0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar ilk çocuğumdayeni lohusaydm ve tutamadım zaten zayıftı sonrasında sütten kesince ara ara tuttum ama aşırı derecede zorlandım hem tek hemde borç sırtıma yük hissediyorum o yüzden borç olsun istemiyorum

Şimdi ikinci çocuğum 2,5 aylık emziriyorm Allah'ın izniyle basliycm bakalım tutabilirsem tuticam siz tutucakmsnz

7 Cevaplar

0 oy
(10,066 puan) tarafından
Valla benimki 50 gunluk ama 2.5da olsa tutmazdim bu sene
(1,248 puan) tarafından
Sonrasında çok dert ediyorum borcum kaldı tutamadım diye
(10,066 puan) tarafından
Tutucaz insallah Allahin izniyle :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnce 1 gün tut 1 gün tutma benim bebekte 3 aylıktı geçen sene tutmadım yıl içinde çok zorlandım 36 tane borcum vardı 31 tanesini tuttum 5 tane kaldı maalesef pişmanım keşke 1 gün ara vererek tutsaydım
(1,248 puan) tarafından
Ogkumda öyle oldu önceki sene tutamadım kalanları tuttum bitti geçen seneden 5 gün kaldı hamilelik olunca tutamadım şimdi tutamazsam başa döncem
tarafından
Çok zor olur valla ayrıcw benim eşim dedi ki üstünden yıl geçince fitresini de vermen gerekiyor
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Benimki 10 aylik oldu denicem bakalım tutabilirsem ama ek gida almasaydı tutamazdim muhtemelen
(1,248 puan) tarafından
Benimki çok küçük beslenmeme dikkat edip birde iftardan sonra süt sağmam lazım
(11,347 puan) tarafından
Sen bu sene tutma bence canım seneye kaza verirsin Allah nasip ederse
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Ayy canim bebegin daha cok kucuk degil mi. Orucunu daha sonra ki yillar tutma imkanin var ama bebegini tekrar emzirme imkanin olmayacak. Allah zaten muaf kilmis emziren ve hamile kadinlari. Benim bebegim 17 aylik ben tutmayacagi ,cok halsizim acliga susuzluga hic dayanamiyorum.
0 oy
(7,045 puan) tarafından
Benim de ikinci bebeğim şuan iki buçuk aylık ben tutmaya başladım Allahın izniyle. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Bende tutmuycsm bebeğim 8 buçuk aylik sütüm zaten az biseyler yeyip içmeyince hiç gelmiyor gerçi şuan tutmak istesem yine de tutamam hastayım çok kötüyüm. senin de çok küçük csnim biraz büyüsün de öyle tutmani öneririm yine de sen bilirsin 
0 oy
(770 puan) tarafından
Kızım 54 günlük tutacam canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asabii (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatmakbas (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.