0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Planı yazacaktım başlık olmadı neyse taşınana kadar post açarım artık halınızı helal edin 

Başta kulanmadıklarımı toplayıcam basıl yapıyım ne yapıyım evi biz taşıycaz nakliye tutmuyoruz koltuklar neye sarılıcak bardaklar tabaklar nasıl olcak hiç bilmiyorum yardım edin ya 

3 Cevaplar

0 oy
(11,069 puan) tarafından
Kullanmadığın yorgan battaniye kıyafet vs. eşyaları büyük hurçlara ve valizlere yerleştir kaldır bi kenara. Konsol vb. ıvır zıvır eşya bulunan şeyleri boşalt kolile kaldır. Bunları erken yap bitti diye rahatlama daha çok iş var. Bütün cam eşyaları gazete kağıt ne bulursan onlara tek tek sararak kolile. Beyaz eşya koltuk yatak vs. Ben hiç kendim sarmadım ama çizilmesin diye sarsan iyi olur. Pat patlar oluyo onlardan alabilirsin. Halıları rulo şeklinde sarıp iple bağla açılmasın (bi arkadaşım ilk defa taşındığı için bilmiyordu bunu o yüzden yazıyorum). Ayrıca bolca koli ve koli bandı edin. :) çuval da kullanabilirsin bazı eşyalar için. He bi de kolilerin üstüne mutfak yatak odası vs. yazarsan yerleşirken kolaylık olur. Şimdilik aklıma bunlar geldi. Aklına takılan bişi olursa sorabilirsin bildiğim bişise yardımcı olurum :) Şimdiden kolay gelsin :) 
tarafından
İyiki burası var
(11,069 puan) tarafından
Yaparsın yaa sen aklına takılan oldukça yaz bana da. Bi de youtube da her haltın videosu var illa ki taşınma videosu da vardır aç izle örnek olsun :)
tarafından
Vala sorarım taşınana kadar kadar çok post açarım
(11,069 puan) tarafından
Allah kolaylık versin :)
tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kanepeler için  battaniye pat pat al.beyaz eşyalar icinde pat pat al.. mutfak eşyaları da gazeteye sar yoksa kırılır.  Biz öyle yaptık 2. Tasinmada arabayla sepete koyduk getirdik valla bisey olmadı 
tarafından
Yok kendimiz taşıycaz hepsini garanti olsun bir usta getiririz monte işinide öyle halederiz
(2,297 puan) tarafından
Oyle yapın zaten ev yakindi
tarafından
Yok çok yakın sayılmaz ama halederiz bi şekilde
(2,297 puan) tarafından
Anladim canm hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(4,617 puan) tarafından
Kullanmadiklarindan basla ayni yere kiyacaklarini ayni turleri ayni odaninkileri koliye yaz mesela. Bardaklar de. Mutfak esyalari zaten en cok  yer ve zaman alan seyler. Kiyafetleri dolaptan aslili sekilde alip siyah buyuk cop poseti gecirir yeni eve gecince hemen askilica hop diye asiveririsin dolaba.  Ben cogu seyi cop poseti ile vakumlayip koymustum baza alti yatak yorgan zaten vakumlu hurclardaydi vakumluca aldim koydum. Rahat oldu kolilere hangi odanin esyasi hangi esya yaz karismasin
tarafından
Yazma tm kulanmadıklarımı koliler gelince topluyacam vakumlu hurcum yok ya bakıyım bulursam alıyım
(4,617 puan) tarafından
Normalde kullanmiyosan bile. Saglam cöp posetine koyup onda vakumla  cop pisetinin azini buz supurge hortumunu azcik sok cek havayi:) normalde kullaniosan bakumlu hurcla daha saglam olur tabi
tarafından
Süpürge işinde mantıklı bulamazsam onu yapayım iyiki var burası ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde Koksalinannesi (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneyimbend (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde .... (5 puan) tarafından soruldu