memnunum yani.
(1,087 puan) tarafından
Teskkur edrim kuzum
0 oy
(2,972 puan) tarafından
2. Attığını kullanıyorum çok güzel doğruyor çok pratik ,ama tavuk göğsü olsun başka daha katı şeyleri dogramiyor onu söyleyim.
(1,087 puan) tarafından
Ben çok tereddutte kaldım iptal ettim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
1. olana benzer bişey kullandım, çok küçüktü, bir tane soğanı bile tek seferde doğrayamıyordu.. Çabucak da bozuldu..

2. olana benzer de kullandım, soğandan gerisini güzel doğramıyordu, saatlerce uğraştırıyordu.. Bir de o bastırılan yerin içine su kaçarsa sürekli kirli kirli su akıyor her bastırmanda.. İkisini de alma o yüzden.. Biraz daha para ekleyip üsttekilerin biraz büyükleri var onlardan al
(1,087 puan) tarafından
İyiki almadım desene kız bende sin dk vazgeçtim normallerden alırım daha iyi
(1,552 puan) tarafından
Bence iyiki almadın.. Herkes memnunum deyince sorun bende mi diye düşünmeye başladım ama :) Ben ikisinden de memnun kalmadım
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Alttakini kullanıyorum yeşil olanı memnunum gayet iyi ve kolay vuruluyor annemle kendime iki tanesini toplamda 140 tl felandı aldığımda
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende ipli olandan var salı pazarından 20tl ye almıştım maşallah hala kullanıyorum soğan doğramaktan kurtuldum diğer şeyler için büyük olanım var
(1,087 puan) tarafından
Büyük bendede var o yüzden küçük pratik bise istedim ama gelen yorumlardan sorna hepsini bıraktım par abirijtireyim güzel bise alayim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 578 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,380 puan) tarafından soruldu

380,579 soru

11,394,744 cevap

34,912 kullanıcı

...