0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (7,304 puan) tarafından

image

image

image

image

8 buçuk aylık oğlum griye yakın kaka yaptı acile gittik tahliler bunlar doğru düzgün tahlile bile bakmadı ishal olmayan çocuğa ishal dedi calpol verdi gönderdi sıra bulamıyorum internete kötü şeyler yazıyor bilen varmı başka gösterecek kimse yok etrafımda sırada yok doktora anlayanlar lütfen yazabilirmi

6 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama benimde sonuçlarım.hemen hemen biyel çıktı 
(7,304 puan) tarafından
Senin neyin var canım
(2,369 puan) tarafından
Bilmiyorum canım tam beş tanesi kötü çıkmış
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Burdaki kimsenin lafına bakmadan doktora götür bence. 
(7,304 puan) tarafından
Yok kuuzm sıra ah olsa acildeki doktorda bakmadı doğru düzgün
(1,408 puan) tarafından
Biraz sıkıntı var gibi enjeksiyon fakan. Sen yine eğer imkanın varsa özele götüe
(7,304 puan) tarafından
Büyük ihtimalle özele gidicez cnm sıra yok çünkü teşekkür ederim
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrr
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Kan biraz düşük galiba
(7,304 puan) tarafından
Karaciğer enzimleri yüksek ya :/
0 oy
(234 puan) tarafından
Bazi degerleri çok yüksek bazilarida çok düşük gecmis olsun kan degeri bunlar önemli baska acile gidin sizde calpol ne baska ilac verilmesi lazim
(7,304 puan) tarafından
Anlamadım ki ya ishal deyil çocuk ishalden gri yapmış dedi bana

Sıra bulamasan özele goturcem ya
(234 puan) tarafından
Öyle yap canım bu arada çok gecmis olsun
(7,304 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(368 puan) tarafından
Canım bak simdi( ALT - AST)  karaciğer enzimlerıyle ilgili yuksek cıkmıs a a yuksek dedıgıme bakma  bu degerler hıcbırseyi ifade etmez kotu degıl. Degerın 10 basamak üstü hıcbsıy ama yinede yuksek cıkmıs olmasını istemeyiz. Eger bu aralar ılac antibiyotik verdiysen hııc korkma bundan kaynaklı cıkıyor ama hıcbırsey kullanmadıysan  1 ay 40 gun  sonra bıfaha verin inmiş mi diye yada cocuk iyiyse hıc verme. Burda en buyuk sıkıntı Wbc  evet bu bu tık yüksek gıbı  cocukta idrar yolları enfeksiyonuda cıkar yuksek ihtimalle.  Vucutta Bı grıp gıbi bsıy olmuş antikorlar savas açmış atesi cıkmıs üşğtmüş tarzı durumlarda olur. Yanı biraz enfeksiyon var Dr antibiyotik verebilir ama hasta degılse bence kullanmayın. Zaten karaciğer hassas suan yukselebılır ama haricinde cok hastaysa tabıkı ver.  Bide kansızlık var. Bunun içinde muhakkak takviye kullan. Baska da bırsey yok sakın korkma. Bizden saglıklı. 
(368 puan) tarafından
Doktor ilgilenmez cunku sızın degerler kotu degıl.  Alt ast antibiyotik yukseltmıs kulak enfeksiyonu da vucuttakı antikorlar hateektete gecırmıs. Vbc cıkmıs.   Suan tek sorun gri kaka mı Baska nesi var.
(7,304 puan) tarafından
Halsiz canım gri kakada var su kusuyor bide bunlar var şuan
(368 puan) tarafından
Cocukta ciddi birsey yok. Lutfen panik olmayın enfeksiyon var suan. Antibiyotiklere guvenmeyın. Daha kotu oluyor cocuk lar bak karaciğeri yorulmuş. Annesi eve gotur sarımsaklı corba var bak goıgledan  5 7 tane at corbaya pişsin Bı kacgune enfeksiyon düşecek. Suan panik yapmayıp biraz bekleyin. Gri kaka da enfeksiyondan olmuş herhangi Bı organ sorunu yok. Suan yapacak bsıy yok.
(368 puan) tarafından
Yani peş peşe gun boyu kusarsa yine gotur ama siz biraz panik olmuşsnz haklı olarak eve gidin bsıy kalmaz. Wbc düşmesi lazım oda kulaktan dolayı olmuş işte. Kulagı hep boyle olur mu.
(7,304 puan) tarafından
Yok canım ilk defa kulağı böyle oldu geçti oda şükür

Çok teşekkür ederim canım ❤️ allha razı olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
1 cevap 96 göst.
20 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra01busra (999 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vinking (73 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...