+1 oy
848 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Canım sıkıldı kızlar dedim yazayım kim nelerden hoşlanıyor saçma olan şeyler olarak mesela ben naftalin koklamayi çok seviyorum :) çok güzel geliyor kokusu hatta yiyesim bile geliyor koklarken ağzım sulanıyor  var mı benim gibi olan 

43 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Trendyol da Beğendğm şeyleri favorilemk ama almamk :) 
-Reklam-
0 oy
(119,309 puan) tarafından
ayak nasiri kesme videolarina sardim bende 
(7,707 puan) tarafından
Iyyy kokusu geldi resmen burnuma iğrenç midesizzzz :D
(119,309 puan) tarafından
kiz resmen kasap bicagoyla kaziyolar ayaklari falan super bee rahatlatiyo ☺️☺️☺️
0 oy
(295 puan) tarafından
Her gece uzun uzun gokyuzune bakip yildiz gorebilmek hatta 30 yasindayim iki kez esimin koyune gittim resmen boynum agrimasa saatlerce izlerdim o essiz manzarayi eltimin bana arkadan ay buda ***** yildizmi gormemis diyisi kulagimdan gitmez ama cok guzel yildizlari izlemek
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Egzoz demişler,osuruk diyende varmı bi bakayım aşşşaaa doğru 
(7,247 puan) tarafından
Hahahahaha
(914 puan) tarafından
Zuhahaha güldüm lan osurugumu avcuma yakalayip başkasına koklatmak gibi bi huyum var :D
(14,428 puan) tarafından
Piiiiiuuuuuuvvvv harikasın
Ahahahhahas
0 oy
(719 puan) tarafından
Cif kokusuna bayılıyorum sürekli cifi alıp sıkarak koklardim Bi kere fazla sıkmıştm burnumun içine fiskirmisti  :D
0 oy
tarafından
Benzin kokusuna aşk duyuyorum :D birde bekarken anılarımi özlüyorum surekli drift videoları izlerim evlenmeden önce araba delisiydim
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kil yemek özellikle yağmur yağınca toprak kokusunu ve kili bunun için bütün değerlerime baktırdım hepsi normal çıktı şimdi alıp alıp yiyorum 
(7,707 puan) tarafından
Kıl diye okudum. Midem çok kötü oldu :D
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Küp şeker yemek :) eskiden o kadar fena hale gelmişti ki, lisede öğretmenler odasından kantinden aşırırdım. Kafelerden falan bulduğum her yerden fazla fazla kıt kıt yerdim. Saçma geliyodu bi çok kişiye :) Türk kahvesinin toz halini de yerim hatta ikisini birlikte yerim :)) 
0 oy
(2,169 puan) tarafından
Youtubede kirli halıları yıkayan bir sayfa var adam kopurte kopurte yıkıyor çok hoşuma gidiyor 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sade Nescafe içmek 

Şu sıralar kuran okumak çok güzel bir hobi geliyor
(914 puan) tarafından
Ay maşaAllâh ben de sade Nescafe severim kuran okumak da elhamdülillâh
0 oy
tarafından

Kahve içtikten sonra telvesi yemeğe bayılıyorum türk kahvesinin dibinde kalan telveleri yerim :angel:korku filmi bağımlısıyım anlamsızca hem korkar hem korkmaktan zevk alırım sanırım adralalin duygusundan kaynaklı galiba , hamileyken eşim yasak koymustu çocuk streste girer diye , o zaman bile gizli gizli izledim korku filmi sanırım bunlar benim garip davranışlarım 

0 oy
(5,627 puan) tarafından
egzoz kokusu, tiner kokusu beni benden alır 

hamileyken bir ara yanımdan kamyonet geçti egzoz kokusu o kadar cezbedici geldi ki yemek, içmek bir şekilde içime almak istedim ve oturdum ağladım resmen :-):-):-)
0 oy
(7,247 puan) tarafından

Bende tiner kokusunu seviyorum :woot:

0 oy
(7,731 puan) tarafından
O koku midemi bulandırıyor ama cif çok severim yemek istiyorum ☺️
0 oy
tarafından
Benzin ,oje , yeni boyalı ev , yeni mobilya , yağmur yagdiktan sonraki koku , duman birde ev boyasının içine birsey koyuyorlar onun kokusu bambaşka 

Ve asla parfüm kokusuna gelemem anında başıma ağrı girer 
0 oy
(279 puan) tarafından
Yağmur yağınca toprak kokusu.sacim okşanarak uyumak.
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Siyah zeytini sade bi sekilde yiyemem illa ekmegin arasinda koyup lokma seklinde atarim agzima :)
0 oy
tarafından
Yebi basılmış kitap kokusu bayılırım 
0 oy
tarafından
Cidden sacma ama hergun pasta yaparım çeşit çeşit bitmese yine yaparım 
0 oy
(914 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Birinin kulağına mandal takmak ve pijamasindan içeriye buz atmak. O birisi genelde eşim oluyor :)) sonra  arada bi yüzüğümü çıkarıp burnumun ucunda tutmaya çalışmak:D kremalı biskuvinin  once ortasindaki kremasini yemek. Uyurken ayağımi yorgan carsaf arasindan asla cikaramamak cikarinca sanki biri ayagimi yakalayacakmis gibi hissetmek osuruğumu avcumun içinde yakalayip birisine koklatmak böyle elimi aciyorum koku birden hâsıl oluyor ahahah

(1,733 puan) tarafından
Ablacım sen baya baya pis.likmişsin yahu :))) biri bana bunları yapsın kan çıkar :))))
(914 puan) tarafından
Yok yav yapmıyorum zaten de nabizları yoklamak istedim :D
(914 puan) tarafından
Yukarda biri osuruk kokusu seven cikacak mi değince ben de öyle bir doğaçlama yapayim dedim :D
(914 puan) tarafından
Şimdi linç yemekten korktuğu için gerivites yapiyor diye bilirler lakin alâkası yok :D
(1,733 puan) tarafından
Ahahaahdhdhhs iyi yapmışsın canım aman salla milleti

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 475 göst.
0 oy
7 cevap 341 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 607 göst.
+2 oy
42 cevap 682 göst.