0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde tarafından
varmi kizlar gectimi nasil bi sürec bu

5 Cevaplar

0 oy
(4,493 puan) tarafından
Orta kulak iltihabi dis kulak iltihabina gore biraz daha skintili bir durum iyilesme suresi uzun olabilir kulagi kuru tutun antibiyotik iciyorsa tamamlayin eger kendini ifade edebilen bir cocuk ise kulakktaki duyma olayini takip edin iyilesme 2 ayi asar ise doktora tekrar gidin
tarafından
aslinda duzenli ilac verince geciyor ama surekli tekrarliyor
-Reklam-
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Orta kulak iltihabı sürekli devam ediyorsa bademciklerine ve burnunda et var mı ona baktır bacım yeğenimde öyleydi burnundaki et kulağına vuruyormuş burun etlerini aldırdı çocuğun herşeyi düzeldi.. Bademcikleride ayda bir şişiyordu çocuğun 
tarafından
duzenli kontorole goturuyorum henuz oyle bisey demediler ama aklimda bulunsun ben sorayim
(5,877 puan) tarafından
Kulak burun boğaz bir biriyle bağlantılı bir sorun diğerine atabiliyor burun eti özellikle sezeryan doğumdan sonra çocuklarda görülebiliyormuş doktor öyle demiş
tarafından
sezeryan olmadim canim
(5,877 puan) tarafından
Sen yinede bi sor bakalım
tarafından
sorcam canim ben ozele goturmuştum geniz eti sanirim buyuk dogustan demisti
0 oy
(5,696 puan) tarafından
çok geçmiş olsun bilgim yok postun çıksın 
0 oy
(253 puan) tarafından
yatarak mı emziriyorsunuz çocuğu? yatarak emzirmelerde genelde kulak iltihabı oluyor. kulağını kuru tutmaya özen gösterin. malesef iyileşmesi uzun sürüyor ve ne hikmetse gece ağrıları sızıları başlıyor genelde. Allah şifa versin. iyileşsin diye süt falan damlatmayın pek sebep olmuyor. 
tarafından
cnm 3 yâşinda
(253 puan) tarafından
canım o zaman hastane muhakkak götür dediğim gibi süreç uzun sürüyor kulak iltihabında. antibiyotik iğne hızlı iyileştiriyor
tarafından
peki ilerde buyudukce geciyormu bu durum
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Biz aralığın sonlarinda  baya hastalandık ama kızlarından o kulak ağrısı hiç geçmedi 4 ve 6 yaşında llar
tarafından
peki surekli antibiyotikmi kullanyosunuz
(7,747 puan) tarafından
Hayır hiç kullanmadım küçük kızım kulak iltihabı olmuştu Dr 3 iğne vermişti onlari kullandık
tarafından
igneden sonra bidaha tekrarladimi
(7,747 puan) tarafından
İşte diyorum ya hiç geçmedi iğneler ve kulak damlası hiçbir işe yaramadı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aycaninannesi (3,029 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilkysry (146 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...