0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar  ben keratakonus hastasıyım çorlu dünyagözde teshisim konuldu , ve sol gözümden hastalıgı durdurma ameliyatım yapıldı doktorum sırasıyla ve belli zaman aralıgında halka takılıp en sonundada gözümün lazer olacagını söylemişti alanında basarılı bir doktor. Fakat ben biraz sıkı arastırmalara girince bu hastalıkta tek bir isim oldugunu duydum ve oraya gittim testler yapıldı eski sonuclarımla beraber gidip suanda halkanın takılması gerektigini söyledim ancak o yeni testlere bakıp konustu eski sonuclarıma bakıp kıyaslama yapmadı düzelme olup olmadıgı ile ilgili bana sert lens önerdi 3 ay onu denememi egerki ise yaramazsa halkayı yapabillcegini söyledi lensin garantisini vermedi . Lens denemesi yapıldıgında gözümü çok rahatsız ettti asırı derecede batma hissettim. Carsamba günü tekrar lens denemesi var ve ödemesi var tahmini 10-15 bin aralıgında bir fiyat cıkacak. Olmam gereken ameliyatta 38 bin tl egerki ilk denemedeki gibi rahatsız ederse gözümü boşu boşuna ameliyat paramdan olmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım  
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(6,784 puan) tarafından

:ermm: Allah'ım şifa versin inşallah canım. 

5 post açmışsın canım yanlız.. 1 tanesi yeterli oluyor. 

-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Bende de aynı hastalıktan var ablam da da ikisinden amilyatli ablam kule dibinde göz hastanesi var orada olmuşdu o

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.

379,361 soru

11,355,326 cevap

34,830 kullanıcı

...