0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,400 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler. Ben bu ayin 8inde regl oldum normal rutin olarak ama bugün aksama dogru lavaboya girdiğimde iç camasirimda kahverngi lekelenme gördüm. Sonrasinda pedimde açik pembe kanama vardi 1 saate 3 tane dolu ped değistirdim. 

Esimle 12 martta iliski yasadik eşim afedersiniz kondom bitmisti geri cekilme yaptik ama eşim kendinden emin degil yuzde elli yuzde elli diyor. 

12 martta kazaya kurban gittim desem 8 gunde yerlesme kanamasi olur mu ? 

Biraz once erken gebelik testi yaptim negatif cikti bu arada

5 Cevaplar

0 oy
(243 puan) tarafından
Erken gibi sanki birde yerleşme kanaması o kadar çok geliyor mu ki 
(1,400 puan) tarafından
Hic bir fikrim yok canim. Bi tane oglum var onda yerleşme kanamasi falan yasamadim olursada nasil olur yoğunluğu ne olur hic bilmiyorum. Yarin hastaneye gidicem ama ilk buraya soruyim dedim
(243 puan) tarafından
Benim bildiğim bir kaç damla gelir birde olsa bile daha çok küçük yerleşme kanaması olmaz ben evlenmeden önce sizin anlattığınız gibi oluyordu adet bitiyor 1 hafta sonra tekrar hiç temiz kalamıyordum kist varmış uzun bi süre ilaç kullandım o şekilde düzeldi
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Zaten daha çıkmaz . Ama yerleşme kanaması olsa o kadar kan gelmez . Başka bir sebep vardır canım 
0 oy
(6,300 puan) tarafından
Yerleşme kanaması o kadar gelmez kuzum pembe lekelenme olur düşük yapiyo olabilir misin 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
1 saatte 3 tane dolu dolu ped mi , yerleşme olmaz ki o. Ama ara dönem kanamalar kist, rahim ağzı yarası, geçmeyen enfeksiyonlar ile olabiliyor da gebelik ile alakalı değildir bence biraz fazla kanaman olmuş, 12 günde yeniden regl olmuş olabilirsin. En kısa zamanda bir görün bakalım, geçmiş olsun şimdiden.
0 oy
tarafından
Bende öyle olmuştum  adetım bıttıkten 15 gün sonra tekrar oldum camurumsu gıbıydı hani katıydı kanamam afedersın agrım falan da yoktu hıc sebebini de bilmiyordum vala aynı senin gıbı ped degıstırdım öyle hatta dedım acaba bebek vardı da tutunmadı mı falan çocuk ıstıyorduk bır kaç aylık evlıydık ve sonraki ay da son adetim olmuştu tabi hamile kaldım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 48 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elif k. (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 474 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Knisa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.