0 oy
341 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (469 puan) tarafından
Hayırlı geceler hanımlar genç kalmak ve kırışıklıkları önlemek için ne kullanıyorsunuz? Bana ne önerirsiniz? Kolajen takviyesi düşünüyorum ama emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :) 

16 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu arada yaş, 30
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hicbirsey kullanıyorum düşünmüyorumda seviyorum kırışıklıklarımi hepsinin yaşanmışlıkları var
(3,573 puan) tarafından
Anılarla var insan. Her kırışıklık yaşanmışlık, tecrübe, hayat demek öyle değil mi? Farklı bir yorum ama etkileyici bir bakış açısı
(469 puan) tarafından
Farklı bir düşünce :)
tarafından
32 yılımın en güzel izlerinden bir taneside kırışıklarim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kolejen agiz yoluyla alman lazim cilde surelen ise yaramiyomus.

Peptit c vitamini retinol icerikli urunler ise yariyomuş. Bide kesinlikle gunes kremi
(469 puan) tarafından
Ağız yoluyla düşünüyorum zaten takviye edici hap olarak. Dediklerinizi araştırayım :)
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben aynaya baka baka kırışıyorum
(469 puan) tarafından
Pişman olursun ilerde bence erken kırışmamak için savaşmalıyız
(1,337 puan) tarafından
Canım bnde araştırıyorum ama güvenilir bir krem yada serum bulamadım
(469 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde. Bioderma var aklımda ama emin değilim
0 oy
(8,773 puan) tarafından
Hicbisey kullanmıyorum sadece bol bol keseliyorum yüzümü gram kirisiklik ve sarkma yok 
(5,108 puan) tarafından
Papatyalar ben de sana katılıyorum canım kabak kesesini lazere gittiğim için batıklardan dolayı kullanıyorum bacak bölgesine. Peelinlerin cildi çizdiğine dair birkaç yazı okudum doğruluk payı nedir bilemem. Yüz yogasını bende 3 yıldır yapıyorum ama ağırlığı çene gidi boyuna  veriyorum
(84 puan) tarafından
Bende solante kullanıyorum
(469 puan) tarafından
Ben de solante kullanıyorum ama değiştirmeyi düşünüyorum çok yağlı geldi bana. Yapış yapış yaptı yüzümü
(1,107 puan) tarafından
Yan etki olarak yorum yapamam ama cildinizi kendiniz tanıyorsunuz ürünün içeriğini okuyun ve daha önce kullanıp memnun kalmadığınız bir madde varsa kıyaslayarak anlayabilirsiniz belki
(469 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam inşallah :)
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı kullanıyorum geece yatarken gündüzde güneş kremi 
(469 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağını saçıma kullanıyorum ama yüz için ilk defa duyuyorum
(3,573 puan) tarafından
Afrodizyak etkisi de var, kaşık kaşık yiyorlar.
(469 puan) tarafından
Ayy ilk kez duydum araştırayım biraz. Teşekkür ederim :)
(3,573 puan) tarafından
:) haha
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kırışıklık iicn değil ama trendolda bir serum gördüm onu alıp dermaroller ve gua sha yüz taşı ile masaj yaparak kullanmayı düşünüyorum 
(469 puan) tarafından
Hangi serum acaba? C vitamini serumu mu
(5,108 puan) tarafından
https://ty.gl/w1ap3eixab
Evet içerisinde C vitamini var
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Selin Ciğercinin kendi markası olan c vitamini. Ara ara Pirinç suyu, yumurta akı. Yazın da salatalık sütü,yerli domates suyu. Faydalarını bile tartışamam. 
(469 puan) tarafından
Araştırıcam o c vitaminini. Çok teşekkür ederim bilgiler için :)
0 oy
(1,002 puan) tarafından
25 yaşındayım valla göz altinda hem morluk hem kırışıklık var bebe beni bitirdi dert sıkıntı stres valla kulalndim çok seh ama faydasını görmedim olmezsem beş sene sonra estetik yaptırırim hahaha takmiyom valla :))
(469 puan) tarafından
:))) inşallah
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Bıyıklarını almaya fırsat bulamayan ben 
(469 puan) tarafından
:))) ben de zor fırsat buluyorum 2 çocuktan
(6,820 puan) tarafından
Benimde 2 çocuk var biri 11 aylık biri 26 yaşında kim diye soranlara kocam diyorum biraz önce işe giderken salonun ortasına çıkarıp attığı eşofmanları o topladım çorabı da ünitenin altından çıktı
(469 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah :)
0 oy
(84 puan) tarafından
Nemli cilt geç yaşlanır bol bol kaliteli bi nemlendirici ile ve yağlarla nemlendirmek bi nebze geciktirir kırışıklığı 
(469 puan) tarafından
Düzenli nemlendiriyorum, her ay cilt bakımına da gidiyorum ama yeterli gibi gelmiyor bana
(84 puan) tarafından
O zaman takdiri ilahi)) genetiklede ilgili tabi :) cildim iyi ama şimdiden saçım beyazlıyo çünkü babama çekmişim)
(469 puan) tarafından
Bence de genler önemli :)
0 oy
(7,542 puan) tarafından
Canım ilk olarak bol su içmeliyiz ve tütün ürünleri kullanmamalı düzenli uyku uyumalıyız yaş kremleri 35 itibariyle başlamalı bence senin için biraz daha vakit var:)
(469 puan) tarafından
Gerçekten mi? Ben 25 yaşında başlanıyor sanıyordum. Bol su içiyorum ama düzenli uyku maalesef yok çocuklarım sağ olsunlar :)
(84 puan) tarafından
35 değil 25 te başlanıyor
(7,542 puan) tarafından
25 diyolar ama o diyenlere aldırmamak lazım düzenli beslenme,bol su,cilt temizliği ile 35 e kadar idare ettim ben beş senedir kullanıyorum yaş kremi kırk oldum ama görenler otuz zannediyor:)
(469 puan) tarafından
Maşallah canım :)
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bilgim yok cnm
(469 puan) tarafından
Tmm canım :)
0 oy
tarafından

