0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kizlar merhaba kizim 8300 gr ve 4no bez kucuk gelmeye basladi nasil oluyo anlamadim kucucuk bebek kilo almiyo pek asagi dogru dusuyo bez. Cok doluyo ondan mi ki 

17 Cevaplar

0 oy
(2,397 puan) tarafından

Benim eltimin oglu sizin çocukla aynı 6 numara kullanıyor benim kız 17 kilo bende 6 numara kullanıyorum:)

(1,077 puan) tarafından
Allah allah neye gore bu bezler :))
(2,397 puan) tarafından
Bende bilmiyorum:))
-Reklam-
0 oy
(5,343 puan) tarafından
 Bezin markasindan da degisio kaliplari ben prima 4 no kullaniyrum da surda 15 gundur ufak gelio paketim bitmesini bekliom 5 no aldim on aylik 9700 kilo suan
(1,077 puan) tarafından
Baby turco bizimde canim stoklu almistim bitsin bes alcam
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Benim oğlan 8650 gr 5 no sleepy kullanıyor ondan bile taşıyor bezi aşağı düşmesi hareklendiyse ondan olabilir bizde genelde ondan oluyor ama belini ancak 5 no sarıyor 
(1,077 puan) tarafından
Bunlar bitsin bende 5alcam sanirim baby turco kalip olarak kucuk heralde sleppy de oyle
(1,986 puan) tarafından
Aynen ikisi de küçük ikisi de kullanıyorum zaten bazen onu bazen onu alıyorum ikisini de 5 no alıyorum son 2 haftadır 5 e geçtim
(1,077 puan) tarafından
Ay daha elimde cok dort paket 34 lu sanirim
(1,986 puan) tarafından
Çok rahatsız ediyorsa 5 e geç 4 ü geceleri kullan
0 oy
tarafından
Bez markadan markaya da degisir ebati 
(1,077 puan) tarafından
Evet sirt kismi kupkuru on kismi asiri dolu oldugu icin one kayiyo
(1,077 puan) tarafından
Bende bim deniyim bi olmazsa jenyy willy degilde baska bi marka almisti bimden esim asiri naylonluydu sevmedim
tarafından
Agu baby oluyo bimde o bi tik daha kotu ama jenny willy iyi biraz kalin sadece o da sıknti olmuyo
(1,077 puan) tarafından
Agu baby aynen adini sen diyince hatirladim mavimsi boyle ama cok hasur husur naylonluydu ya
tarafından
Evet o oyle ben de pek begenmedim cirt cirt kismida cok sertti
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben 5 kilodan beri 4 kullanıyorum Molfix kalıbı büyük olmasına rağmen sleepy ya da baby turco ise bez kalıpları küçük 5 ideal olur. Bir de eğer yine kayma oluyorsa bir de külot bez deneyin o çok sarıyor bedeni
(1,077 puan) tarafından
Evet canim baby turco. Stok yapmistim kilo araligina aldanip. Kizim zayif ve az kilo aliyo baya bi dort kullaniriz diye dusunmustum bunlar bitince bes alicam
(42 puan) tarafından
Bizimde zayıf hiç o bezde yazan kiloya bakmıyorum 4 numara mesela 7 14 yazıyor ben muhtemelen 10 kiloya gelince 5 e geçerim. Neye göre belirliyorlarsa o kiloyu çok aldatıcı oluyor
(1,077 puan) tarafından
Yazin daha sknti sicak skcak iyice
(42 puan) tarafından
Ay sormayın bende onu düşünüyorum pişecekler yazık bir beden büyük almak en güzeli
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Ya bu durum bezden beze değişiyor bence. Benim bebeklerin geçmeyen piştiği vardı, hemşire Bimin bezini söyledi onu aldık pişiklerini geçirdi. Eşim bulamamıştı bir kez, gitti baby turco aldı ama onun 4 numarası küçük gelmişti. 
(1,077 puan) tarafından
Baby turco bizimde on tarafini baglarken gobegine kadar cikariyorum ama az bi zaman gecsin ta asagi kadar iniyo
(3,896 puan) tarafından
Tamam işte, bende de öyle oldu. Hemen aşağıya çekti kendini. Kullanamadım istediğim gibi.
(1,077 puan) tarafından
Elimdeki bitsin baska markaya gecicem sanirim
(3,896 puan) tarafından
En doğrusu bu galiba.
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Bizimkide o kilolarda ama ben 5 numara kullanıyorum 5 az geniş 4 te dar mecbur 5 
(1,077 puan) tarafından
Hangi marka baby turco mu canim
(1,866 puan) tarafından
Yok önlem
0 oy
(9,242 puan) tarafından
O nasıl oluyor 12 kilo kızım 4 no kullanıyoruz sık değiştirmiyormusun
(9,242 puan) tarafından
Doldugundan kayıyor imkanı yok o no nun küçük olmasının
tarafından
Kız bende şaşırdım herkes yorumda büyük beden kullandığını yazmış. Benim kızımda 12_13 kg 4 no kullanıyorum. Hiç tasmiyor. Nadir taşar yani
tarafından
Besin aşağı kaymasının sebebi büyük olmasindan. Millet yanlış biliyor asıl büyük bez tasirir
(9,242 puan) tarafından
Ewet aynen öyle .taşma gecedeb sabaha belki oda uzun sure baglı kaldıgından
tarafından
Aynennn geceden sabah olunca bazen taşiyor .  Ya uzun süre degistirmiyorlar yada yanlış takiyorlar
0 oy
(15,869 puan) tarafından

