0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar oğlum 5 yaşında konuşma geriliği var anasinifina gidio bugün bı arkadaşı oğluma sen hiç konusamuosun demiş oğlum akşam anne ben neden konuşamıyorum deniz bugün bana sen konusamiosun dedi  o anda beynimden aşağı su döküldü sanki içine dert etms ;( gözlerim şişti aglmktn

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama konuşma geriliği var dedin de arkadaşının dediğini nasıl anlattı sana Allah yardımcınız olsun inşallah düzelir zamanla
(287 puan) tarafından
Kız öylede değil s leri syluymio bide bazı cümleleri anlaslmio
(682 puan) tarafından
Bnim kızımda aynı yaş m l r bu harfleri söyleyemiyor keleleri de söyleyemiyor ilerelyn zmnda konuşur illaki
tarafından
Ondan bir şey olmaz ya inşallah niye üzülüyorsun kendı çocuğuna güzelce anlat ve ne cevap vermesı gerektiğini de söyle hani annesısın nasıl ve ne söylemen gerektiğini bilirsin o da güzelce cevabını verir canını sıkma bende hıc konusamıyor sandım
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Abartıyor olabilir misnz? Hiç konusamayan çocuklar var. Ve size derdini anlatabiliyor şükür edin. Bunda ağlanacak birşey yok :)
(287 puan) tarafından
Nealaka pardon ??? Ben şükür ediyorum ve o çocuğun syledigi zoruma gitti
(1,248 puan) tarafından
Kız napsin bende hiç dayanamam öyle şeylere bak hiç tanımıyorum ama içim gitti üzülmüş diye
(287 puan) tarafından
Çok üzülmüş yarın konuscm ogretmnyle
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım düzelir inşallah hiç moralni bozma benim dayımın torunları da öyleydi kekeleme vardı bide sanki ama şuan 14. 15 yaşındalar maşallah ikiside çok düzgün akıcı konuşuyolar oda düzelir inşallah olmadı bi doktora gidin 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Dil ve konuşma terapisti ile görüştünüz mü , kolay çözülebilecek sorunlar harf çıkışalrı
(287 puan) tarafından
Yarın gtrcm
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Ayy kıyamam yaa cevp vermemis mi :/

Kız birde 6060 yazmışsın tokatlımsn 
(287 puan) tarafından
Sus sen dedim dio :) evet tokatliyim
(1,248 puan) tarafından
Eşimde tokatlıda ordan ilgimi çekti :)
(287 puan) tarafından
Ya neresndn
0 oy
(12,919 puan) tarafından

O da küçük bilse söyler mi hiç ? 

Bizde küçükken düşünmeden konuşurduk boşver takma kafana üzme kendini 
0 oy
(3,557 puan) tarafından
Daha yolun çok başındasın, daha çok akran zorbalığına uğrayacak. Okula başlasın anlayacaksınız. Krizi fırsata çevir ve çocuğuna kendi durumunun zamanla geçeceğini anlat ve kendi çocuğuna o arkadaşının yaptığı şeyin doğru olmadığını ve bu yüzden onun da bir başkasının fiziksel ya gelişimiyle ilgili aşağılamaması gerektiğini öğret. Ne yazık ki çocuklar bu tür konularda çok acımasız olabiliyorlar. 
0 oy
tarafından
Kız okulda olanı gelip evde sana anlatmış ne konuşma geriliği.gayette iyi konusuyor ya sen niye agliyon çocuk gerçekten bı sorun var sanacak..
0 oy
(914 puan) tarafından
Kiz ağlama dil terapisine götür yerim onu ben yer 
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Benim kızımda aynı durumdaydi baya düzeldi.bizimde sınıfta öyle olmuştu.sen neden bebek gibi konuşuyorsun demişti o kadar üzülmüştü ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 300 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bidibidibidi (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
16 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,958 soru

11,312,978 cevap

34,747 kullanıcı

...