0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
kızlar hamileyim 1 hafta sonra sezeryan ile bebeğimi kucağıma alıcam inşallah ama malum ilk aylar sürekli hastaneye gidiliyor kontroller filan doktor arayışındayım bebek için önerebileceğiniz özel hastane fiyatı makul olan tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor var mı çekmeköy ümraniye civarı 

1 cevap

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çakmak Erdem hastanesi Muhsin arpaözü tek geçerim ikinci dopumjmj yaptım iki aylık ve 20 aylık bebeğim var premature doğum yaptım ilk çocuğumu sayesinde toparladık çok ilgili çok güler yüzlü ve çocuğu kendi çocuğu gibi benimsiyor şiddetle tavsiye ederim 
(483 puan) tarafından
Randevu aldım bile :) kan alma bölümü nasıl acaba ya hemen alabiliyorlar mi
(7,447 puan) tarafından
Özel sağlık sigortası var canım , yenidoğan yoğun bakımdan rica edebilirsin bebek hemşiresi iste özellikle :) oğlum premature doğdu üç hafta küvezde kaldı yoğun bakım tarafı mükemmel haşa görüşüyoruz akşam ordaydık daha gitmişken ziyaret ettik arkadaş olduk hemşirelerimizle :) özellikle bebek hemşiresi iste yoksa yeni doğan yoğun bakımdan hemşire talep et canım :) kanla ilgili şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadık hem yeni doğan yoğun bakımda aldırdık ama geçen gün hemşerimiz çok yoğundu başka bebek hemşiresi çocuk katında aldı herhangi bir sorun olmadı :) hiç pişman olmazsın ben iki doğumumu da orda yaptım hem kadın doğum tarafı hem çocuk hemde yoğun bakım tarafı şahane :)
(483 puan) tarafından
Normalde çocuğun kanını bebek hemşiresi almıyor mu bizim mi söylememiz gerekiyor
(483 puan) tarafından
Yani kan alma işi benim için cok önemli doktor kadar önemli yani öyle söyleyeyim bu konuda çok tedirginim
(7,447 puan) tarafından
Alıyor alıyor tabiki ama ben ne olur ne olmaz söylüyorum bende çok tedirgin olduğum için ve oğlum biraz tombik ondan zor alındığı için özellikle söylüyorum özellikle gece gittiğimde önlem amaçlı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
16 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
0 oy
3 cevap 242 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde BirAnne (158 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,311 cevap

34,870 kullanıcı

...