0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Kızlar evim küçük koycak yerim olmadığı için hiç masam yok kzımın doğum günü yapıcam balon falan süsler aldım masa olmadan olurmu veya alternatif ne koyabilirim?? 

13 Cevaplar

+1 oy
(580 puan) tarafından
Geçen gün ben de kvalidemin evinde ufak bir kutlama yaptım 

Onun katlamalı masasi vardi

Evden de süsleri götürdüm pasta falan

İyi oldu

Komşudan falan masa alabilirseniz olabilir.
-Reklam-
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Katlanabilir masa felan varsa oda olur canım 
(140 puan) tarafından
Hiç yok sadece pasta için çay sehpası koysam olurmu üstüme örtü örtsem
(5,538 puan) tarafından
Olur neden olmasın ki
0 oy
(712 puan) tarafından
Mutfak masanız varsa onu bi günlük getirme imkanınız varmi oturma odasına? Onun harici tv eğer duvarda asılı ise konsolu da kullanabilirsin illa arkasına geçip foto çekinmek zorunda değilsiniz yani yanına fln durabilirsiniz hediyeler pastalar ile birlikte. 
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim arkadaşım yere sehpa koyup üstüne beyaz yerlere kadar değen bir örtü örtmüştü. Üstüne de tek pastayı koymuştu. Tam bebeğin boyuna göreydi yani önünde kızını çekmişti. Bence güzel fikir 
(140 puan) tarafından
Teşekkür ederim bnde öyle ypıcam inşallah güzel olur :)
(360 puan) tarafından
Rica ederim. Arkadaki iyi ki doğdun yazısını veya balonunu da ona göre yere yakın asarsınız önüne de anne baba için 2 sandalye attınız mı tamamdır. Bebiş ortanızda ayakta durur siz eşinizle sandalyelere oturursunuz hem arka fon da kapanmamış olur. Hatta ışıklar falan da koyabilirsiniz sehpadan yere doğru sarkan size kalmış :) illa koca koca dopdolu masalar olması şart değil bence
(360 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ya yemin ederim bende aynı senin durumunu yaşıyorum şuan oğlumun doğum günü var 1 nisanda heŕsey hazır masam yok napabilirim bende bilmiyorum 
(140 puan) tarafından
Bizimde 12 nisanda
0 oy
(10,570 puan) tarafından
Benim de yok kayın validem de yaptım bende cnm 
(140 puan) tarafından
:)  annem gel burda yapalım dedide ne bilim evi kirlenmesin falan diye kendi evimde yapmak istedim
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Benim de masam yok salonum küçük olduğu için. Ama konsolun aynasını çıkardık üzerine örtu serdik masa gibi oldu. Sende ünite ya da konsol varsa öyle yapabilirsin
0 oy
(243 puan) tarafından
Hic masam yok derken mutfaktada mi yok nerden yiyorsuz 
(140 puan) tarafından
Mutfak masamda yok yer sofrasında giyiyoruz kiradayıö ev çok küçük hiçbir şey sıgmıyor
(243 puan) tarafından
Anladm canim sehpaya yapabilirsin ozmsn
0 oy
(128 puan) tarafından
Zigon sehpa da olur canım desensiz dümdüz örtüler satılıyor 25 liraya filan trendyolda onlardan örter üstüne de pasta koyarsın duvara da süsler yapıştırır etrafını süslersin
(140 puan) tarafından
Teşekkürler canım :) örtü var evde deniyim bakım güzel olcakmı ona göre örtü alırım
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Sehpa ne güne duruyor kuzum ne olucak illalaki masa ve üzerinde belki elini bile sürmeyeceğin yığınla yiyecekmi olması lazım 
0 oy
tarafından

image

Yeni konseptler bu şekilde yapılıyor sizde beğenirsiniz bu şekilde yapabilirsiniz
0 oy
tarafından
Katlamalı masası olan birinden bir kaç saatliğine isteyebilirsin
0 oy
(12,861 puan) tarafından

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 195 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 328 göst.
6 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 794 göst.
0 oy
2 cevap 145 göst.

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...