0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Balenli ve balensiz yazıyor ne oluyor acaba netten okudum anlayamadım. Ve bir de toparlayıcı var emzirme döneminde kullanılıyor mu. Afedersiniz gögsüm sıkışır sütüm jesilir diye korkuyorum şu üst iç çamaşırına bir ayar verip anlayamadım yardımcı olut musunuz hangisi daha kullanışlı olur ve diğerinde sütüm kesilir mi acaba ? Kullanan bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Balen alttaki demir. Toparlayıcı emzirirken pek tavsiye edilmiyo. Mastıt yaptığı için.
(69 puan) tarafından
Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.
-Reklam-
0 oy
(4,234 puan) tarafından

Ben direk normal kendi vamasirlarimi giydi valla. İlk grbrlikte cok kilo almistim kumas yasli teyze suyrnlerinden giymistim. Devasaaa boyuttaydi memeler:)   İkincide normal kendi bendenim 80 hamilelikte 80 kullandim dogum sonrasi 85 desteksiz balenli telli kapli dantelli tarz. 

(69 puan) tarafından
İstemsizce güldüm :) telli de emzirmesi dışarıda zor oluyor bu yüzden telsiz ama sarkıtmayacak kullanımı rahat bakıyorum.  balen ve balensize takılmıştım bir de desteksiz ama süngerli olanlar da sütü kesiyor mu acaba. Bilmeden almak istemiyorum elimde kalır yoksa bilmediğim için soruyorum kusura bakmayınız
(4,234 puan) tarafından
Bende kesmedi cok sukur bi beden buyugunu aldim  belki ondan sebep :)
(69 puan) tarafından
:) bende idaretenlik bi tane aldım emzirme sütyeni büyük almışım o mu beni giyiyor ben mi onu bilemedim. Fazla büyük almışım. Bundan sonrasına sorun yaşayacgımı sanmıyorum geç oldu ama öğrendim :)
0 oy
tarafından
Canım ben normalde balenli giyiyordum ama emzirdiğim için rahat edemedim batıyor çünkü. Balen de sütyenin altındaki demir yani. Toplayıcı da olmaz çünkü mastit olursun tercihen kumaş öneririm 
tarafından
Benim gibi göğüs ucu konusunda hassassan içinde kap olan sütyenler oluyor onlardan alabilirsin veya göğüs pedi kullanabilirsin
(69 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum bilgilendirme için benim de ihtiyacım var alacağum ama nasıl alsam bilemedim en iyisi kumaş dediğiniz gibi böylelikle öğrenmiş oldum. Balen ve balensizi de özelliklerinde öğrendim :) ne oldugunu da burda bilmemek kötü açıkçası
(69 puan) tarafından
Aynen hassasım ona göre alım yapıp dikkat ederim sağ olasınız ❤️
0 oy
tarafından
Yarım atlet sütyenden kullanıyorum ben 
(69 puan) tarafından
Bu da bir fikir oldu dediğiniz tarza da bakayım teşekkür ediyorum
0 oy
(1,229 puan) tarafından
LCW da emzirme atletleri var. Hem sudyen hem de ekstara atlet vb giymene gerek kalmıyor üstüne.

Ben hep onu kullandim.cok da rahat işi mi de görüyor. Tavsiye ederim.
(69 puan) tarafından
Teşekkür ederim tavsiye ve bilgilendirme için bakacağım söylediğinize de ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 250 göst.
2 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
0 oy
5 cevap 351 göst.
3 gün önce Moda kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (805 puan) tarafından soruldu

380,892 soru

11,403,872 cevap

34,942 kullanıcı

...