0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (684 puan) tarafından
Bundan bı ay önce denedim ama korkuyodu klozete yapmaya bende bıraktım tekrar beze geçtim.  Bı haftadır yine başladım ilk iki gün tuvalete çişini yapiyodu kendi soylemiyodu ben götürünce yapiyodu ama bı iki kere kakasını yaptıktan sonra korkmaya başladı şu an hiç bı şekilde yapmiyo tutmaya calişiyo altına kaciriyo sonra. Bez giyecem diye agliyo bez takmiyodum ama ne yapacağımı da şaşirdim bana fikir verirmisiniz

7 Cevaplar

0 oy
(4,771 puan) tarafından
 Bez bitti baska yok de. Tekrar beze gecersen kabullenmez zaten buyuk akli kesio. Keske ilk sefer korkunca tekrar beze baslatmasaydin . Korkcak bisey yok demisdim ben cis yaparken sirr diye ses cikcak dur onu duyalim sessizce dinleyelim sesi falan kaka yapinca. Dur cups olcak demistim duyalim bakalim sesini falan diye diye oyle alismisti kziim
(684 puan) tarafından
O şekilde yaptım tamam bez yok diyo ama sonradan  bez için agliyo dün akşam bı saat ağladı ama yinede takmadım bugünde aynı şekil. İnşaallah bende sizin gibi pes etmem tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(7,775 puan) tarafından
Kakadan korkuyolar biz kakaya şöyle alıştık kakanın annesi bekliyor ve parka gidecekler sen yapmazsan annesi üzülür ve hadi bakalım hangi renk kaka çıkcak diyoduk pink orange purple falan sallıyoduk renkler o da merakla yapıyodu ve ödül koyuyorduk pes etme
(684 puan) tarafından
Bende ödül koyuyorum hadi yap sana çikolata verecem diyorum ama yinede pek işe yaramiyo. Cişini bile tutuyo Artuk
(7,775 puan) tarafından
Sakin kal hiç kızma inan sni çk iyi anlıyorum saatlerce wcde oturduğumuzu bilirim sakin kal wcde hadi şurada çiçek varmış onu sulayalım susuz kalmasın de çişini yapmasını sağla onlar için çiş bir su ya öyle düşündür alıştıkça bu düşünceyi unutturursun canım ama lazımlık falan kullanma
0 oy
(1,050 puan) tarafından
Bence hemen bir lazimlik alin klozete düşerim korkusu oluyormuş onla başlayım bide bezi tekrar takınca direnç oluşmuştur 
0 oy
(12 puan) tarafından
Neden aylık olarak söylüyorsunuz anlamadım kaç aya kadar aylık diye söyleyeceksiniz sadece merak ettim yanlış anlamayın
(140 puan) tarafından
Ne sakıncası var?
0 oy
(140 puan) tarafından
Lazımlık denedinizmi
0 oy
(931 puan) tarafından
38 aylık oğluma kaö kez denedim olmadı, en sonunda ona dedim ki bak anneciğim bezin bitti başka bez de yok sonra ona pepe oyuncağı aldık dedik ki bununla beraber tuvalete yapacaksın öyle böyle yaptı pepee sayesinde birde kedi oyunu var ya ondan gördü onunla birlikte yapıyor önceden kakasını yapamıyordu  bu yüzden karnı çok ağrıdı ağlıyordu mecbur bez bağladık o zaman ama şuan o tom oyunuyla oynarken klozete kakasını da yaptı . Şükürler olsun. Bu şekilde konuşarak anlaşarak yaptırabilirsin. Sonra dışarı çıkacağımız zamanda tutturdu bez diye dedim ki anneciğim bez yok artık şişeye yapacaksın çişini ama kaka gelince tut evde yapacaksın dedim tamam dedi yolda giderken habire çiş evet kaka no dedi :) yani konuşmak anlaşmak gerekiyor eğer ki anlaşmıyorsa  daha zamanı gelmemiş.  Biraz sabır lazım 
0 oy
(14,098 puan) tarafından
Ben klozet aparatı aldım onun taburesinde hayvanlar bak maymun da tuvalete gitmiş hadi bizde gidip ona bakalım hadi aslan tuvalete kaçmış yakalayalim falan diyerek alistirdim bide 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 194 göst.
0 oy
4 cevap 111 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Esra1231 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
1 cevap 94 göst.

389,392 soru

11,642,238 cevap