0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
ben mazlum muyum bilmiyorum yada suçsuz günahsız miyim hiç bilmiyorum en iyisini Allah bilir ama kizlar cok canım yaniyor. Bosanma davam var esim olacak haydut mal vermemek için bütün abilerini yengelerini sahit yazmış güya bunlar birbirlerini hic sevmiyorlardı simdi ne oldu da hepsi birlik olmuş? Az once dava dosyasina baktım maile gelecekler sırf mal vermemek icin iki küçük bebegim var. Bunlarla nasil başa çıkacağım bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(5,776 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bilgim yok boşanma konuları ile ilgili ama içini ferah tut insan yaşattığını yaşamadan ölmez miş 
tarafından
Icim o kadar dolu ki birgun biryerde bayilip kalacam diye korkuyorum
(5,776 puan) tarafından
yapma böyle sen rabbine yönel ona sığın o her şeyi hakkı ile bilen dir bol bol dua et namazını kıl kuran oku için daralınca o inslarla hiç beddua da etme sen rabbine havale et yüce rabbim haklarından gelir
tarafından
Allah razı olsun cok sagol
-Reklam-
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Allah senin hakkını bırakmaz canım sem ne zaman ki mutlu olursun unutursun o köp.ek gibi gelir pişman olur bırak istediğini yapsın rabbim yar yardımcın olsun 
tarafından
Gelmesin artik bana uzak olsun bu kadar sıkıntı yaratan insan hayatimdan biran evvel çıksın
0 oy
(886 puan) tarafından
Allah büyüktür kardeşim her zorlukla beraber bir kolaylık vardır sen mücadelenden vazgeçme inşallah rabbim o sabilerin hakkını kimsede komaz
tarafından
Bunlarin evinden önceden 3gelin eli boş çıkmış  gitmis simdi bende dava acinca cok zorlarina gitti
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Sende kardeşlerini anneni babanı şahit yaz bacım... Onlarda herşeyi anlatsın
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Allah hakkını bırakmasın inşallah ne diyim canım 
0 oy
(759 puan) tarafından
Sen mazlum suçsuz günahsız değilsen bile 2 tane bebeğin mazlum suçsuz günahsız senin hakkın kalsa bebeklerinin hakkı çıkar inşallah 
0 oy
(13,841 puan) tarafından
 canı yanan sabretsin can yakan caninin yanacagi günü beklesin...Evet can yakanin canı yanar...Rabbim büyüktür yarına bırakır yanına bırakmaz Rabbim kalbine ferahlık versin
0 oy
tarafından
Canı yanan sabretsin can yakan canının yanacağı günü beklesin demiş peygamber efendimiz 

O yüzden sabret 

Hiç hakketmedigim şeyler yaşadım ve sabrettim sadece yaşattığını yasa ama ben olmim dedim yaşadı köpek gibi pişman oldu halada yaşadığı şeyin utanciyla yaşıyor 
0 oy
(119,613 puan) tarafından
abi yenge sahit olunca hakim mal vermiycekmi komikler gercekten takilma boyle seylere boyle durumda herkezin pis yuzu ortaya cikar nikah twrihinden sonra ne almissaniz mal mulk yuzde 50 senindir 
0 oy
(128 puan) tarafından
İsterlerse bütün şehri toplayıp gelsinler senin kusurlu gösterecek biseyleri yoksa aldatma vs 2 küçük çocuk annede kalır ve afedersin essek gibi cocuklara herseyden vermek zorunda gerekirse mahkeme ertelensin uzlaşma cocuklara herseyi iste hakim doğru kararı verir 
0 oy
(17,925 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,462 puan) tarafından soruldu

381,836 soru

11,431,532 cevap

34,993 kullanıcı

...