0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (1,041 puan) tarafından

Kızlar geçen civilde gordm bazen sokakta çocukları görüyorum içinde çok heves ediyorm kızım için.  Eşime gösterdim kaynanam da vardı. Bence kullanışlı değil kızında binmez dedi bende biner dedim. Bebek arabasinda bile durmuyor bunda hiç durmaz dedi kaynanam.  Hemen moralim bozuldu.  Annemde biz alirz istersen dedi bende görüyorum nasl oturuyor lar içinde dedi.  Kullanışlı mi sizce yani memnun msunz.  Bu arada kzim 1 yaşına girecek 

image

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence kullanışlı yaz için çok ideal bende bu yaz oğluma alıcam
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
İnsan çocuğunu tanır yaa.. Benimkiler sever böyle şeyler mesela. Hep istedim hiç almadım asdfs :) 
0 oy
(978 puan) tarafından
Pahalı valla kız 250 mi neydi galiba net hatrlamiyorum ama her çocuk binmez  valla 
(5,406 puan) tarafından
Keşke 250 olsa
(1,279 puan) tarafından
Ah keşke benim netten beğendiğim 700-800 arası :D
(5,406 puan) tarafından
Niyahyahyahh =)))) tabi canim 10 bine kadar gidiyor
(1,279 puan) tarafından
Ay Allah'tan onlardan beğenmemişim o zaman:D Akülü arabasına verdik zaten vereceğimizi. Bir daha bu yürek o rakamları bir oyuncağa vermeyi kaldırmaz :D :D  bu sefer kesin kalpten giderim.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Biz kullanıyoruz canım uzun süredir biz trendyoldan aldık Gayette güzel müzikte çalıyor kızım çok sevdi benim için de rahat oldu hayal kullanıyoruz biz 
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Fiyatı ne canım goremedim
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Oğlum çok severek kullandı çocuklar seviyor
0 oy
(944 puan) tarafından
Mavisi var oglumda kullandim epey  bence yakın mesefalere giderken  parka falan iyi oluyor
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Bence işe yarar bişey 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ayy cok tarlıymış fiyatı ne yegenıme dogum gununde alim☺️
tarafından
500-600
0 oy
(195 puan) tarafından
Aynısından bendede var canım kızım 2.5 yaşında 1 yaşında almıştım çok kullandık halada kullanıyoruz. Bazen sıkıldığı oluyor ama çoğunlukla biniyor mahalle arasında parka giderken falan hava almak için çıkardığında hep buna bindi bazende yürümek koşmak istiyor ama yinede çok kullandım çokta tatlı duruşu var 
0 oy
(983 puan) tarafından
Kuzum bende daha yeni aldım aynısını geçen hafta parçaları bi geldi böyle varya hala duruyor iflahımız söküldü daha şuan bence alma benimde kızım 1 yaşına giricek kaynanam aldı diye aldım yani başka almazdım bence 2 yaştan sonra binilir kızımı bindirdim korktu başta sonra alıştı ama baya denedim beceremedi yani anlamadı 1.5 2 de tam net anlar biner diye düşünüyorum şuan sadece yer kaplıyor
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben aldım canım trendyoldan gayet güzel kullanışlı çok seviyor oğlum 3 yaşında 
0 oy
(829 puan) tarafından
Kız kardeşim kızıma hediye alıp göndermişti . Kızım çok seviyor binince de çok mutlu oluyor . Hatta şimdi babası yürüyemiyor diye bende hamileyim dışarı çok çıkmıyoruz oda da binmeye çalışıyor sureyim istiyor 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bugün ben de gördüm eşime alalim dedim =)) oğlum 2 yaşında hem bebek arabası yerine hem de kendi sürer eğlenir 
0 oy
tarafından
Evet bence çok güzel 
0 oy
tarafından
İkizlerime kullanıyorum birini babası birini ben sürüyorum gayet kullanışlı rahat
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben sahilde görüyorum eşime de dedim alalım diye fiyatları en az 500 küsürden başlıyor renk model boy boy gidiyor, bir tane 700 küsüre trendyolda favoriledim kahve tonlarında indirime girerse alacağım :D girmezse de alacağım. Sen boşver kayınvalidenin dediğini.. en ucuz oyuncak zaten 100 TL den başlıyor bence severler.
0 oy
(704 puan) tarafından
Biz kullandık çok kullanişli kızım severek biniyordu hemde baya hafifti ilkbahar yaz ayları için çok ideal sarkı soyluyordu bizimki baya egleniyordu
0 oy
(5,159 puan) tarafından
Kullanışlı bence. Burdada görüyorum çocuklarını bindirip geziyorlar çocuklar mutlu görünüyor 
0 oy
(692 puan) tarafından
Benim oğlumda seviyor genelde seviyor çocuklar ama tabi her çocuk farklıdır letgodan almistik 100 lira falandı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 643 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sevnur61 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
8 cevap 185 göst.

377,282 soru