0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (144 puan) tarafından
Kızlar kimyasal gebelik geciriyormusum sizlerden olan var mı neler yaptınız bu süreçte moralim çok bozuk destek olalım birbirimize

4 Cevaplar

0 oy
(2,819 puan) tarafından
Hiç bir bilgim yok canım post yukarı çıksın geçmiş olsun Rabbim hayırlı Bir şekilde bir evlat nasıp etsin inşallah 
(144 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Canım bende geçirdim kimyasal gebelik ama inan düşük gibi değil kimyasal gebelik sağlıksız sprem olduğu için senin vücudun dışarı atıyor sana zarar vermesin diye düşük sonrası bazen daha zor oluyor bazende kolay gebelik oluyor ama kimyasal gebelik sonrasında gebelik daha kolay çünkü düşük olarak sayılmıyor sankim adetin biraz gecikmiş gibi hiç stres yapma  dua et çok şükür gebe kalabiliyorsun  Rabbim sana isteyen herkese evlat kokusunu tatdırsın inşaAllah 
(144 puan) tarafından
Amin inşallah bir oğlum var zaten 17 aylık bu çok sürpriz bişey olacaktı eğer kalabilseydi sağlık olsun napalim
(3 puan) tarafından
Amin Ecmain inşaAllah
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun kimyasal yaşadım ...kimyasalda kese yok yani düşük değil adet gecikmesi diye dusunebilirsin çoğu kadın yaşarmış doktor öyle demisti iki ay sonra da hamile kalmistim
(13,824 puan) tarafından
Ahh evlendim iki ay sonra hamile kaldım.ilk bebek daha kimyasal mi biliyoruz eşime sürpriz yapmıştım ağlamıştık sonra sonuç meğer kimyasalmis zordu iki ay sonra tekrar kaldım o da 8 haftalık düşük oldu
(144 puan) tarafından
Üzüldüm canım inşallah dolar bir an önce kucaklarimiz
(13,824 puan) tarafından
İki tane oğlum var şimdi şükür Rwbbim isteyen herkese nasip etsin
(144 puan) tarafından
Benim de bir tane var ikincisi de nasip
(13,824 puan) tarafından
Öyle en hayırlısı ne zamansa o zaman❤️Rabbim hepsine sağlık versin
0 oy
(3,317 puan) tarafından
Ben de yaşadım  cnm normal adet kanaması gibi oldu  bel ve kasik ağrısı oldu oda hemen geçti 1 ay ara verdim diğer ay hamile kaldim 
(144 puan) tarafından
Çok üzülmüştüm inşallah benimde biran önce olur bebeğim ağrım çok bilmiyorum
(3,317 puan) tarafından
Olur cnm ben öylesine 1 ay ara verdim rahim toplasın  diye sonra diğer ay hamile kaldim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 250121u (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...