0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,135 puan) tarafından

Merhaba kızlar. Gazlı bebeklerinize hangi damlayı kullanıyorsunuz? Şunu kullaniyorum kesinlikle faydasını görüyorum dediğiniz var mı??? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Buarada gaz sancılarına iyi gelen uyguladığınız başka yöntemler varsa onları da alabilirim

6 Cevaplar

0 oy
(5,789 puan) tarafından

17 aylık oğlum ama çok çektim gaz problemini 9 aylık tı hala çekiyor duk

Yüzde yüz sonuç veren bir şey maalesef bulamadım ama azaltan yöntemler var 
youtu.be den masajlarına bakıp yapıyor dum çok yardımcı oluyor Du 
damla olarak biogaia ve zinco yu kullandım beraber, kimyon çayı, rezene veriyor dum azaltıyor Du 
(1,135 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,810 puan) tarafından
Biogaia, Nurse Harweys
(1,135 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(119,696 puan) tarafından
nurse harweys kullandim ama her bebege iyi gelmeye bilir denemek lazim tek tek
(1,135 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Sabır damlası. Bulursan kendine al. Onun dısında gazı kökten kesen asla birşey yok. 
(1,135 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(6,504 puan) tarafından
Valla canım bende çok şey denemiştim acı elma yağı kasıklarına ve ayak altına sürüyordum masaj yaparak o biraz iyi geliyordu. Çok çektim çok sen de rezene kimyon çayı iç emziriyorsan. Bebeğe de bir çay kaşığı verebilirsin iyi geliyordu bende. Başka da işte her akşam yıkıyordum üşütmüyordum bunlar gaz damlalarina göre daha iyi geliyordu. 
(1,135 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(415 puan) tarafından
Mommy's bliss gripe water night time kızıma iyi gelmişti doktorumuz tavsiye etmişti bir de acı elma yağını ayak altına ve göbek altına sürüyordum öyle rahatlıyordu. Bunlar da kesin çözüm olmuyor bence emzirirken uzun emerse arada kucağa alıp gazını çıkarmak lazım bir de emzirdikten sonra uyusa da o gazı ağzından çıkarmak lazım gaz bağırsağa inerse çok sancılı oluyor bebek için o gazı atıncaya kadar hem bebişe hem bize işkence oluyor.. İnşallah en kısa zamanda geçer sıkıntıları   
(1,135 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 159 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu