0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Evli bir insan neden eski sevgilisinin hediyesini saklar? 

22 Cevaplar

0 oy
(7,979 puan) tarafından
Kendisine sor
(8 puan) tarafından
Kusura bakma kötü bir gün geçirdim kendi kendime anlamlandıramıyorm dertleşcek biri yok
(7,979 puan) tarafından
Sorun yok☺️ çok haklısın ne desem bilemedimki
(4,240 puan) tarafından
Benim esimin ailesi yok bi el cantasi valiz kapip geldi evlenirken garibimin giyecek donu bile yoktu nerdeyse eski esyalari falan yok yani evde  :)ama bi fernerium kravat ve atki vardi allah  bilir hediyemi kendimi almis kendi almis da olabilir:)ama benim var sahsen eskisinden kalan altin kupeler altin kolyeler atsan atilmaz satsam satilmaz takiorum valla:)))
(8 puan) tarafından
Şimdi bu durum kafamı kariştrdı :)
(8 puan) tarafından
Kusura bakma yeter :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya unutamamistir  kiyamadigindan atamiyordur yada Bi yere koymuştur orda unutmuştur 
(8 puan) tarafından
Unutma değil bilerek konulmuş
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kendisine sor öncelikle muhtemelen şu 2 cevabı vermiştir ya unuttum yada benim için Bi eşya anlamı yok vs demistir 
(8,937 puan) tarafından
Haa tabu bide o var bak unutmuşum onu eklemeyi zeytinyağı gibi üste çıkacak mutlaka
tarafından
Zeytinyağı halt etmiş bunların yanında :) neyse ramazan ramazan gıybet yapmıyim simdi
(8,937 puan) tarafından
Aynen bak bu dogru :))) Buna gıybet denmez aslında aleni yapıldığı icin
tarafından
Doğru söylüyorsun burası kamuya açık bide yalan değil :D
(8,937 puan) tarafından
Aklın yolu bir :))))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Şimdi eşine sordun ne dedi bilmiyorum ama seni tatmin etmemiş ki buraya sordun sen eski erkek arkadaşının birşeyini saklasan onun hoşuna gider mi gitmez eski sevgilisi yakın bir yerde mi tanıyor musun 
(8 puan) tarafından
Başka bir ilde ama çok da uzak değil ama fotoğraftan gördüm bagırarak beni bastrmaya çalişşyo
(1,937 puan) tarafından
Erkek milleti işte bağırarak kırarak hatasını örtmeye çalışıyor geri çekil sus hatasını anlamasını sağla
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kimden bahsediyorsun eşinden mi ? 
0 oy
(234 puan) tarafından
Canım valla evlilikte demişsin bide ben bu durumu sevgililikte bile asla kabul edemezdim ki bi ara yaşadım sevgilim vardı eski sevgilisiyle ortaklaşa aldığı kazagi giymiş gelmiş bende kızla fotolarida görmüştüm dedim ayrılıyorum aldı yaktı o almamisti ztn ama asla tahammül edemem kış günü tişörtle kalsa bile yaptım 
(8 puan) tarafından
Bi kere buldum saçma sapan şeyler dedi bu günde başka buldum
(234 puan) tarafından
Oha yaa bide daha öncede bulmussunuz e kendisi ne diyo ne değişikler ya bide kaç yıllık evlisiniz canım?
(8 puan) tarafından
7 aylık evliyiz yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı bapırıyo ne arıyosn diyo
(234 puan) tarafından
Başka bildikleri yok ztn daha da yeniymis hamile falansan üzülme canım fazla takma diycem de illaki takılır ama yinede üzme kendini sen
(8 puan) tarafından
Hamileyim düşünüyorum işte neden diye takılıyo insanın aklına
0 oy
(5,715 puan) tarafından
unutamadığı için değer verdiği için başka neden olabilir 
0 oy
tarafından
Yazacak çok şey var ama şimdi günaha girmek istemiyorum . Şu kadarini diyebilirim insan kendisi için önemli olan birseylere değer verir özenlé saklar benim esimin 7 sene önce bana aldığı ilk sakız kabuğu bile duruyor çünkü oZeldı benim için 
(8 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
tarafından
Umarim unutmustur
0 oy
(245 puan) tarafından
Unutamadığı için saklat. Daha mantıklı bir cevabı yok.ama gerçekten çok ayıp. Unutamadıysa evlenmemeli. Terbiyesizliğin daniskası. Benim eşim eski sevgilisinin hediyesini saklasa ve ben bunu bilsem o hediyeyi ona yediririm
