0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Bir sütyen almak istedim 90 beden bakıyorum online da 90a 90b 90c 90d çıkıyor bu bedenler ne oluyor. Hadi destekliyi desteksizi biliyorum da balenli balensiz push up falan çıkıyor bunlar ne oluyor 

4 Cevaplar

+1 oy
(3,695 puan) tarafından
A b c d göğüs büyük ama sırt çapın zayıfsa a. Ortaysa  b, bir tık daha genişsen c, Kilolu ve 90 bedensen en sonuncusunu yani d yi alıyorsun. 
tarafından
ABCD cup ölçüsüdür memenin büyüklüğüne göre belirlenir. Sırt genişliği bedeni belirler 80,90,95 gibi
(3,695 puan) tarafından
Hayır yanlışın var ben de daha geçen haftalarda öğrendim. Bebeklerle çıkamadığım için eşimi çamaşır almaya gönderdim, orada çalışan kadına verdi tlfnu bedenimi söyledim a mı b mi c mi diye sorunca o ne demek dedim, kadın mezurayla göğüs hizasından genişliğinizi ölçüp bana söyleyin dedi, ben de ölçüp söyledim, çıkan sırt ölçülerine göre a b c yi veriyoruz dedi. B göndermiş, tam oldu.
tarafından
Memenin üzerinden alınan ölçü zaten memenin büyüklüğünü gösterir aynı şeyden bahsediyoruz. Göğüs altı genişliği gösterir. Bakın yukarıda görselini paylaştım. Ordan bakabilirsiniz
(3,695 puan) tarafından
Ya ben bilemem işin okadar ayrıntısını, kadın benden yapmamı istedi ben de yaptım, tam tamına bana uygunu geldi elime. Göğüs hizasından ölç dedi ölçtüm işte.
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
O a b c d yi bende Yeni duydum
0 oy
(4,234 puan) tarafından
90 beden gogus sirt arasi genislik, a-b-c-d olanda memenin buyuklugu.  Sirtina gore meme buyukse c-d iyi olur. Memene gore bedenin genisse sirtin falan a-b iyi olur. Balenli balensiz telli telsin, push up fazla destekli gogusler yukarida cok kaliyo.
0 oy
tarafından

image

Canım burdan bedenini bulabilirsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 229 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
13 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pnrmtl (4,430 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 789 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu

380,125 soru

11,379,538 cevap

34,867 kullanıcı

...