0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Dün bir oyun yüzünden benim boğazımi sıktı bugünde sabahtan akşama kadar beni aradı mesaj atti hiç cevap vermedim ya yemek yaptım yemedi gitti tost yaptı kendine hiç konusmadik o çocukla ilgili birşeyler falan dedi bebde konuşmadım yine o oyunu açtı tam oynuyirdu çocuğu aldım eşimede dedim ki senden adam olmaz dedim bugün yine ayrı yatıyoruz 

Napayım kızlar ben ya eşimi seviyorum oda beni seviyor biliyorum ama çok sorumsuz adam yapma dedikçe oda yapıyor aynısını 

9 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından
Ne oynuyor kız otur sende oyna ben çözümü öyle buldum valla oturdum bende onunla oynadım  bide zevkliymis sorma 
(6,515 puan) tarafından
Sende indir yaninda iki oynuyormus gibi yap bakalım ne yapacak
(42 puan) tarafından
Hahsh en iyisini yapmışsın eşim benim yanımda acmiyir dün gece yatak odasında uyuya kalmışım öyle açmış sesi
(42 puan) tarafından
Dimi kız aynen öyle yapim
(6,515 puan) tarafından
Yap bakalım ne olacak
(2,297 puan) tarafından
Oynarken yanına git konuş bence kadınlar varsa zaten anlar evli oldugunu
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ne yap biliyor musun hic takma bak nasil geri geliyor  ..
(42 puan) tarafından
Şuan öyle yapıyorum hiç konuşmuyorum ama çok zoruma gidiyor ben yatakta o koltukta yatıyor ustunede birşey almamış
(2,297 puan) tarafından
Bosver donsun akli başına gelir belki.  O seni düşünse boyle yapmaz oyunlar yuzunden kari koca ilişkisi kalmadı  malasef
(42 puan) tarafından
Dimi bacım haklısın dünden beri kafayı yiycem ya
(2,297 puan) tarafından
Allah yardim etsin canm uzulme Allah büyük
(42 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
tarafından
Boğazını sıkmış hala seviyir diyorsun yapma.. benim eşimde yeni evliyjen boğazımı sıktı aynen sen gibi ama seviyor diyordum. Sonra çocuk oldu da devamı geldi şiddetin De kavgaların da. Şu an keşke oğlum olmasaydı da bosanirdim diyorum. Ama kısmet belkide hayırlısı buymuş yoksa şimdiye çoktan boşanmıştım
(42 puan) tarafından
İlk defa böyle yaptı ben dün odaya almadım kapıyı kitledim açmadım 10 dakka boyunxa kapıya vurdu baya sinirlendi ondan dolayı diyorum yoksa şiddete çok karşı
0 oy
tarafından
Benim eşim devam edecek böyle o telefonu kafasında kırarım 
0 oy
(10,705 puan) tarafından
Bacım sence oyun için boğazını sıkan adam seviyor müdür?
(42 puan) tarafından
Ya ilk defa böyle birşey yaptı normal de şiddete karşı biri ben bira yatak odasının kapısını kitledim 10 dakikaya yakın açmadım ona deli oldu birazda
(10,705 puan) tarafından
Canım neden kendine suç buluyorsun böyle işin içinden cikamqzsin.biz ne adamalr gördük karısını adamla basan bir tokat vurmayan.kaldi ki sen kadınla konuştuğu için yapmışsın bunu.ne.okursa olsun kimsenin kimseye şiddet uygulamaya hakkı yok
(42 puan) tarafından
Doğru ben böyle düşünmedim
(10,705 puan) tarafından
Bak kimse kimsenin hayatını yaşamıyor.sana Bosan vs diyemem haddime değil.fakat şiddete sebebp üretme kafanda
0 oy
tarafından
Bişey diyim benimkide çok sorumsuz vurdum duymaz başta çok sinirleniyorum falan ama sinirim yatışınca bişey yokmuş gibi umursamıyorum onu kuyruk gibi arkamdan dolanıyor bunu teni farkettiğim 
0 oy
(246 puan) tarafından
Valla canım benim eşimde oynuyordu çok söyleniyordum o da Bi tek oyunum var napim falan diyordu neyse kızlar falan hep kontrol ederim oyununda oynuyor mu falan diye ama Allah tan öyle bişi yok neyse işte oyun için bana bağırdı Bi kere bende bidaha oyun için bana bağırırsan o oyunu silerim falan dedim ama hep boşuna tartışmışız Bi 4 aydır oynamıyor kendi kendine bıraktı oyunu sildi :D şimdide gta oynuyor gta pubgden daha iyi valla İnternetsiz kimsede yok kendine oynuyor öyle pubgde takıldığı gibi okdr fazlada oynamıyor hatta geçen sordum pubg oynamıyon hayret dedim napim pubg yerine bunu oynuyom sen kızıyon diyo :D
0 oy
tarafından
Senın bogazını sıkan adamın senı sevdıgını nasıl soylersın? Kendıne nıye bu haksızlıgı yapıyorsun hıc mı degerın yok
0 oy
tarafından
Ya isteyen linçleyebilir ama, boğazını sıkan adamı "napim seviyorum" diye koruyacak kadar gurursuz olmayın ya. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 411 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
18 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 659 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

377,060 soru

11,284,115 cevap