0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar biraz uzun olcak hakkınızı helal edin. Eşimden küçük kaynım var üniversiteye gitti evli olan kaynım eşimle çalışıyo zaten eşim aradı duymadım geri aradım yok bişey kapat gelince konuşuruz dedi benimde içime kurt düştü mesj attım beni merakta bıraktın hayırdır noldu dedim işim var gelince konuşuruz dedi neyle ilgili dedim biz hiç Alpere para vermemişiz abim öyle diyor dedi. Bende ağzıma geleni söyledim dedim bizi düşünen kim acaba üç tane kira veriyorum aylık 3 bin araba taksidim var çocuk masrafım var sen dişlerini yaptırıyon bu ay araba bozuldu sağdan soldan borç alarak yaptırdık saga sola 6 milyar borcumuz var millet biz para vermiyoz diye mi konuşuyor dedim. Ayrıca kimseye de vermek zorunda değilim dedim kaynım eşimin faturasina ek telefon aldı geçen sene bı verdi bı vermedi parasını ya aksattı verdi 125 lira aylık 2 aydır bizde istemiyoruz üniversite okuyo diye bizden olsun dedik. İlk giderken alışveriş yapicakti ben ordaydim kaynanam para yok deyince 100 lira ben verdim yanımda o kadr vardı daha fazla olsaydı kardeşim gibi görürüm daha fazlasını verirdim giderken eşim 50 lira vermiş yanına. Sonra gelirken biletini eşim aldı 100 lira yolladı ben kaç kere sordum sıkıştığında ara bak nasıl yatiriyolarsa ben yatırırm sana diye ihtiyacım yok para var diyordu oda bana. Şimdi de kalkmış abisi eşime siz Alpere para vermiyonuz diyomus. Önce kaynanamlarda suç onların ağzına laf veriyor onlar diyor ki kaynım öyle diyor ayrıca onlar bana ne yapmış çocuk oldu beşiği biz alcaz biz alcaz dediler doğum geldi çattı biz aldık en sonunda e siz alın biz parasını veririz sonra daha da konusu yapılmadı bidaha. Böyle nankörlük yapan insanlardan nefret ediyorum. Eşime de dedim senin ailen böyle yaptikca ben soğuyorum nefret ediyorum artık dedim sinirden catlicam şimdi nerdyse 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Siz kendinizi biliyorsanız takmanın derim sen kötü olma eşine de söylesin yüzlerine.. 
(1,114 puan) tarafından
Yok hiç vermesek gittiğinden beri tamam haklı ama elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz daha napalim yani bu ay vermediysek. Kaynanam fisfiklemistir geçen bana da diyo alperi arayıp sormuyonuz hiç guceniyomus diye. Dedim kaç kere mesj attım aradım geri dönüş bile yapmadı dedim bende daha da aramadım cevap vermeye tenezzül bile etmiyo yani
tarafından
Ne alpermis arkadas sanki bana cennetten mujdeci.
(1,114 puan) tarafından
Şuan benim durumumu biliyorlar tamam bende çalışıyorum eşimle ikimizin geliri güzel ama bı o kadrda borcumuz var bu ay araba bozuldu 4 bin lira o çıktı dişleri yapılacak 4 buçuk bin tutuyo 1300 verildi ve araba tamirine birinden borç alıp verdik 3 bin lira ve onu toplamaya çalışıyoruz şuan 28ine kadr kmse halden anlamıyor paranin geldiğini biliyorlar sadece gittiğini değil
tarafından
Ne kadae gelirse o kadar gider valla habire masraflarinizin lafını yapacaksınız o zaman bilsinler
(1,114 puan) tarafından
Biliyorlar söyledim hemde uzule uzule ilk kez yabancıdan borç aldık dedim bu ay çok sıkışık olduğumuzu da biliyorlar ama insana anca yuklenmeyi bilirler başka bişeyi bilmezler faydam olsa kendi kardesime yardım ederim oda üniversite okuyo ayrıca evleri kira kendi evleri bile değil bunların kendi evleri olduğu halde
-Reklam-
0 oy
(901 puan) tarafından
İnsan oglu nankör dür doymaz be kardeşim boşver 
(1,114 puan) tarafından
Gerçekten en nefret ettiğim insan huyudur nankör insanları hiç sevmem en iyisi hiç yapma bari yapmadım dersin şimdi yaptıkta yapmadılar oldu
0 oy
tarafından
Nankörlük işte ben olsam daha kılımı bile kiprdatmam
(1,114 puan) tarafından
Bu saatten sonra çok bulurlar zaten iknci çocuk plansız oldu bide onun masrafı olcak anca kendimi düşünebilirim bu saatten kmse umrumda değil bize guvenipte mı gitti üniversiteye okuldan önce çalışıyordu biriktireydi okul parasını çar cur etmeseydi
0 oy
tarafından
Bunu okurken kafamdan canlanan tek bir soru oldu.. Heo bu koca tarafı böyle sorunlu olmak zorunda mı hiç mi iyi olmazlar ya
(1,114 puan) tarafından
Yok benim kardeşim de üniversite okuyo onlar niye demiyolar bize vermiyonuz hiç diye. Anlayışsızlığın bu kadarı
tarafından
İşte onu diyorum hep koca tarafında böyle saçma sorunlar çıkıyo benimkide öyle
(1,114 puan) tarafından
Malesef cnm bu gelinlerden ne istiyorlar anlamış değilim
0 oy
(94 puan) tarafından
Valla kaynin falan çok da kusura bakmasın eviniz ayrı kazancını kimse ile paylaşmak zorunda değilsin ben eşim calisyrz öbür kaynim borçtan kurtulmayor eltim calismiyor evlendik ev görmeye gelmedi bir yıllık evliyim daha bi kere geldi burnumun dibindeler sürekli eşimden para istiyor iban atmış düşün bende kayın pederin dedim geçinemiyor mu kredi kartı alsın.  Karısı çalışsın durumu yoksa çocuk yapmasaydı dedim buraya hizmetçi olmaya gelmedim dedim gerekirse giderim dedim onlara kredi çekip biz ödeyip kaynima ev aldıran kayinpeder im korktu sesini kesti o yüzden ben böyle yaptım 
(1,114 puan) tarafından
Bende çalışıyorum eltim evde durumlar farklı tabiki bizden borç istemiyorlar da çok şükür niye küçük kaynıma para vermiyomuşuz o verdiklerimiz gözle görülmedi yani gorulmesin zaten biz millet görsün diye vermedik ama böyle nankörlük yapmaları beni çileden çıkartıyo
(94 puan) tarafından
Bacim bizimki de birçok değil alıyor evli barklı atıyor cebe ondan 100 oburundan 50 bulmuş yolunu birde biz niye tatile gidiyor musun onlar gitmemiş falan filan yok bi kere eski kırık vilada getirdiler yenisini alın bize dediler gerek yok buyrun viladaniz dedim verdim ellerine gülerek dubleks ev alacak mısiz ben ödeyeceğim birlikte oturacak misiz mesafeyi gözlerine göstere göstere koydum
(1,114 puan) tarafından
Yuh bacım bu ne yüzsüzlük böyle ya. bizmkiler Allah'tan böyle bişey demiyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 856 göst.
13 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ikramm❤️ (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 182 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 608 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu