0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Kızlar önceki postlarimi bilen bilir belki.

Evli olduğum kişi 1 ayı gecik eve gelmiyordu.2 yaşında kızım var.36 haftalık ya gebeyim.

4 aydır bugün yarın doktora götürmüyor.sancilarim var diyorum bugün yarın erteliyordu.

Zaten iyice yoldan çıkmıştı.en son da saçma birşeyden kavga çıkarıp "gelmiyorum da seni de doktora da goturmuyorum ne yaparsan yap nereye gidersen git öl *****"dedi.kirayi da ödememiş 3 gün sonra yeni kira zamanı geliyor.ev de eşyalı kiralık ev geçici tutmuştuk.

Şimdi annemle para ayarlamaya çalışıyoruz uygun eşyalı kiralık bir ev tutacaz.ben de zaten 3 gün sonra çıkmam gerekecek evden.

Sonra da çekişmeli davamı açacam.

Ama dava dilekçe cevap vs aylar sonra duruşma olacak malum.o zamana kadar ben diyorum babasıdır.tabi bir yandan zoruma gidiyor şimdi düşünmüyor ne yaparlar ne yer içerler.ama görürse görsün diyorum yine de.

Ama tehdit ediyor alırım ederim vs diye.

Gostersem evin içinde görmeyi kabul etmeyecek.

Gostermesem iyice kinlenecek.ki gittiğim yeri de adresimi de bulur eli kolu uzun.herşeyi yapacak potansiyele de sahip.yani bir anlık öfkeyle bana zarar da verebilir kızımı da kacirabilir.

İki ucu b.oklu değnek yani.göstersem korkum var kaçırır diye.göstermesem iyice kinlenip herşeyi yapabilir.

Acaba diyorum böyle birşey var mı hani  ilk duruşma görülüp görüş günü karar verilene kadar polis karakol gözetiminde belli zamanlarda bırakıp alma gibi birşey yok mudur ya.kızım için çok endişe ediyorum alır götürürse harap olur çocuk.kendi zaten bakamaz.anca anasına babasına bırakır belki ya da kaçırıp bakıcı vs tutup ona bırakır 

3 Cevaplar

0 oy
(11,092 puan) tarafından
Bilmiyorum post çıksın. Bi de avukata bunları anlat ki baştan unutma, o halleder heralde yapılacakları
(1,138 puan) tarafından
Anlayacam herşeyi.ama pek kanun kural dinleyen biri değil işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gösterme mahkeme kararı çıkmadan sonrs çocuğu alıp sana vermeye bilir karakola gitsen bile nikahlı kocan olarak geçiyor arada boşamaya ait ve velayeta dahil belgen yok senin işin içinden çıkmasın canım 
(1,138 puan) tarafından
Ben de onu düşünüyorum işte ama şöyle birsey de var.elimde deliller var
Kendisi ağzıyla ben artık kötü işler yapıyorum dediği.eve çocuğa karşı sorumsuzluguna dair.ya da borç harç sürekli husumetli olduğu insanlar tarafından tehdit edildiğine dair.
Yine de desem ki kızımın can güvenliği yok yine de derler mi diyorum babası alabilir diye
tarafından
Şöyle yap canım karakola gidip durumu anlat belki onlar sana yardımci olurlar
(1,138 puan) tarafından
Mecbur gidecem zaten evet çünkü evden çıkmam gerek çocuğu aldı kaçırdı demesin diye.sonicta geçerli sebebim var kirayı ödemiyor doktora götürmüyor eve gelmiyor.mecbur annemle gitmem gerek
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kadin sığınmaya git orda kimse dokunamaz sana hem o ara bebek buyur sende kafanı toplarsın annen de para biriktirir
(1,138 puan) tarafından
Hamile ve bir çocukla kolay değil orası daha önce bekarken gitmiştim.
Zaten şu an ev vs tutulacak ta işte sonuç olarak eninde sonunda cikacam ordan da gitsem de.
Vallahi şu halde onca stresin içine sokuyor beni ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 317 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 675 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy