0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Sabah sormuştum dün yanlışlıkla kondom yırtıldı diye daha sezeryan olalı 3 ay oldu birdaha kesinlikle düşünmüyorum 2 Co ugum daha var küçük adet olmadan spiral takmiyorlar diye bekledim ama napicam bilmiyorum hamiellik olursa internette çok tehlikeli dikiş yırtılması olurmuş eşimin hiç umrunda degil ertesi gün hapı falan hiç ir şeye yanaşmıyor olursada olsun diyor ama ben bıktım artık zaten çocuklarım çok küçük doğum kontrol hapı varmış emzirriken kullanılan ona başlasam hemen etkisi olur mu acaba enegller mi hemen hamile kalınır mı korkuyorum sezeryansan ötürü zaten çok fazla korktum hala ne kansızlığım toparlandı ne eski halime döndüm bir hamilelik daha kaldıramam artık 

2 Cevaplar

0 oy
(2,600 puan) tarafından
Hiç öyle bişe başıma gelmedi ama okuduklarimdan cvp veriyorum 72 saat içinde icmen lazım bilen çıkar yine
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı engel olmaz.onu zaten 1 ay kullandıktan sonra etki etmeye başlıyormuş.onu ilk kullanmaya başlayınca 1 ay korunman gerekmiş yine prezervatifle diye biliyorum.dikiş konusunda da evet sıkıntı olur ama ben burda çok okudum hatta 40 ı çıkınca hamile kalanı bile.sikinti olmadan gecireni yani.o dikiş durumuna vücuda göre değişir.tek çare ertesi gün hapı senin şu anlık 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.