20 yasımdan berı yaz kıs farketmez gunes kremı surerım suratıma, hergun gece yatarken dove sabunla yıkarım ıyı degıl dıyolar ama ben cok memnunum :) ayda 1-2 de maske yapıyorum o kadar ama bende kırıskkık karsıtı kremlere baslamayı dusunuyorum 

(469 puan) tarafından
Kaç yaşındasınız acaba? Ben de maske yapıyorum arada. Güneş kremi de kullanıyorum  düzenli değil ama düzenli kullanıcam inşallah bundan sonra :)
tarafından
Hangi maskeyi yapıyorsun canm
tarafından
29 yasındayım hıc kırısıklık vs yok ama genclıgımde de hıc cılt sorunu yaamamıstım,  maske olarak da gratısten kagıt maskelerı alıyorum valla hıc marka yok
(469 puan) tarafından
Ben de gratis ten kağıt maske, kil maskesi alıyorum. Evde de pirinç suyu vs. Sürüyorum :)
0 oy
(60 puan) tarafından
Kolajen kullanıyorum ben memnunum. Ayrıca ağızdan omega 3, cilt içinde güneş kremi oneririm
tarafından
Hangisini kullanıyorsun canm
(469 puan) tarafından
Hangi markaları kullanıyorsunuz acaba?
0 oy
tarafından
Ben 25 yaşındayım retinole başlayacağım, marudermin sipariş verdim arkadaşım kullanıyor çok da memnjn
(469 puan) tarafından
Ben de bakayım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
26 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde duygu5524 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
47 cevap 554 göst.

378,218 soru

11,320,037 cevap

34,765 kullanıcı

...