0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar  ben keratakonus hastasıyım çorlu dünyagözde teshisim konuldu , ve sol gözümden hastalıgı durdurma ameliyatım yapıldı doktorum sırasıyla ve belli zaman aralıgında halka takılıp en sonundada gözümün lazer olacagını söylemişti alanında basarılı bir doktor. Fakat ben biraz sıkı arastırmalara girince bu hastalıkta tek bir isim oldugunu duydum ve oraya gittim testler yapıldı eski sonuclarımla beraber gidip suanda halkanın takılması gerektigini söyledim ancak o yeni testlere bakıp konustu eski sonuclarıma bakıp kıyaslama yapmadı düzelme olup olmadıgı ile ilgili bana sert lens önerdi 3 ay onu denememi egerki ise yaramazsa halkayı yapabillcegini söyledi lensin garantisini vermedi . Lens denemesi yapıldıgında gözümü çok rahatsız ettti asırı derecede batma hissettim. Carsamba günü tekrar lens denemesi var ve ödemesi var tahmini 10-15 bin aralıgında bir fiyat cıkacak. Olmam gereken ameliyatta 38 bin tl egerki ilk denemedeki gibi rahatsız ederse gözümü boşu boşuna ameliyat paramdan olmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım  

6 Cevaplar

0 oy
(2,349 puan) tarafından
Canım yeter bak bi kaç oldu paylaştığın post
(3 puan) tarafından
Paylasmıyor olarak gözüktü
(6,785 puan) tarafından
Telde hata oluyor bazen.
-Reklam-
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Bu kadar post acmasan mı artık acaba 
0 oy
(6,785 puan) tarafından

6 post açmışsın canım tuşa fazla zorlama istersen :ermm:

0 oy
(1,197 puan) tarafından
Bir sakin olur musun? Abartısız 10 tane post açmışsın. Allah şifa versin geçmiş olsun. Kendin için en iyi karari yine sen verirsin. Sonuçta sağlık önemli buna biz karar veremeyiz 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canım Allah şifa versin postlarıni gördüm insan panikle hızlı hızlı basıyor bir umut diye Allah'ım ümitlerini hayallerini yesertsin herşey gönlünce oslun şu mübarek gün sana dua edeceğim Kuran'da namazimda inşallah Allah'a emanet ol hiç duymadım dediğin hastalıkla ilgili bilgim yok ama şunu çok iyi biliyorum ki çaresizlik çok zor yasadim rabbim yasatmasin
0 oy
(17,724 puan) tarafından
Doktor parasına bakmış işin baya pahalı bişey

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde blackmoon22 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 663 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.

379,356 soru

11,355,049 cevap

34,829 kullanıcı

...