0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Kizlar sağlık bakanligi isci alacakk.. bu yöntemle işe alınana varmı.. temizlik görevlisi olarak alınıp hastanede kademe atlayan varmı

8 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kimse baş vurmamış bacı :D

-Reklam-
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Bugün ablam bana söyledi senide başvuru yapayım dedi ama bilmiyorum ya çocukda var benim küçük daha kim bakcakki düşünüyorum bende bide yapabilirmiyim bu işi hiç bilmiyorum 
(237 puan) tarafından
Ya ben aslinda temizlikcilik istemiyorum ama kademe atlarim diye başvurdum eşimin zorlamasiyla.. denersin dedi bi kez beni dinle dedi bakalım hayirlisi neyse o olsun
(7,923 puan) tarafından
Bende İstemiyom açıkçası ama bilmiyormki başvurular ne Zaman bitiyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Arkadaşım başvurmuş.temizlik personeline. Bende başvuran dedim ama meslek eşleşmedi diyo
(1,194 puan) tarafından
İş kura gir kendi sayfana orda meslek bilgileri var oraya temizlik görevlisini ekle kaydet tekrar başvur
(4,651 puan) tarafından
Ay hiç ugrasasim da gelmedi. Yavaş açılıyor.zaten.yogunluktan herhalde  sistem.arayuzu de çok berbat .sinir.oldum :))
(1,194 puan) tarafından
Bence uğraş devlet işi sonuçta ne olursa olsun garanti is
(4,651 puan) tarafından
Yaptım kuzu. Bakalım.nasip
0 oy
tarafından
Geçen ki sağlık alımında eniştem çıkmıştı canım geçen hafta başladı ise umutları yoktu ama nasipmiş demek ki başvur canım belli olmaz çıkar belki
(237 puan) tarafından
Kademe atlayabiliyorlarmi acaba bi zaman sonra sekreterlik gibi.. temizlikci harici
(7,923 puan) tarafından
Kaynim girdi böyle 10 bucuk milyar alıyor 12-13 biraz abartı değilmi bilmiyom ama, sekreterlige geçilme yapılmaz diye biliyom sadece belki kadrolu olursunuz
tarafından
Benim eniştem ATT okudu canım Acil Tıp Teknisyeni Temizlikçiden oraya geçiş yapabilir 4 sene okumuştu senelerdir bekliyordu o mesleği olmamıştı şimdilik temizlikçi ileride ne olur bilmiyorum
tarafından
Bilmiyorum canım geçen konusulduda çok hatırlamıyorum ama fazla alıcak o kesin. Benim eniştem 4 sene ATT okudu şimdilik temizlikçi olarak girip sonra oraya geçebilir
(7,923 puan) tarafından
Ama o okumuş post sahibinin dediği başka sanırım
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Bende basvurucam canım inşallah kısmet olur 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Nerden başvuruyoruz
(1,194 puan) tarafından
İşkurdan
(1,925 puan) tarafından
Yaptım az önce. Nasılsa çıkmaz diye yaptım kızım daha küçük :)
(1,937 puan) tarafından
Nasıl yaptın bende yapayım
(1,925 puan) tarafından
İşkura girince direkt çıkıyor zaten sağlık bakanlığı ilanları diye. Oraya girince sehirler ve ilanlar var ilanlara tıklıyorsun temizlik görevlisine sartlar vs. Yazıyor en altta başvur butonu var tıkla baska biseye gerek yok
(230 puan) tarafından
@Elifylmz0660 MSB nın iscisiyim yazmışsın ne iş yapıyorsun asgari ücret mı veriyorlar eşimde başvurdu asgari ücret yazıyor orda
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Nereden başvuru yapılıyor 
(1,194 puan) tarafından
İşkurdan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 274 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (278 puan) tarafından soruldu