0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Bana bı hafta önce yattı bugün esimede msj geldi onada yatmış öle birşey oluyormu. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkese yatıyorda bize niye bişey yatmıyor ya
(237 puan) tarafından
Evin durumu nedir
tarafından
Az hasarlı
-Reklam-
0 oy
(980 puan) tarafından
Nasıl başvurulyor cnm
(237 puan) tarafından
Ben basvurmadim direk yattı
0 oy
(692 puan) tarafından
Bana e devleten afetzede barınma desteğiniz onaylanmış TC ye 15 bin yatmış diye msj geldi e devleten hane ödemesi 10 bin yatmış diye görünüyor ama afetzede ödemesi hala değerlendirme aşamasında görünüyor ziraat hesabıma 10 bin yatmış anlamadım acaba ayrıca 15 bin de mi yatmis yanlışlık olma ihtimali var mı 
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bizim ev ağır hasarlı. Bişi almadık valla biz. Bi başvuru filan gerekiyor mu
(9,008 puan) tarafından
Benim de bi yenidoğan bir de 18 aylık oğlum var. Biz de öyle eşimle birer çocuk kucaklayıp kaçtık valla. Altıncı kattan nasıl indim bilmiyorum. Bizim kendi evimizdi. Ama canımız sağ çok şükür. Evi eşyayı yine alırız inşallah. Evlatlarm eşim yanımda.
Siz hangi ildesinz. Ev sahibi kendisi nerde oturuyo
(692 puan) tarafından
Şanlıurfa kendisi de burda oturuyor ev boydan boya çatladı tuğlalar görünüyor kapı pervazlari düşmüş wc el yıkama lavabolari düştü diğer kira biz yaparız demiş biz ya siz yapın ya da biz yapıp kiradan düşelim diyince çıkardı herkesin durumu aynıymış gibi babamın evi mi rahat 3 bin TL lik masrafını yapicam
(9,008 puan) tarafından
Ev sahibi yaptırır yani tadilatı bence. Sizden niye istiyo. Hiç akıllanmıyolar valla. Şimdi öyle kırık dökük evde mi oturuyorsunuz
(692 puan) tarafından
Yok canım dedim ya apar topar çıkardılar bizi şikayet edicem dedim eşim izin vermedi 2 bin kiralık evden 3500 kiraya çıktık
(9,008 puan) tarafından
Allah muhtaç etmesin böylelerine. Hiç akıllanmamışlar gerçekten. Keşke etseydin şikayet.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eslemsare (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu