0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (2,165 puan) tarafından

Kızlar eşim ile sevgiliyim o zamanlar ben bunlara oturmaya gittim kaynanam eltim ile yaşiyordu o zamanlar bunlar bir gün birbirlerine girdi eltim trip atıp odaya kapattı kendini arkasından gitmedim ben kaynanam ile kaldım bana gelini için arkasından demediği şey kalmadı nankör annesinin yapmadığınk ben yaptım peynir bile yiyemiyordu o evde burda herşeyi var diye bişey demedim kalktım evime gittim 

Evlendim düğünüm oldu diye eltim trip attı kapıları çarptı yüzüme 1 ay sonra hamile kaldım cinsiyet öğrendik yüzüme ailedeki tek kız benim kızım dedi 

Sürekli gelip bana kaynanasının dedikodusunu yaptı ben tam bişey diyeceğim zaman ben artık konuşmak istemiyorum onun hakkında gibi şeyler söylüyor 

Doğum yaptım kendi takıntılı olduğu şeyleri bana empoze etmeye çalıştı  kilo ile takıntısı var 

Beni oturmaya çağırıyor gidiyorum (aile apartmanı üstte ben altta eltim onun altında kaynanam var) mutfakta sigara içerken bana gel çocuğunu sustur kızım uyanırsa uyumaz dedi kızı oğlunun her şeyini kırdı ses etmedim etmem de 

Kızını sürekli tokat cimcik yumruk atarak dövüyor yapma etme diyorum 

Kızı oğlum daha 10 günlükken kafasına telefon fırlattı durduk yere sonra oğlumun yüzüne kadar örtü örtüp bastırmaya kalkıyor yine bişey demiyorum 

Kızı evimde dağitmadık yer kalmaz sırf annesi dövmesin diye bişey demiyorum ama birde yüzsüz gibi toplamadan evine gidiyor elimin çocuğu ile bir de onların arkasını topluyorum

Kaynanası için O kadar kötü şeyler söyleyen eltim gitti yerine iyilik meleği geldi sürekli olarak bir iyi olarak görüyor neyse en iyileri onlar olsun

Kaynanam da birşey olur ona söyler bana tık yok sorun değil ama görümcem her gün arayan kadın gelecek bayramda insan yerine koyan yok Allah'tan bende ailemin yanına gideceğim o yokken gelecem inat ettim 

Şimdi asıl konu ise sizce ben mi çok salağım tabiii  öyle insanlar üzülmesin diye kendimi üzen bir m.a.l ım ama artık umrumda da değil ne yapmam lazım  böyle döneklere 

Ha birde yarın kaynımın sevgilisi bana oturmaya gelecek kaynanam benim evime ayak basamıyor ama eltimi çağırmamayı düşünüyorum onun çocuğunu dövmesini çekemem birde üstüne evi dağıtmasını toplayamam

5 Cevaplar

0 oy
(5,983 puan) tarafından
Mesafeyi koyacak sın giidp gelmeyecek sin onlarda geleceği zaman müsait değilim diyecek sin çocuğu çocuğunu dövdüğü zaman kızına sahip çık çocuklar için birbirimize girmeyelim kızın dövsün diye doğurmadım ben bu çocuğu diyecek sin ama en iyisi mesafe 
(2,165 puan) tarafından
Canım derim demesine ama o çocuğu dövmesi için almıyor sürekli dövüp gel öpeyim diyor çocuk iyi bir şey sanıyor aslında onu daha 3 yaşinda konuşamıyor sadece anne baba o kadar
(5,983 puan) tarafından
Valla kuzum mesafe koy zarar gelmez ve susam hiç bir şeye
(2,165 puan) tarafından
Yok zaten artık istemiyorum ne gitmek ne gelmek geçen halini hatrını sormak için aradım müsait misin dedim gelmenr müsait değilim dedi dedim zaten gelmek için demedim ya da gelmen için demedim neyse dedim kapattım gelip çükünü bana kaldırmaya kalkıyor herhalde ama hayatının hatasını yapar
(5,983 puan) tarafından
Çükünü bana kaldırmaya kalkıyor ne demek kız :-):-):-) kız arama ya ne diye arıyor sun boş ver
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uzak dur mesafeni koru böyle insanlar kendileri konuşur ama arkada sen konusmussun gibi anlatır elti hu kıskanır senin iyiliğini üstünlüğünü istemez kızını da alma öyle eve ya da kız yapma diye yüz verme tamam çocuk ama senin çocuğuna zarar veriyorsa önce can sonra canan terbiye alması gerek yani kaynana ya da güvenme onlar iyi olur sen kötü olursun ne yaşarlarsa yaşasınlar karışma duyma hatta görme de 
(2,165 puan) tarafından
Umrumda değiller kaynanam evime giremez zaten onun yüzünden brbeğim 7 günlükken boşanma dercesine geldik oğluna o telefonu fırlattı kendi oğlumu öptüm öhle bir dövdü ki eltim kızını o an resmen benim canım acıdı ve en kötüsü sonra da öptü çocuk dövülmeyi iyi birley ödül olarak görüyor
tarafından
Eğitimsizlik başka hiç bir şey değil Allah yardımcın olsun eşinle bebeğinle büyütmeyi nasip etsin
(2,165 puan) tarafından
Kendisi o kadar kıskanç bir birey ki mesela o ortaokul terk brn üniversite okudum mezun oldum bana kalkıp okusam ne olacak ki sen okudun ne oldu aynı ikimizde ev hanımıyız dedi kızımı da okutmucam okuyunca bişey olmuyor dedi olsaydı sen şuan ev hanımı olmazdın dedi bence bir kız çocuğu okutulmalı sonuna kadar donuma kadar satarım ama yine de okuturum ***** ***** fikirler cahillik hemde buram buram cahillik
tarafından
Eee sen daha bu insanı niye kafana takıyorsun ki baksana düşünce yapısına kıskanıyor belli ki okumuşla okumamış bir olur mu daha telefon bile kullanmayı beceremez gelmiş aynıyız diyor Allah onun kızınin yardımcısı olsun öyle anne nasıl güçlü kız yetiştirecek bilmiyorum yine de o onların problemi sen konuşsa da duyma yokmuş gibi davran gerekince de karşılığını ver yoksa kendini bir şey sanar aşağılık duygusunu sende bastırmaya çalışıyor
0 oy
(11,060 puan) tarafından

