0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar ah kizlar.. 5 gun sonra dogumum var 2. Bebegim dogacak insallah. Ilk bebegim suan 14 aylik. Aralarin da 14 Y olacal yani ilk cocugumd daha bebek. Tam hareketli zamanlari suan. Yurudu yuruyecek.. suan ailemde kaliyrm ama dogumdan snra gitcem. Ilk etapta kayinvalidemler gelecek ama onlarda 1 hafta kalir gider yani eninde sonunda tek kalicam. Nasil yapicam cok korkuyrm. Ikiz anneleri nasil yapiyor gerci onlarin isi bnden daha kolay sonucta ikiside yatan bebek yurumuyr etmiyor. Benim smdi ilk bebegimden korumam lazm ikinciyi. Istemeyerekte olsa zarar verebklir duser kalkar vs.. naaliyim bi fikir verin. Psikolojim cok bozuldu devi aglamak istyrm ve tekim. Yasadgim sehirdr kimsem yok esimin isi nedenyle gurbetcyz.

3 Cevaplar

0 oy
(14,045 puan) tarafından
Bir şekilde oluyor yapacak bir şey yok benim de küçüğüm 14 aylık abisiyle 27 ay var aralarında öyle böyle geçiyor 
-Reklam-
0 oy
(49,770 puan) tarafından
biraz daha dur ailende
0 oy
(1,809 puan) tarafından
Aslında yeni doğacak bebeğin hareket etmez diğeri gibi o açıdan birazda olsa rahat olabilir tek bakmak nasıl bilmiyorum bende tek olsaydım keşke diyorum bazen ama bazende zordur diyorum şuan bir oğlum var tek bakmadım hep biri yardım etti öyleki gün içi bile pek ilgilenemiyorum bana sıra gelmiyor resmen iyi ilgileniyorlar bir yandan bir yandanda bana ısınmaz diye korkuyorum memeyede hiç bağli değil o yüzden iki tanede olsa tek bakmak isterdim yada yaşamadığım için mi öyle diyorum bilemiyorum 
(243 puan) tarafından
Kucuk gazli olur diye korkuyrm devmli aglarsa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 253 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 950 göst.
19 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

396,346 soru

11,855,851 cevap

35,949 kullanıcı

...