0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bn sürekli rüyamda kaynimi görüyorum bilen bilir beraber kalıyorduk kalabalık şekil de ama hep aynı kaynım rüyama giriyor nedense ....çok af efersiniz rüyamda eşim gibi davranıyor falan çok saçma değil mi ...dün banyo yapmıştım farkında değildim kapı hafif aralıklı kalmıştı oglumm da. 2 yaisnda ha bire odaya gelip cikiyordu kapıyı kapattım ama minicik bı ara kaldı  acaba gördü de ondan mı rüyama girdi diyorum 

24 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Yanı demek ıstemıyorum da gunah almak da ıstemem ama sen kaynındna hoslanıyo olmayasın? Alttan alltan yani
(1,045 puan) tarafından
Kiz Bende gorumcemi göruyorum rüyamda:) kaynana gibi hep davranıyor
tarafından
Senınde gorumcenden yana bastırılmsı soyleyemedıgın seyler var demek kı :)
tarafından
Yok daha neler saçmalamayın abim gibi kendisi çok iyi biri severim kendisini de
(1,045 puan) tarafından
Ah ah neler var neler bugun arayacagim biraz kaf sokayım alttan alttan her şeyime karışmak istiyor resmen
tarafından
Yanı ruyada gırmek sureklı gormek demek, bılıncaltında ona dair gızledıgın bırsey var demek, yanı belkı cok ıyı adamdır ah ne ıyı adam esım boyle degıl demıssındır vs vs
-Reklam-
+3 oy
(7,875 puan) tarafından
Tovbe Yarabbi senin bunu şimdi buraya yazman ne kadar doğru hiç utanmıyonuzda
(7,875 puan) tarafından
Yok banyoda beni görmüş olabilir mi yok şu bu kilit denilen bişey yokmu kapıda ayrıca sen ,2 yaşındaki çocuğu yanlız bırakıp nasıl banyoya girdin , üçüncüsü kocan evde yokken kaynın evdeyken nasıl banyoya girebiliyosun çocukda ortada valla şaşırıyorum bazenn ben bunları yazarken utanırım
tarafından
Eşim evdeydi canim   ..geceydi kaynimin odasının ışığı kapalıydı  bnde uyuyor sandım öyle banyoya girdim ama uyumamış bnde odamdaydim kapı bozuktu kilitlenmiyor  üstümü giyinirken kaynım da namaz için abdest alackti ordan gördü sanırım ....eşim de çocuğa süt hazırlarken çocuk geldi yanıma
(7,875 puan) tarafından
Nasıl goruyo hala aklım almıyor yatak odasında ayrı bir banyonuzmu var sizin? Direk üstünü giymeden banyodanmi ckiyosun bu durumlarda banyoda giyinmek daha mantıklı
tarafından
Hayır banyo ve odam yanyana üstümü orda sadece jijama ve kazak giyip çıktım odama geldim onları çıkarıp çamaşırlarımı falan giydim
(7,875 puan) tarafından
Valla sen rüyamda sürekli hep kaynimi görüyorum yazmissin ister istemez insan yanlış anlar yani sürekli gormekde ne bileyim
+1 oy
(6,200 puan) tarafından
Bilinç altı bence
+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Ne garip...gerçekten ne amaçla sordun bunu gördü diyelim ruyanla ne alakasi var ruyan bilincaltin demekki sende anormallik var başka ne açıklaması var yani
tarafından
Herşeyi farklı anlama çekmeyin sabaha kadar acaba gördü mü diye düşünüp durdum kaynım öyle biri de değil namaz kılmak için banyoya gitti bizim odada banyonun yanında bence anormal olan sizsiniz
(13,824 puan) tarafından
Ee tmm ozaman sen düzgün yazmamissin bilinçaltına işleniş demekki
+1 oy
(3,323 puan) tarafından
Sen kaynanan onlarla  mi yaşıyorsun  hayır yani kaynın evdeyken niye banyo  yapıyorsun  onu anlamadım dışarı çıkınca  o  ozaman yapsaydın  benim kaynım eve gelse  bile tuvalete zor giderim 
tarafından
Canım o gün dışarı çıkmadı hiç ne yapalım pis mi duralım oldu kaynım 3 gün işe gitmezse bn de banyo yapmiyim hiç günlerce  siz de bı tuhaf siniz
(3,323 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Senin soylediklerin  benden daha tuhaf Hadi banyo yapıyorsun  odanın kapısını  niye kilitlemiyorsun  ya da insan eşi evdeyken akşam banyo yapar  ben kaynım evde varken asla banyo yapmam  eşim evde bile olmasa
tarafından
Eşim evdeydi saat de akşam 10 gibiydi kaynım yemek yedi uyuyacam sabah erkendne uyanıyorum dedi bnde uyuyor sandım banyoya girdim meğer uyumamsi banyoya namaz için abdest alackti bizim odada banyonun yanında zaten evde 4 kaynım var biri olmazsa biri oluyor evde olmadıkları zaman yok yani
(3,323 puan) tarafından
Ha anladim sen kaynanan onlarla  yaşıyorsun vallah  Rabbim yardımcın olsun eşinle konuş ayrı eve cik bir evde 4 kayın olurmu ya insan rahat oturup yemek bile yiyemez
+1 oy
(1,824 puan) tarafından
Sizin şu genişliğinizi asla anlamayacağım. Kusura bakabilirsin biz anne babamız varken tuvalete girerken dikkat ediyoruz kapı kilidi denen bir şey var onu da geçtim kocan evde yoksa bekle gelsin çocuğu ona ver kapıyı kilitle gir. Bunu bilmemen mümkün değil bilerek yaptığınız malum insanları da günaha sokuyorsunuz ya 
tarafından
Kocam evdeydi çocuk da onun yanındaydı beni görmeyince odaya geldi ve gitti kapı da bozuk kilitlenmiyor kucuk  bı ara kalıyor ...kaynima gelince kendisi öyle bı insan değil namaz kılmak için banyoya gitti abdestt almaya ...bence siz bilmeden konuşup günaha giriyorsunuz sadece  sabaha kadar düşündüm acaba gördü mü diye bunundan dolayı aklıma takılmıştı
+1 oy
(2,448 puan) tarafından
Saat 10 da niye banyo yaptın??

