0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
25 yaşıma yeni ggirdim  ama büyümekten gençliğimi güzelliğimi kaybetmekten korkuyorum. Bilmiyorum kaçınılmaz elbette ama aklıma gelince arada huzunleniyorum. Acaba özgüvenim mi eksik bilmiyorum siz de böyle misiniz

28 Cevaplar

0 oy
(6,507 puan) tarafından

Yooo valla yaş aldikca güzelleşiyor gibi hissediyorum :D 25 yaşındayım 

tarafından
bu kafadan banafa lazm ajdh
(3,973 puan) tarafından
Banada ;) bende 34 oldum ama sasiriyorum kndime bn nasi 34 yadinda iki ccklu kadin olabilirimki ben laylaulom kadayim lisede nasilssm simdi de oyle.  Cocuk gibiyim:)iniverstede nasil hayati yiye aliosan kaylaylom simdide oyle
(6,507 puan) tarafından
Kesin bende senin gibi olurum 10 sene sonra sjsjsj
(1,351 puan) tarafından
Kırışıklıklar olusmada sorun yokta işte ☺️☺️☺️
(1,351 puan) tarafından
Casperiye onu bende kendime diyorum 37 ye girdim iki çocuk var ben ne ara bu yasa geldim diye düşünüyorum ☺️
-Reklam-
0 oy
(283 puan) tarafından
Güzellik olmadığı için kayıp ta yok :)bnde
tarafından
Deme öyle herşey güzellik degik hem iş kafada. Bitiyor. Sen kendine nasıl bakarsan insanlar öyle görür. Bir arkadaşım var yani sen mutlaka ondan guzeksindir ama kendine güveni ve giyimi oturuşu kaldı konuşmasi ile insanı etkiliyor inan. Bazı güzeller de var tanıdıktan sonra bayiyo
0 oy
tarafından
Yo hiç korkuyu her yaşın ayrı güzelliği var 
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Ben çocukluğumdan beri orta okul dan yani hep derim ben ölmekten değil yaşlanmaktan korkuyorum diye. Ama bu güzellik için flan değil ele muhtaç olmaktan güç kuvvetten:( 5 sene önce eşimle evlenmeden yani gören daha 16 17 yaşında duruyon derdi şimdi 27 yaşındayım ama 40 desem yeridir:/ tabi bu benim kendi tercihim orası ayrı
tarafından
Dış görünüş olatak mi 40 görünüyorsun canm
0 oy
(1,609 puan) tarafından
Ben de aynı gerçekten 
0 oy
(683 puan) tarafından
Çok genç olduğun için yaşlanmaktan korkuyorsun yaş ilerledikçe de tam tersine yaşlanmak ne büyük nimet şükür saglikli yaşlanabilene diyor insan.Çünkü artik hayatta kalabilmek bir lüks.Allah saglikli sihhatli yaşlanmayı nasip etsin :)
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Ayy yaş aldikca olgunlasiyorum guzellesiyorum. Olaylara bakisim daha bir bilge oldu sanki. Ben kendimi bugün cok seviyorum ya
0 oy
(3,812 puan) tarafından

30 yaşındayım ve 30 yaşından sonraki yaşlarımdan korkuyorum :) sanki artık yaşlanıyorum gibi hissediyorum çünkü :'(

(3,272 puan) tarafından
32 deyim, 30 dan pek Bi farkı yok:)) rahat ol
0 oy
(4,311 puan) tarafından
29 yasindayim hayatin aci gercekleriyle yuzlestikce 80yasinda gibi hissediyorum kendimi 

O yuzden en kisa surede beden yasim ruh yasimi yakalarsa sevinirim=))))
0 oy
tarafından
Nisan'da 30 yaşına girecek olan ben hiç bir zaman yaşlanma korkum olmadı. Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğuna insanlardanım ki büyük ihtimal bakımlı yaşlılardan olurum :) :) 
0 oy
(14,482 puan) tarafından
Yaşlılığı bu haafta bana sor. Ne zor bişey yaşlılık. Güzelliğin gitmesi falan dert değil. İnsan her yaşta ayrı güzel.oluyor. ama yaşlandıkça sağlık bozulmaya başlıyor ya o en zoru. Bu hafta belimi sakatladim. Tuvalete gidemedim de emekleyerek gittim. Yerden eğilip bişey alamadım. Bişey koyamadim. Çocuğumu kucağıma alıp tuvalete götüremedim. Ay var ya o kadar zor ki. Ama işte Allah hastalıklarla insanın gönlünü dünyadan yavaş yavaş kesiyor bence yaşlılıkta. Hem hastalık çektikçe günahları dökülüyor insanın.  Onun da bir hikmeti var işte 
0 oy
(670 puan) tarafından
20 yaşındayım hiç öyle düşünmedim bunu düşünecek kadar çok genc degilmisiniz daha
0 oy
(48,090 puan) tarafından
35 yasindayim 30 u gecince başladı ☺️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçmişi şöyle bir düşünmüyorum da bazen ne zaman bu kadar büyüdüm diyorum. 30 u çoktaaan geçtim ama kalbim çocukluğum da :( 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Korkunun ecele faydası yok kız :D 

40 yaşındayım hala böyle bi korkum yok 

Beni bilenler gelsin hele

0 oy
tarafından

Benim en çok ölüm korkusu var:(

0 oy
tarafından
Hiç yaslanmiyacagim gibi hissediyorum
0 oy
(131 puan) tarafından

Ben yaşlanmaktan değilde saçlarımın beyazlamasından çok korkuyorum :'(

0 oy
(908 puan) tarafından
Hahaha estetik yaptıririz takma kafana yaa:))
0 oy
(3,335 puan) tarafından
Yaslanmaktan degilde sagligimi kaybetmekten cok korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
26 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Linkin (14,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (781 puan) tarafından soruldu

374,694 soru

11,207,897 cevap

34,512 kullanıcı

...