Onlarınki bence önceleri aynı evde yaşama sebepli yüz göz olma durumu. Sonra ayırınca evleri, e tabi zaman da geçmiş iyice oturdu ilişkileri, aralarının şimdi iyi olması çok normal. Benim kaynanamla eltim de öyle. Önceden kedi köpek gibilerdi, ne zaman ev ayrıldı kanka oldular :)

Sen millet yüzünden çocuğuna zarar gelmesine izin verme gerisini de hiiçç görme bile. Bırak onlar iyi olsun senden uzak olsunlar daha iyi. Eltine de çok yüz vermişsin bence mesafeli olsan daha iyi olur

(2,165 puan) tarafından
Ben hayır diyemem öyle kötü bir özelliğim var ve çok güler yüzlü biriyim bunu bilip yüzsüzlüğe vurdular zaten uzak olsunlar ben öyle kaynana elti samimi olan olmayı seven biri değilim zaten ama böyle bişey olduğu zaman konuşurken kaynanamı savunması garip çünkü daha 2 gün önce yakınıyordu bu durumdan ne ara bu kadar değişti o garip olan kaynanam oğlunu kaybetti bu da kaçarak geldi bunlara tam o olayın üstüne saçınj taramış diyordu nankör kadın brn anneme yapmadım ona yaptığımı falan diyordu şimdi ise sen ilk gelini olsan sana iyi olurdu ama ilk gelini benşm diyor bende durur muyum kusura bakma ama ben anneme yapmadığım şeyi yaranmak uuğruna kimseye yapmam yapıp 2 gün sonra söylenmem karakterime ters dedim alındı alınırsa alınsın daha neler neler var da anlatmadım uzun olmasın diye düğün günümde küstü bana brnşm düğünüm olmadı diye sanki ben yapmadım düğünlerini
(11,060 puan) tarafından
Yaa hiç dinleme bile konuştuğu zaman böyle şeyleri konuşmayalım de geç. Boşver artık onların ilişkisi yalama yapmış :D zaten ne güzel de vermişsin cevabını.. Hayır demeyi de öğren. Ben de diyemezdim hiç ama bak işte hayatta bişiler oluyo ve öğreniyosun
(2,165 puan) tarafından
Yokk çok güzel öğrendim artık bunlardan sonra alınan alınsın umrumda değil eşim dedi ablam geliyor bayramda sen gitme annene sonra git dedim kusura bakma benim haberim yoktu söylenmedi bana planım hazır dedim geçtim kim alınırsa alınabilir
(11,060 puan) tarafından
Kimse de alınmaz biliyo musun :) eşini kırma sadece bu sebepli kavga etmeyin. Güzellikle konuş anlat durumu ve yine de tavrını koy diğerlerine. Arkandan konuşulur muhtemelen ama duymayacaksın onları da artık görme :)
0 oy
tarafından
Sen onu bunu boşver iyilik meleği olmamıs iyi davranışını satın almış kaynanan belli ki biyersden  menfaaat akışı vardır muhakkak 
(2,165 puan) tarafından
Kesinlikleeee ya bana çok saçma geliyor düğünüm oldu 2 gün sonra kızını getirdi kendi gelmedi elinde şeftali vardı kızın saniyeler içinde mosmor oldu gözümün önünde görümcem kurtardı kaynansm çiğlık attı sadece o da biliyor hala daha götürüyor birde kafa dinlemem lazım diyor ya büyük konuşmak gibi olmasın ama ben bunları bile bile bırakmam bırakamam aslaa ama asla
tarafından
Sen mesafeli sabranmaktan başka çaren yok
0 oy
(49,188 puan) tarafından
okurken fenalık basti kaynanan gibi onuda sokma evine 
(2,165 puan) tarafından
Doğum ysptım ertesi gün evime insan doluşturdu sezeryan oldum birde emzirip yatırdığım 2 günlük oğlumu yanaklarını cimcirerek kızartaracak kadar hemde uyanınca sütün yetmiyor sen yetersizsin emzir dedi sürekli aynı şeyi dedi 7. Gün sürüm azaldı şimdi mama veriyorum oğluma daha 2 aylık koltuğa hasta yatağı yaptı annem bu geldi gitti bir baktım yatağın örtüsünün yanında yağ var giydiğim terlikkere kadar kan gibi ama kan değil renk olarak kan rengi gibi ama yağ vardı bebek yatağına kadar hemde
(49,188 puan) tarafından
domuz yağıdır ve sen hala onun evine mi gidiyosun yada evine aliyosun bisey yedirmedigi ne malum yeni dogmus bebemin canını yakacak evden kovardim kendime neysede kizim icin herseyi yaparım
(2,165 puan) tarafından
Evimi o günden beri sirkeli sular ile siliyorum adaçayı yakıyorum zaten o günden sonra kaynanam evime giremiyor bazen diyor ver kucağıma yok diyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 345 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
7 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.