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Canına susadığı için saklamıştır olay çıkardı saklasaydı ay sinirlendim eşin mi saklamış senin 
(8 puan) tarafından
İlkinde olay çıkardım bugün insanca konustum
(2,651 puan) tarafından
Anlayıp attı mı peki onu merak ettim
(8 puan) tarafından
İş yerindeydi mesaj attım 1 saat sonra falan geldi annesinin bazasınınn altindaydi bnm annem de burdaydi gitti bişeyler yapti odada bilmiyorum şu an
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim eşimle evlendigimde eşim hayla ona aldığı hediyeleri saklamış daha doğrusu annesine vermiş fotorafini bile evlendim gün kaynana ile yaşadım 1 ay getirdi bana o kıza aldığı ayıyı şapkayı bide yunus vardı iki gümüş yüzük bunları bana verdi baktım sapkada Eminem yazıyor eşim geldi işten odada gördü hatta bunlar çok eski kullanma tozludur ben alırım sana dedi ağzını açıp diyemedi bana bende dedim emine kim şapka da Eminem yazıyor annen bunları verdi bana anlattı oda ertesi gün de tutu fotoraflari çıkardı kaynanam sonra sakladı eşim gelince ya o fotoğraf ya ben dedim eşim hepsini yaktı sonra aynı gün akşam o evden çıktık şimdi kaynanama eyvallahim yok bişey dese tersini yapıyorum 
(1,248 puan) tarafından
Ay kaynanan ne feynaymisss
(20 puan) tarafından
İlk zaman ayrılmam için herşey yaptı eşimin sevgiliside teyzesinin kiziymis onu almaya çalışıyordu eşim eyvallah etmedi bir sene konuşmadı ailesi ile o hareketi ile baktı olacak gibi değil benimle anlaşır gibi yapmaya çalıştı kaynana şimdi ben bana ne yaptı ise öyle yapıyorum ne derse direk lafımı yapistiriyorum
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benım eskı sevgılımın hedıyesını annem saklıyor
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Saklıyor mu kullanıyor mu ? Buna neden izin veriyorsun. Açıklama olarak kendisi ne diyor 
(8 puan) tarafından
Saklıyomuş ben buldum izin vermem bilsem
0 oy
tarafından
Ben doğal karşılıyorum bı değeri varsa sakım sakım saklamadan tabiki kullanabilir evde de durabilir bence ayrılmak demek düşman olmak değil ki hala değer verebilir versinde isterim bu demek değil ki görüşsün etsin ama bazı şeylerin anısı olabilir ve evde durabilir kullanabilir bende kullanirim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bendede var 25 kuruş:) hemde o kişi beni aldstmıştı atmadım hala duruyor:(:(:( sebebide biz aç kalmıştık ortaya para koyduk yemek almak için ögrenciyşz ozamanlarda işsiz güçsüz aileden de para gelmemişti yemeği ödedeik 25 kurus arttı :):(: ogğnğn hatırası kaldı öyle eşimde bilir .

Birgün dolmusnparası 25 kurus eksik kaldı inan onu vermedim yürüdüm 
(387 puan) tarafından
hic boyle biri olmadim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yorumlar seni yaralamaktan başka çare olmaz eşinle konuş ve yaptiginin yanliş oldugunun farkina varmasini sağla derin dusunursen üzülürsün
(8 puan) tarafından
Anlatıyorum da anlamıyo ki işte
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bende de var ya bazıları duruyor ne yapabilirim ki.kardesime ona buna verdim ama elimde değil kalan oldu bir tanede olsa ama ne biliyim okisiyi de dusundugumden değil 
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Onu unutamadığı  içindir  cnm  ondan  hatıra kalsın diye sakliyordur
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Bence unutmadıgı içindir 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sorduguna göre yazicam hala unutamadigi icin deger verdigi icin sakliyor atmaya kiyamamiş

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 699 göst.
0 oy
21 cevap 1,188 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,630 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,777 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umut343434 (7 puan) tarafından soruldu