0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
2. Gebeliğim 3. aya girdim yaa her şeye ağlıyorum ilkinde bu kadar duygusal değildim ama bunda her şeye ağlıyorum televizyonda kadınlar çocuklarım nerde diyor ayy vah vah yavruları için nasıl korkuyor diyorum bir bakıyorum ağlamaya başlamışım halbuki konunun alakası bile yok. Markete gidiyoruz alışveriş yapıyoruz arabaya binince her şey çok pahalı diye ağlıyorum. Oğlum üstünü kirletiyor anne olmak çok zooor diyip ağlıyorum yani ağlamadığım bir şey kalmadı

2 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından
Aynı durum bende de var akşam makarna iyi ısınmamış diye oturup ağladım bulantılar bitti aylar sonra bı çay içeyim dedim eşim şekeri çok koymus tatlı olmuş içemiyorum diye hüngür hüngür ağladım evdekiler şok:)) 
(1,897 puan) tarafından
Namaz vakti geçti ben cennete gidemicem diye ağladım dün gece, eşimin yüz ifadesini bir görseydiniz :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende ilk üc ay çok ağladım yerimden kalkamiyordum açım diye ağladım halim yok diye hava kötü diye durup durup ağlıyordum insan içinde bile otururken durun benim bı aglayasim geldi aglim az diyordum yani sebep bulamayıp  düzeldi Allah'tan şuan o kadar ağlamıyorum en azından durun bı ağlayacağım demiyorum 
(1,897 puan) tarafından
Ben de öyle canım ağlamak istiyor deyip kendime bahane üretiyorum ağlamak için :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Yildizsumeyye (559 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 303 göst.