0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bn sürekli rüyamda kaynimi görüyorum bilen bilir beraber kalıyorduk kalabalık şekil de ama hep aynı kaynım rüyama giriyor nedense ....çok af efersiniz rüyamda eşim gibi davranıyor falan çok saçma değil mi ...dün banyo yapmıştım farkında değildim kapı hafif aralıklı kalmıştı oglumm da. 2 yaisnda ha bire odaya gelip cikiyordu kapıyı kapattım ama minicik bı ara kaldı  acaba gördü de ondan mı rüyama girdi diyorum 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım o yokken girseydin ya dusa görmüş olabilir veya sen kendini kastigin için bilinçaltında kalmış olabilir 
tarafından
Eşim evdeydi kaynım da odada ışığı kapaliyid uyuyor sandım banyoya girdim oda uyumamış bn odamdaydim kapı bozuk kapanmiyordu  abdest almak için banyoya gitti gördü sanırım
tarafından
Anladım Canım yapacak birşey yok bilerek yaptığın bisey değil ama bence kapının çaresine bakın bide dikkat et herkes uyuyunca gir duşa amin ol öyle gir ikinizde kaç yaşındasınız evleri ayırma durumunuz yok mu canım bizde 3 ay yan yana durduk benim yaşım 22 benle yaşıt kaynım var ama biz evlendik o askere gitti o konuda zorlanmadık ama o olmuş olsaydı bende rahat duş alamazdım heralde sen gibi düşünürdüm gordumu ettimi diye bilinçaltı büyük ihtimal
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizlar ruyam da surekli kaynimi esim olarak görüyorum demişsin.  Burada size kızanlara da banyo olduktan sonra gördüm diyorsun. Pes yani. Bunlari yazarken dâhi utanmadiniz mi? Birlik yaşıyorsunuz evde size bir suru namahrem erkek var. Çok dikkat etmeniz lazim. Gerekirse eşiniz kapinin önün de dursun beklesin. Siz banyo olun kapı kilidi bozuksa. Nasil bu kadar rahat, gamsız olabiliyorsunuz aklım almiyor. Bir de kaynimi esim gibi görüyorum ruyam da demişsin midem bulandı 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Gördüğünü zannetmem canım kaynının. Rüyana gelincede insan bazen gün içinde yasadıklarını düşündükleri rüyasına giriyor ki siz beraber yaşıyormusunuz o yüzden olabilir ben o gün ne yaşadıysam bide çok yorulduydum sabaha kadar onunla ugrasırım rüyamda belki sende düşünmüştür gün içinde sürekli kaynım dışarı çıksada yıkansam fln diye
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Bu bir soru değil. Kime söylesen tuhaf karşılar bazı şeyler kafanızda soru işareti olarak kalmaya devam etsin 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
0 oy
6 cevap 262 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu