0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (6,825 puan) tarafından
Bugun tam 19 gun oldu diyete baslayali kizlar tam tamina 4100 grm vermissim oyle kendimide asla ac birakmiyorum sekeri hamur isini kestim cok mutluyum suan

6 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Başka ekstra Bi şey yapiyo musun spor kur gibi 
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Emziriyor musun? Benimde zayiflamam lazimm
(554 puan) tarafından
Aynıymış ogullarimiz e diyetin detaylarını paylasacak misin?
(6,825 puan) tarafından
Tabi canim sabah uyanir uyanmaz 2 bardak su iciyorum satt 9 olmadan 1 haslanmis yumurta 1 dilim cavdar ekmegi 5 zeytin 1 dilim peynir bol yesillik 11 de ara ogun 2 hurma 2 tam ceviz 12.30 da 1 kase yogurt evde ne yemek varsa onu yiyorum 1 dilim ekmek saat 3 te 1 dilim tahin helvasi aksam 5 te yemek yiyorum ne varsa 1 dilim ekmek yatmadan oncede yogurt pulbiber limon yiyorum
(554 puan) tarafından
Teşekkürler canım takip edeceğim bu listeyi bakalım ise yarayacakmi bende
(6,825 puan) tarafından
Yarar insallhh emziriyomusun emzirirken zaten 500 700 kalori yakiyor vucudumuz
(554 puan) tarafından
Emziriyorum hemde gece gunduz 4 aylık oldu hala yapışık yaşıyoruz maşallah diyimde güzel emiyor yani ben 30 kilo aldim 10 kilo dogumda 10 kiloda 1 ay icinde gitti 10 kilom kalmıştı ama 3 aylık korunma iğnesi yaptırdım o kilo yapıyormuş ama mecburen yaptirdim 4 5 kilo oylelikle geri aldım şimdi 15 kilo kaldi hamile kalmadanda bi 5 kilo fazlam vardi tam 20 kilo vermem lazim yani ve ben pko hastasiyim insülin direncim var cok kolay kilo alip zor veriyorum malesef öyle çok yemiyorumda aslinda bebe izin vermiyor yemek yapayım yiyeyim ekmek falanda aramam da dediğim sebeplerden iste zor kilo vermem sezeryan olunca sporda yapamıyorum böyle kürler falan ise yarar diye umuyorum iste uzun oldu biraz kusura bakma :)
0 oy
(1,639 puan) tarafından

Bende zayıflıyorum her geçen gün emzirdiğim için. Keşke bu kilomda sabit kalsam daha fazla vermek istemiyorum. :ermm:

(6,825 puan) tarafından
Ne yeyip iciyosun canim
(1,639 puan) tarafından
Her şeyi yiyorum emzirdiğim için. Çok şükür kilo yapmadı ama daha fazlasını vermek istemem
0 oy
tarafından
Tam.gaz devam et o zaman ahh bende alabilsem ne iyi olurdu 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Iyi vermişsin helal 
0 oy
tarafından
Başka yaptığın bisey var mı canım bide emziriyomusun
(6,825 puan) tarafından
Evet emziriyorum canim gece yatmadan 3 kasik yogur 1 cay kasigi pul biber 3 damla limon skip yiyorum birde soda iciyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,543 soru

11,361,988 cevap

34,839 kullanıcı

...