0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
32 günlük bebegim var eşim malatyalı ve görevlendirme ile oraya gitmek istiyor ben istemiyorum,  su zamanda destek olması gerektiğini düşünüyorum yalniz değilim kaynanam var evde ama es desteği ayrı diye düşünüyorum ama farklı düşünüyoruz eşimle , 1 nöbet tutup 5 gün boş olcam o zaman hep yanınıza gelirim diyor, gitmese ne olur sanki sizce nasıl düşünmeliyim kızlar

4 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Benim eşimin de görevlendirmesi Kahramanmaraş'a çıkmıştı. Hamileyim diye dilekçe ile iptal etti. Eşler sanıyor ki bensiz de olur.Onlar birlik olmanın daha farkına varamiyorlar. Tepkini biraz sert koy. Bebek ikinizin bebeği 
(4 puan) tarafından
Aynen öyle,  annem var yanında, bende gelecem boşluklarda diye düşünüyor
(287 puan) tarafından
Hiçte böyle bir şeye izin vermeyin. Babalık sadece biyolojik katkı değil. Onunda sana her türlü desteği lazım. Senin eşin annen değil.
(4 puan) tarafından
Inat ediyor canım beni dinlemiyor malesef :(
(287 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ne iş yapıyor ki
(4 puan) tarafından
Hemsire canim
(9,247 puan) tarafından
Benim eşimde marastaydı TSK dan ama . İstemeden yolladılar ama eger öyle dilekceyle falan gidiliyor olsaydı git derdim benşmde bebegım var bakarım tek zaten genelde karakolda oluyor tek baktım
0 oy
tarafından
Niye suanki yeri rahat degilmi 

Eger tayin istemek zorundaysa gitsin madem yeri guzel dahatsa 
(4 puan) tarafından
Memleketi olduğu için istiyor
0 oy
(3,942 puan) tarafından
Benim eşimi de göndercekleedi tamaö dedi ama içine oturdu hamıle oldugum için allahtan iptal oldu o zamam gitmedi.bi kaç gun önce yınw dedıler eşim de dedi eşm hamıle az kaldı doğuma. Eğer gidersem doğumdan sonra giderim diyor. Ben de doğumdan sonra tercıh ederm çünkü bı de kızım var küçük annemgile gıder toparlanjrıım en azından bıraz.sen de lphusa psikolojisıyle belkı yalnız kaldm dııye unutamazsn ilerde belki istemiyorsan gıtme sn 

İlgili bir soru bulunamadı

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...