Kaynın saat 10 da hangi namaz için kalktı??
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Tövbe tövbe. Biz nerden bilelim neden girdi. Bence siz evleri ayirin
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Nefsi sana uyanmış olsaydı havlayan köpek görürdün ya da karabasan basardı seni, bu hiç şaşmaz. Kaygı, çekingenlik falan bilinçaltına işlemiştir. 
(3,584 puan) tarafından
Ya arkadaşlar beni karabasan basıyor. Uyku felci, karabasan ın merdivenden ayak seslerini, bana geldiğini bile duyuyorum. Üzerime çökünce olanlar oluyor, neyse çok derine inmeyeyim.
Havlayan siyah köpek dinimizde de bize karşı namahrem nefsin uyanması demektir. Çok düştüm bu konu üzerine, sordum bilgisi olanlara. Kötü nefis uyanmış sana dediler. Günümü gözden geçirince dışarıda ya da çarşıdayken süzen bakan ya da konuştuğum insanlar aklıma gelince sebebini anlıyorum
(3,584 puan) tarafından
Bu arada köpek görmek değil havlayan köpek görmek kötü nefis tir. Bana çok yakın, ipi kopsa beni. Parçalayacak ama kaçamıyorum öylece bakıyorum. Sadece azgınca havlıyor salyalarını akıtarak.
tarafından
Bende böyle bir şey yasadigimda köpek havlaması saldırması gibi birinin gözünün önünde bir şey yiyince canı çekerse olur diye biliyordum ona dikkat ediyordum Allah pis nefislerden korusun
(3,584 puan) tarafından
Tama o da aynı şey. Birinin karşısında göstere göstere birşey yiyorsun, bu senin nefsinin kötü olduğunu gösterir öyle değil mi? Uyarı aslında bunlar.
tarafından
Evet doğru söylüyorsun kendini de adamlardan gizleyeceksin pis nefislerden korunmak için aynı mantık anladım:)
0 oy
(984 puan) tarafından
Kaynından çekiniyorsan yani eğer ki oramı gördü buramı gördü aman acaba başka gözle bakar mı diye düşünüyorsan normal bence. Bilinçaltına işliyor 
tarafından
Yok bacim öyle yazmamışlar bn anormal biriyim yok kaynima nefsim kaymış falan ne saçma
(984 puan) tarafından
Kız tövbe o kadar da değil milletin içi fesat maalesef. E bende görüyorum adet zamanı. Başka tanımadığım adamlarla. O zaman benimde tanımadıklarıma mı nefsim kaymış oluyır sjdjd
tarafından
Kapım bozuk kilitlenmiyor kaynimi da severim sırdaş gibi biri adam namaz için banyoya gitti gördü mü bilmiyrum ama kafama takıldı rüyama girdi sanırım ... Zaten eşim de evdeydi kaynimin. Odasının kapisi kapalıydı uyuyor sandım öyle girdim banyoya
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eğer gördüyse bunun rüyayla ne ilgisi var 
tarafından
SABAHA KADAR aklıma takıldı ayıptır dedim gördü mü diye belki ondan rüyama girdi dusunuyorum
(5,108 puan) tarafından
Birlik oturuyorsun sanırım kapına sürgü alman lazim böyle yaşanmaz nasıl rahat ediyor eşin
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kaynin buyuk mu , eger oyleyse onun evde oldugu vakitler banyo etme bnce insanlik hali bak odandayken bile kapin aralik olmus cocuktan her zaman tedbir iyidir 
tarafından
Evet büyük ama ev de hep birileri oluyor ya küçük kaynım ya  da büyük olanı yani onların olmadığı bı an yok  zaten bu kaynım da namaz için abdest alackti bizim odada banyonun yanında ondan sanırım aklıma takıldı rüyama girdi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Banyonun kapısını kilitlemiyor musun canım yda o evdeyken neden yapıyorsun banyonu gördü diye rüyana gireceğini sanmıyorum senin zihin altına işlemiş başka şeyler olabilir bence artık sizde kalmasın
tarafından
Banyo da değildim odamdaydim kapı bozuk kitlenmiyor ...kaynım da namaz kılmak için abdest alacakti banyo da benim odanin  yaninda  bnde sabaha kadar acaba gördü mü diye utandim ...bide onlar hep evde biri olmazsa diğer i evde oluyor mecbur kalıyorum banyo yapmaya
(6,441 puan) tarafından
Bence öyle düşündün falan diye girmiştir rüyana fazla takınca oluyor
(3,198 puan) tarafından
Kilit bozuksa canım nalburdan sürgülü kilitler var 10 20 liradır en fazla yukarıdan çivi ile takarsın, Birlik oturuyorsan kilitsiz kapı olmaz
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ondan sonra neden tv de kaynım vana kaydı programları var işte bu yüzden var:))
(688 puan) tarafından
Allah seni dhebdbebddh
(7,545 puan) tarafından
E yalanmı bacım (⁠◔⁠‿⁠◔⁠)
0 oy
(6,855 puan) tarafından
Yazılar olsun peki kocanın koynuna nasıl yatiyodum nasıl yüzüne bakıyorsun 
tarafından
Bence size yazıklar olsun bu zihniyetinize çok kırıcısiniz sanki zina yapmışız gibi konusuyosunuz  sabaha kadar inşallah görmemiştir beni dedim sizin yaptığınıza bakin
0 oy
tarafından
Belliki hep düşünüyorsun bilinç altına yerleşmiş 
tarafından
Hep değil dün gece gördü mü diye düşünüp durdum ondan sanırım
tarafından
O yüzdendir canım ama sende dikkat et banyoya falan girerken
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Bu post bana hiç masum gelmedi 

