0 oy
988 göst.
Aile kategorisinde (2,180 puan) tarafından
Benim kayinvalidem yok olsa severdik birbirimizi☺️☺️ Geçenlerde muhabbet geçti ailemle k.validem şunu dedi bunu dedi diye. Bende dedim hiç mi iyi bişey demiyor bu annelerimiz

64 Cevaplar

+8 oy
(1,043 puan) tarafından
İltifat değil ama benim için çok değerli "Allah'ın bize emaneti" der bana hep ❤ 
(4,228 puan) tarafından
Kaynanam yok ama esimin amcasi ve esi kaynana kayinpeder gibi memlekete gdince onlarda kaliriz falan. Esime der o sekilde Allahin bize emaneti der benim icin.  Bide sibel can  gibi gelinimiz der:)
(1,043 puan) tarafından
Onu dedikten sonra başka bişey demese de olur zaten demi ne kadar değerli bi söz  ❤
Sibel can gibi misin kız ☺
(4,228 puan) tarafından
Renkli gozlu beyaz tenli yim ondan bide evlenirken suanki halimden bi bes 6 kilo fazlaydim haff balik etliydim ondan dio:) zayifladim falan zayiflayinca 15 yasinda genc kiz olmusm ole der:)
-Reklam-
+3 oy
(1,225 puan) tarafından
Duymam. Kötü sözünü de duymam. Ama.baskalarini gelir öve öve bitiremez
(660 puan) tarafından
+++++++++++++ sonsuz artı aynı benimki ben ufacık birşeye az bı para harcayım aman vah toh milletin süslü kızı süslü giyinince buda çok şık çok güzel giyiniyor der bu gün dedim hatta bende harcasam ayda 5 bin kıyafete bende güzel olurum diye
(1,225 puan) tarafından
Aynen. Millet birşey yapsa pasta börek yemek öve öve bitiremez şöyle yapmış böyle yapmış diye. Biz bişey yapalım. Tadına bile bakmaz bazen. Kıyafet konusunda da biseyim kalmadı falan derim bazen olsun varsın nolcak der. Millet ev yaptırır ev alır eşya alır anlatır da anlatır. Biz bişey alsak hicbisey demez
(5,406 puan) tarafından
Gerçekten öyle,kocama diyor ki falankes in karısı ball gibi =))))
(80 puan) tarafından
Bizimki de ne faydası var ne zararı var
+2 oy
(7,376 puan) tarafından
Senin de kandilin mübarek olsun duyduğumuz en güzel iltifat başka yok 
(2,180 puan) tarafından
Gülesim geldi canim kusura bakma;) belki iltifatlarını içinde sakliyordur şımarma diye
(7,376 puan) tarafından
Yok kız ne kusuru gerçekler kız bende 5 elti var benle 6 eltiyiz kaynanam hangimiz simartsin hepimize laf söylüyor sadece
+1 oy
(1,356 puan) tarafından

Boyum kısa olduğu için 

Altında küçük ama çok kıymetli derdi 

Birde yaptığım işi bwgenirdi 

Ekmekciye ekmek ver bir ekmekte üste ver derdi buda onların temsilleri imiş :D 

Genelde akramizdan  över fazla birşey söylemez onların aklınca simarırmışız öyle söylüyor :D

(2,180 puan) tarafından
Oo kıymetli demesi yeterde artar bile
+1 oy
(26 puan) tarafından
Gelinimden değerlisi yok der bende çok severim kendisini. Eltimden daha çok sever buda hoşuma gitmiyor değil ♥️
(2,180 puan) tarafından
Böyle kaynanaları duydukça cok mutlu oluyorum çünkü tv de konu komşuda kaynana hep kötüdür algısı var. Maşallah barekAllah
(26 puan) tarafından
Var var merak etme hepte Kaynanalar kötü değildir. İllaki kaynanasindan fena gelinlerde vardir. Allah razı olsun
+1 oy
(119,442 puan) tarafından
olsa nah severdin bacim ☺️☺️☺️
şükür et haline ☺️
(2,180 puan) tarafından
Kuzenimde aynisini diyor ama doğum yaptı kaynanası baktı, işi oluyor bebegi ona birakiyor. Ben dogum yaptim annemde hastaydı kendi kendime kaldim. Yinede hayırlısı böyleymiş nediyim:))
(8,937 puan) tarafından
En iyi kaynana ölü kaynanadir
oda rüyana girer sabah tüm gununu mahveder
(8,937 puan) tarafından
Ondan ancak kabus olur zaten günlerdir kabuslarimda boyu devrilesice :))))
0 oy
(1,810 puan) tarafından

