0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından

Öyle bi laf vardır ya çoğu zaman da doğru çıkar tatlı erkek ekşi kız diye Bnm ikinci bu ilki kızdı bilmiyordum ama kız olduğunu hep ekşi yerdim ya da acı ama bunda öyle tatlı istiyorum 

33 Cevaplar

0 oy
(7,706 puan) tarafından
Ay ben ya. Sürekli tatlı istiyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ne eksiyi hoc sevmem tatlida hsmilrlikte bi ara tiksinmisyim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla kızımda ful ekşi yedim. Baştan sona kadar. Tatli hiç asermedim. Ama oğlumda hep tatlı az da olsa çünkü abartmamaya çalışıyorum bana iyi gelmiyor. Portakal havuç ve et ürünlerinin hepsini yiyorum. Etten nefret ederim normalde. 
0 oy
tarafından
Yok ya canım söylemesi ayıp , hamilelik boyunca ben erik sevmem normalde ekşi ile aram yoktur ekşi  erik ve çeri domates yedim kilo kilo alırdı eşim hergun bitirdim hiç tatlı cekmedi canım istemedi oğlum oldu bunun tatlı tuzlu ile alakası yok bence 
0 oy
(558 puan) tarafından
Oglanda ekşi kızda tatlı yedim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ben 7ay boyunca hep tatlı yedim hatta erkek diye bekledim doktor kız deyince şaşırdım bergüzar sanatçı var ikinci oglunda hep ekşi yemiş turşu kız diye hep beklemiş doktoruda oğlun olucak deyince inanmamış herkeste farklı demekki 
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Hiçbir alakası yok 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ekşi yedim kızım olduda,oğlanda ne yedim hiç hatırlamıyorum ya 

Aslında en son oğlan doğurdum hatırlamam ilaaazım dimi
0 oy
(78 puan) tarafından

Ben 1 kere aserdim o da browni kek oldu. Tatlı aserdim ve tatlı bir kız annesi oldum :)

0 oy
(7,517 puan) tarafından
Ben doguracam hsha
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Ye tatlıyı doğur hakkıydı, ye ekşiyi doğur ayşeyi derlermiş ya hani, o öyle değilmiş tam tersiymiş. 
0 oy
(5,598 puan) tarafından
tatlı aşermedim hiç ama hamileliğim boyunca ekşi aşerip ekşi yiyen bir tosuncuk(erkek çocuk) annesiyim annesiyim ☺️
0 oy
(13,824 puan) tarafından

İlk oglumfa tatlı yedim ikinci oğlum da tursu:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
0 oy
38 cevap 1,036 göst.
0 oy
7 cevap 194 göst.
0 oy
19 cevap 437 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

379,051 soru

11,346,113 cevap

34,812 kullanıcı

...