0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kızlar hattım türcell tehadütüm bitmek üzere Vodofone taşımam lazım nasıl taşırım dün 542 542 00 00 aradım sadece paketleri söyleyebiliyoruz dediler nasıl yapcam bilemiyorum 1 gün 14 saat kaldı yazıyor bu paket için bayiye gitmem şart mı telefondan bi yeri arayıp yapamam mı ya evim çarşıya çok uzak 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar otobüse bindim hemen çarşıya gttim 5 dk da hattı verdiler 3 gün içinde açılacakmış bu paket bana uygun geldi bi sürede Vodofone kullanacam bakalım vodofondan hediye çarkı dışında hediye aldığınız uygulama var mı ?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım Vodafone bayisine gitmen gerekiyor. Çünkü yeni hat verecekler
tarafından
Teşekkür ederim balım mecbur gitçem galiba ya türcell paketleri aşırı pahalı artık ya kullanılacak gbı değil
tarafından
Ben taktik öğreteyim sana. Eğer fatura li isen hattı tamamen kapatacağım de ve tekliflerini kabul etme. Ertesi gün çok düşük ücretli bir paket ile gelecekler
tarafından
Teşekkür ederim canım bayiye gidiyorum mecbur
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(17,689 puan) tarafından
542 yi ara yardımcı olurlar ya
tarafından
Aradım yanlış numara tuşladınız dedı canım
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Ben şubeye gidip taşımıştım canım. Anında hat veriyorlar. 24 saat içinde açılıyor. Eski hattın aramaya kapanıyo ama aranıyorsun. Ben de turkcelin parasından bıktım da öyle geçtim valla. 
0 oy
tarafından
Ayy 1 aydır vodefone çekmiyor hep uçak moduna kapatıp açmaya bıktım Türkcell geçecektir eşim paketler pahalı geçme diyor bende Avea gececem kesin bizim burda vodefone çekmiyor deli oluyorum 
tarafından
Yaa benım çeker ınşalalh ya 20 GB ınternetli paket 99 TL ama türkcelde 18 GB Li internet paketi 180 TL Artık GNÇ uygulaması da paralı internet veriyordu bende sıkıldım Vodofone geçtim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 134 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.