0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (2,994 puan) tarafından
Eşim diyor geçenlerde niye aile birliğimiz ilişkimiz kalmadı işte babası vefat etti 1 sene oldu annesi yalnız kalıyor diğer oğlu evli ve ben görüşmüyorum kendileri mesafeli özellikle eltm (eltmde kaynanın yeğeni) bana yaptıklarının çeyreğini bile onlara yapmadı  oda çok zoruma gidiyor, kaynanmda zamnnda bana çok etti içimden gelemiyor onla aynı ortamda durmaya bide toplum içinde benimle iyi geçinmek yerine ona ters cvp vereceğimi bildiği halde ***** saçma konuşur kendince iyi bişi dediğini sanar o yüzden Bi yere mecbur kalmadıkça onla gitmem, eltm zatn ne slm alır ne slm vermez öyle konuşamam, içimden gelmiyor onlarla aynı ortamı paylaşmak, bide Bi mevzu oldu eşim doğruluğu için bana değilde annesine sormasıda beni baya kırmıştı sanki bn sürekli herzmn yalan söylerim gbi, bunları bildiği halde bana aile birliğimiz niye yok diyor anlatsam anlamaz bnde kısaca anlaşamıyoruz cnm benm de bir ailem var yetişmekten yoruluyorum bazı şeylere dedm konuyu kapattım. 

1 cevap

0 oy
tarafından
en iyisini yapmış sın ama eşinede üzüldüm ya :-(
(2,994 puan) tarafından
Yaşadıklarımızın nedeni biraz da eşim başta benle konuştuğu gbi aile olabilseydi yanımda olsaydı belki bukadar yüz göz olmazdım ailesiyle herşey farklı olabilirdi
tarafından
haklısın zaten kocalar gerçekten hakkı ile koca lık yapabilse aradaki dengeyi korusa her şey çok daha kolay olur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 145 göst.
13 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Denizela (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 792 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Cocukannesi (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,054 soru

11,875,663 cevap

35,990 kullanıcı