0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhaba herkese hayırlı ramazanlar dilerim. 14 haftalık hamileyim 1 aydır babamın evinde kalıyorum. Eşime boşanma davası açtım. Yaklaşık olarak 1 yıllık evliyim bu süreçte çok yıprandım psikolojik ve fiziksel şiddet gördüm ve daha başka cozulmeyen birçok sorun çok dua ettim eşim kendisine çeki düzen versin diye ama olmadı niye çocuk yaptın demeyin lütfen çünkü anne olmak istedim çok şükür benim elimde mesleğim var eğitimim de var. Şu süreçte çok zorlanıyorum eşten almam gereken manevi destek yok Allah razı olsun babam elinden geleni yapıyor ama kendimi çok fazla duygusal boşlukta hissediyorum bulantim oluyor tek başımayım ağrım oluyor tek başımayım bebekle ilgili bir şey oluyor tek başımayım şefkat ve sevgiye o kadar çok ihtiyaç duyuyorum ki :( sürekli dua ediyorum.  

Dualarınızda bana da yer verir misiniz bu süreci çabuk ve kolay atlatabilmem için :'(

2 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM gönlüne ferahlık ihsan eylesin yavrunu sana bağışlasın Âmin 
(4 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım inşallah bu günleri atlatır sağ sağlim bebeğini kucagına alırsın şebekesi evladını düşün sadece Allah kalbine ferahlık versin gerisini de Allah'a havale et
(4 puan) tarafından
İnşallah amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 593 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 515 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu