0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Merhaba siz olsaniz bu anlatacağım olayda ne yapardınız. Çok mu fevri davranıyorum sizce.  Eşimle nişanlılık zamanımızda beri eltim aşırı gıcıklık yapiyor Nisan günümde de saçma ***** şeyler yaptı düğün zamanı ona altın çok yaparsanjz olay çıkartırım falan demiş bizi ayırmak için neler neler ailemden vurmaya çalışmış ben çalışmıyorum diye çalışan birini alsa ya demiş ki ona ne ben ondan yıllar öncesinde tanıdım o aileyi. Neyse biz evlendik kayınvalidemgile ilk gittimizde onlar da geldi bizim kaldigimiz odaya çocuğunu yatırdı inadına eşyaları aldırdı siz başka odada kalım gibisinden ki bunu hep yaptı asla saygı yok bizim odaya inadına esyalrini koyuyodu utanıp çekinmeden ben söylediğim halde. Ve kayinvalimgille hep kavga eder bizi de karıştırır olaya arkamızdan konuşur yani. Neyse en son ağır bı laf etmiş ben bı ara ailemle konuşmuyordm ortada kaldı demiş bende sonra foto atıp gonderme yaptım bu anlamış olayı abim aradı beni o da sevmiyo karısını da çocuklardan dolayı katlaniyo özür diledi karısı adına. Sonra bı baktım beni tüm sosyal medyalardan çıkarmış eltim  hem suçlu hem güçlü. Kayınvalidemde hala abin hatri için denk geldiğinde konuşun edin diyo ne saçma asla yapmam dedim biraz tavır yapri bana siz olsanız boyle bı kadınla aynı ortamda durur muydunuz ya. Mesela şimdi bayramda onlar geldiğinde ben annemlere giderim dedim olmaz diyo kayinvalim burası onun evi değil sen normal dur diyo of sinir oluyorum ne yapmalıyım bence ben çok bile sabrettim bu kadına üç yıldır bizle uğraşıyor sürekli bize laf sokmalar bizi küçük görmeye çalışmalar. Biz balayına gittik gelmiş bizim otel beş yıldzdu şöyleydi diyo bizde gidebilridik beş yıldız a biz otelden ziyade her yeri gezmek istedik neyse böyle saçma saoam biri işte 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,080 puan) tarafından
Valla ben senin yerinde olsam aynı ortamda olurum ama asla muhattap dâhi olmam yüzüne bile bakmam.sen neden kaçıyorsun ki bırak o kaçsın.tam bi sinsirellaymış eltin 
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Aynı ortamda olur ve inadına kaynanayla aramı iyi tutarım. Benim de eltinin babası vefat etti annesi bırakmış küçükken bu da üvey annede büyümüş ben buna üzüldükce bu yılan olmaya başladı şimdi de benm çocuğu korktumus galiba gözlerini büyüterek bı denk geleyim saçını eline vermezsem görür gününü eltiler hep boyle
0 oy
(618 puan) tarafından

Varlığın  bile onu sinir etmiş kıskanmış bence  onun için evden gitme kal sinir olsun :D

0 oy
(7,343 puan) tarafından
Niye durmayacaksın ki yokmuş gibi davran hiç muhattap olma atıyorum geldiler kaynina hosgeldin bayramın mübarek olsun de geç bişey derse farketmemisim de yine geç görme yok gibi davran 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 301 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 578 göst.