Annem der kızım der tamam.. :D

(2,180 puan) tarafından
Daha ne seni evladı bilmiş
0 oy
(146 puan) tarafından
Hep. Kuzum der sağolsin içten ve samimi demesi yeter ..
(2,180 puan) tarafından
Ya yerim ben öyle kaynanaları
(146 puan) tarafından
Yeme kiz lazım bana ;)
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Titizligimi temizligimi sever komşuları da görmüş bi kac kez onlar inek bakarken temizlik yaptığımı pek bi gururlanir söyle dediler böyle dediler diye benden ötürü 
(2,180 puan) tarafından
Maşallah sana, demekki elini begeniyor☺️
(11,347 puan) tarafından
Beğenecek tabi diğer gelininden onu da görmüyor ya  :D
0 oy
tarafından
Oğlum sana bakınca gözunun içi gülüyor der  ❤ bide herkese gelinim oğlumdAn daha iyi der 
(2,180 puan) tarafından
Hayalimdeki kayinvalide aman Masallah
tarafından
Ya iyi olmak da tercih meselesi oda çok çekmiş mesela kaynanasindan  ama asla beni ezdirmez biri hakkımda bişey dese çenesini o dk kapatır oğlu sesini bile yükseltse o olmasaydı evladın olmazdı kıymetini biliceksin der mesela tartışsak kızını da alır gönderirim ben gider görürüm sen uzak kalırsın sen düşün diye önünü keser Allah razı olsun gerçekten çektim diyip kötü de olabilirdi
(2,180 puan) tarafından
Aynen öyle, aslinda insan olan insanlik yapar. Kim ne yaparsa yapsin. Cahil insanlar der anca biz böyle gördük diye.
tarafından
Hepsi tercih merhamet ve vicdan meselesi
0 oy
tarafından
Aslında bana baya hoş şeyler der ama yinede arkamdan iş çevirir :))
(2,180 puan) tarafından
Kimse kusursuz degil salla ya ramazan hürmetine:))
tarafından
Salladım bacım
0 oy
(32 puan) tarafından
Allah razı ol der olsun bile demez kısa keser yani
(2,180 puan) tarafından
☺️☺️☺️ ne denir ki, sana eş doğurmuş bunada şükür
0 oy
tarafından
Benimki hergun en ufak bişi yaptimmi sürekli berhudar ol kızım der
(2,180 puan) tarafından
Kıymet biliyor demekki Allah nankör insandan korusun.
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Kızım der ki bu benim için yeterli . Bazen de annem der . Ama kayınpederim gelinlerin en hası der :D

(2,180 puan) tarafından
Oo ikiside iyi. Evlat olmuşsun onlara, Allah muhabbetinizi arttirsin
(3,826 puan) tarafından
Amin canım inşallah.  Ikisini de seviyorum Allah yokluklarını göstermesin
0 oy
(30 puan) tarafından

Qadan alım deyir:D

(30 puan) tarafından
Bu arada Azerbaycanliyam onucun bizde ele deyilir Qarabağliyam
(2,180 puan) tarafından
Adanalilarda cok söyler öyle☺️ ya hoşgeldin kardeşim Allah için cok seviyorum Azerbaycanlilari❤
0 oy
(5,898 puan) tarafından
Biricik gelinim diyo :D kayınbabam bikeresinde bana demişti ki oğlum evlensin çok istiyordum artık cuma namazında oturup tesettürlü ahlaklı bir gelin nasip et dedim 1 ay sonra siz tanıştınız sen kabul olmuş duamsın kızım dedi çok mutlu olmuştum öyle söyleyince :) 
(2,180 puan) tarafından
Ne kadar içten, daha ne, Allah'tan  bir hediye gibi görüyorlar seni maşallah
(5,898 puan) tarafından
He ya çok iyidirler valla çok şükür :D
0 oy
(9,015 puan) tarafından
Yüzüme karşı hiç övmedi ama arkamdan övmüş kulağıma geldi sevindirin oldum. İki çocuğuna gül gibi bakiyo evi tertemiz birgün yemeksiz koymaz evi tek başına yapiyo yardım edeni de yok demiş :D gerçi beni överken kendini gömmüş:D alt katimda oturur şimdi onun arkasında bana yardımcı olmuyor gibi şeyler derler... Aman desinler bananeee :D
(2,180 puan) tarafından
Bazı kaynanalarda yüze övmüyor eskiden gelen bir alışkanlık şımarmasın diye☺️ olsun en azindan başkalarına söylüyormuş
(9,015 puan) tarafından
Duyduğumda bende şaşırdım. Aramız normaldir ne iyi ne kötü.
0 oy
(5,712 puan) tarafından
çok düşündüm ama aklıma bir şey gelmiyo güzel şeyler söylediği çok olmuştur ama iltifat olarak aklıma bir şey gelmedi 
(2,180 puan) tarafından
Aman canim kötülük olmasında kimiside mesafeli iyi oluyor☺️
(5,712 puan) tarafından
kötülükleri yüzüme söylemez arkamdan söyler :-)
0 oy
(15,269 puan) tarafından

Eşimin erkek kardeşi de evlencek. Benim gibi olsun istiyorlarmış diğer gelinlerinin de. 

Bı de benim akrabalarimdan biri sırf bana kinine kavga ettik diye kayinvalidemi arayıp bir sürü laf söylemiş iftiralar atmış. Benim kızım melek gibi onu üzmeyin demiş. Benim için unutulmaz bişey bu 
(2,180 puan) tarafından
Ay ne kadar ayip akrabanin yaptigi Allah hidayet eylesin. Ama her serde bir hayir var baksana sana nasıl güveniyor kayinvaliden maşallah
(15,269 puan) tarafından
Akraba değil yılan kendisi. Ben de pek kavga etmem kimseyle. Çok kışkırttı. İftira boyutuna gelince ben de saldırdım biraz. Onda hazmedememis. Böyle yapmis. Allah razı olsun hiç kötü sözünü duymadım kayinvalidemin
(2,180 puan) tarafından
Bosver canim sen ailenle iyi olda gerisi cokta onemli değil
(15,269 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benimki cok sessiz ve soguktur pek iltifat etmez hic etmez hatta.
(2,180 puan) tarafından
Olsun her insan bir olmuyor sağlık olsun. Ya eşin o iltifat eder mi
(1,022 puan) tarafından
Masallah diyim. Esimi allahim bana bi sans olarak gondermis cok sukur varligina.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 189 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 905 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 538 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

380,751 soru

11,399,893 cevap

34,929 kullanıcı

...