21 aylık  oğlum 12_13 kilo arasi 4 maxi kullanıyorum ben bilemedim şimdi :silly:

(1,077 puan) tarafından
Hangi marka canim benim baby turco sanirim kalibi dar
(15,869 puan) tarafından
Bebem natürel bu kullandığım ama Baby turco da 4 maxi kullandim geçen ay
(1,077 puan) tarafından
Bilemedim canim benim ilk baglarken gobegine cikiyo sonra bi bakiyorum asagi kadar kaymis
(15,869 puan) tarafından
Bende bilemedim şimdi benim oğlan koltuk başlarında hep hareketli de
(1,077 puan) tarafından
Baglamada sorun mi yasiyorum acaba :) hic durmuyo baglatmak istemiyo aceleyle geciriyorum :)
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bazı markalar küçük oluyo ya. Ben 11 kilo oğluma ve kızıma 4 numara kullanıyorum 
(1,077 puan) tarafından
Baby turco canim
(2,387 puan) tarafından
Bende kullanıyorum onu
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Bayb turbo 8 kilo bebeğim 5 numara kullanıyorum. Benim de 4 numara vardı iç lastiklerini kopararak kullandım ziyan olmasın diye. 
(1,077 puan) tarafından
Baby turconun kalibi dar heralde
0 oy
(14,111 puan) tarafından
Biz 6 kullanıyoruz bayadir 
(1,077 puan) tarafından
Kanlari temiz cikti. Colyak'a bile bakildi temiz. Cocuk endokrine gonderdi gidemedik.
O an icin hastanenin diyetisyeniyle gorusturdu yaptigim herseyi normal buldu guzel yiyo dedi. Kuzemim var aydin devlet hast. Diyetisyen ona attim uc dort gun yedigi seyleri hersey guzel dedi almiyo bilmiyorum
(14,111 puan) tarafından
Yapisaldir belki yiyorsa
(1,077 puan) tarafından
Yiyo canim cok sukur ara ara istahsizlik olsa da genel manada iyi
(14,111 puan) tarafından
Sağlıklı olsunlar da yedikten sonra yani demek yapısal olabilir
(1,077 puan) tarafından
Aynen canim genetik olabilir
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Bende ayına kgsine göre hep büyük kullanırdım canım büyük kullan ve ben zaten sürekli değiştirirdim o ladar dolmasını beklemiyorum düşecek kadar bir.çişte yapsa hemen çıkartırdım
(1,077 puan) tarafından
Bidahakine bes alicam bende:)
0 oy
tarafından
Kızım 13 kg 4 numara bez kullaniyorum
(1,077 puan) tarafından
Markasi ne canim
tarafından
Bütün bezlerden kullanıyorum. Şuan molfiks ve püre baby kullanıyorum.
0 oy
(682 puan) tarafından
2 aylık bebeğime 3 numara kullaniyorum 
(1,077 puan) tarafından
İki aylikken ben iki kullaniyodum sanirim :)
0 oy
tarafından
Oğlum 10 700 bimin 4 numara bezi iyi oluyor 
(1,077 puan) tarafından
Bimi bende deniycem
tarafından
4 çocukta kullandım kalitesi eskisi gibi değil ama kullanılır
0 oy
tarafından
Benim kizim 9 kilo molfix 4 numara kullanıyorum gayet iyi 
(1,077 puan) tarafından
Molfixin kalibi buyuk canim bi kere kullandim ondan

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 344 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
0 oy
1 cevap 89 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (10,091 puan) tarafından soruldu

399,731 soru

11,956,878 cevap

36,123 kullanıcı

...