Tövbe yarabbim sen affet 
0 oy
(688 puan) tarafından
Sen nasıl insansın ya. Benimde kaynim var arkadaş abi kardeş gibiyiz dün telefonla konuştuk birbirimizi rezil ediyoruz telefonda şakayla. Tövbe tövbe ya bende 2.5 sene onunla yaşadım yatak odama girer kapıyı arkadan kitler ne olur ne olmaz eşim anahtar deliğine kıyafetini asardı eşim evde yokken banyo etmezdim ben. Sen kaynina aşık olmuşsun bacım dönüşümlü 2 kardeş arasında bir onun yatağında bir bunun yatağında dolanıp durursun genişsin çünkü hiç kusura bakma. Bir insan neden sürekli rüyasında görsün demek ki sürekli aklında o var. Gittiğin yol yol değil haberin olsun 
tarafından
Bence siz kendinizi biraz güncelleyen bacım kendisi abimden öte biri 3  yıllık gelinim ve hep benle kaldılar hepsi ..... Eşim evdeydi bu arada kapıda bozuk odamdaydim oda namaz kılmak için banyoya gitti bn de iyiyor sandım odasının ışığı kapalıydı gittim banyo yaptım ... Evde 4 kaynım var illahi biri olmazsa biri oluyor mecbur kalıyorum banyo yapmaya
(688 puan) tarafından
Benimde kaynim vardı her gece rüyamda kocam gibi münasebet yaşamıyordum. Kendin bilirsin çok kafaya takmışsın kanını halledip duruyorsun iyi bir şey değil ben seni tanımam etmem kendine zarar verirsin kimseye bir şey olmaz yani
tarafından
Burada öyle yazanlara kızıyor. Utanmadan kaynimi esim gibi goruyorum rüyam da surekli yazmış. Bir de ne cesaretle bunları yazabiliyorsun. Insan kendisini bastırır oyle bir sey varsa. Bunlar nasil insan. Ne yiyip ne iciyorlar
0 oy
(5,713 puan) tarafından
Kaynın seni görmüş olsa bile bu nasıl rüyana yansıyacak ki 
tarafından
Sürekli kafama takıldı belki ondandır
0 oy
(397 puan) tarafından

Çok mu düşünüyorsun kaynini mesela bn eşimi çok düşünürüm sürekli rüyamda görürüm :angel:

tarafından
Hayır ama dün coo düşündüm ayıp oldu gördü mü diye ondan sanirim
(397 puan) tarafından
Belki de ondandır dikkat etmelisin iç icede zor tâbi ama kitle kapıni çocuk yerine başka biri de girebilirdi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
6 cevap 261 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu