0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (1,697 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık yukarıda 4 altta 3 dişi var. Yavaştan dişlerini fırçalamaya başlamak istiyorum. Sizin kullandığınız ya da önerdiğiniz diş fırçası var mı ya da bebekler için olan diş macunu markası.

8 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Parmak fırça kullanabilirsin şuan. Macunda roc kullandım ben ama 2 yaşından sonra başladım macuna
(1,697 puan) tarafından
@elif Aydemir 1 yaşında sizde macunsuz mu basladinjz
(9,247 puan) tarafından
Bebem diş macunları var onlar macun değil püre
(1,103 puan) tarafından
Ben 18 ay a kadar parmak fırçası kullandım. Sonra rocs un papatya özlü dis macunu ve su 0-3 yas tutma yeri geniş olandan. Ama macunu 2 yaş sonrası kullanmaya başladım
(682 puan) tarafından
Macunlu başladım ama portakal aromalı yutsa bile birşey olmuyor. Zubio organik diş macunu yazdan ciksr
(1,697 puan) tarafından
Tamam canım o dediğin ikisinede bakayım sağolasın.
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İlk önce parmak diş fırcası aldım bir ay sonra yanında fırcaladım gördü normal fırca aldım 
(1,697 puan) tarafından
Bende başlamak istiyorum şimdiden 16 aylık tam anlamaz belki ama erkenden başljm diyorum.
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Canım ben ilk silikon parmak fırça kullandım. Diş fırçası ve macunu da daha yeni aldım. Diş fırçasını e bebekten aldm. Macun da rocs marka florürsüz. Daha yeni macun kullanmaya başladık 21 aylık 
(1,697 puan) tarafından
Hani ucu silikon ya daha mi rahat olur.  Bide diğer türlü fırça alsam diş etini kanatır mi diye düşünüyorum.
(8,969 puan) tarafından
Silikon rahat oluyor ilk fırçalamaya başladığında. Biz bi iki haftadır normal fırçaya geçtik kanama filan hiç olmadı şükür ağrısa durmazdı bi de zaten. Çok severek fırçalıyo hatta
(1,697 puan) tarafından
Ne güzel darısı bana inşallah teşekkür ederim canım ☺️
0 oy
(4,171 puan) tarafından

oğlum yaşına yeni girdi ben bunları kullanıyorum canım çok az koyuyorum yutmasında da sakınca yokmuş zaten bunu 

image

(1,697 puan) tarafından
Evet ya bende şimdi sen öyle diyince posta bidaha baktım gerçekten çok iyi denk geldi. Bende alayım şimdiden başlayim diyorum anlamaz belki ama faydası olur.
(4,171 puan) tarafından
Canım anlar anlar seninki büyümüş 16 aylık olmuş maşallah benimki yaşına gireli daha 20 gün oldu ağzına fırçayı koyuyırum iki dakika yapıyorum onun da hoşuna gidiyor ☺️ ne kadar erken o kadar iyi bizim de üstte 4 altta iki diş var daha bu aralar ateşi var belki yeni dişi çıkıyodur diyorum ❤️
(1,697 puan) tarafından
Bizimde yukarıda 4 altta 3 tane var 3. Daha yeni çıktı :) benim oglanda sever inşallah çok teşekkür ederim canım uğraşıp resim attığın için ❤️
(4,171 puan) tarafından
Aman ne uğraşı canım rica ederim insallah sever bıcırık sağlıklı sağlam dişleri olsun insallah ☺️❤️
(1,697 puan) tarafından
Teşekkür ederiz inşallah ☺️❤️
0 oy
(767 puan) tarafından
Benimki de 15 aylık parmak fırçayla fircaliyorum e bebekte Pepe'nin dis macunu var onu kullanıyorum 
(1,697 puan) tarafından
Tamamdır çok sağolasin.
0 oy
(1,279 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
15 aylığız ben chicco nun fırçası ile macununu kullanıyorum.  Tam tüküremediği için 2 günde 1 falan fırçalıyorum. E bebekte bulabilirsiniz. 
(1,697 puan) tarafından
Evet canim bı bakacağım e bebeğe çok sağol teşekkür ederim.
(1,279 puan) tarafından
Rica ederim canım, ben resim atmıştım yükleyememişim demek ki :)
(1,697 puan) tarafından
Aynen canim resim yok.
0 oy
(440 puan) tarafından

image

bunları aldım.kizima
(1,697 puan) tarafından
Siz nerden almıştıniz
(440 puan) tarafından
Dermoeczanemden aldım ben
(1,697 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim ☺️
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Rock kullaniyo4uz memnunum kizim kendi fircaliyor artik macuna tukurmeyi ogrenince geçecez. Daha beceremedi
(1,697 puan) tarafından
Buraya yazmasam markadan haberim olmicak :) bende yorumlardan sonra rock markasına bakıyorum. Alayim baslim sever inşallah ☺️
(3,329 puan) tarafından
E bebekten almistik 60 lira miydi neydi canim. Cok cesit varda. Bebek icin en kullanışlısi o diye biliyorum
(1,697 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bidibidibidi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 58 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...