0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben oğluma 1 yaş çekimi yaptırdım 15 tane foto çıktısı verdiler bugün aldık iftar için kaynanama geldik bende fotoları yukarı çıkartıp baktım kaynanam geldi seç Bi tane al hadi dedim 2 tane alıyım dedi bende albüm yapacağım anannesi halası teyzesine de vereceğim o yüzden dedim 2 tane diye de neyse al hadi dedim ben mutfağa gittim içinden Bi tane daha almış ben 3 tane aldım haberin olsun dedi iyi dedim gönülsüzce o zaman halasına ver dedim yok veremem ben babanneyim alırım diğerleri almasa da olur dedi bişey demedim ama sinirden kendimi yedim şimdi 1 tane halasına 1 tane anneme 2 tane teyzelerine vereceğim geriye bana bişey kalmıyor 2 tane foto kalıyor sadece diğerleri aile çekimi şimdi diyorum. Gidip alayım habersizden görsün gününü geri de boşver diyorum sizce ne yapayım 

23 Cevaplar

+1 oy
(2,341 puan) tarafından
Tekrar çıkart, kötü bir şey göremedim ben burda.
(573 puan) tarafından
Canım ben en baştan bebeklik fotoları da çıkartıp albüm yapacağım diyip çekimde albüm almadım ki birer tane veririm diyip söyledim ben babanneyim ben alayım da diğerleri almasa da olur dediği kişi de anaanesi teyzeleri kendi kızına vermezse vermesin kendi layık görüyorsa eğer ki konu benim zıttıma gidip 2 tane alıyım demesi hadi 2 yi geçtim 3 tane alması diğerleri de insan yoksa çıkartırım zaten iki dk lık iş önemli olan orda benim verdiğim kararın tersini yapıp diğer insanları küçümsemesi
(2,341 puan) tarafından
Yani benim ki pek umursamaz bence bu davranış hoşuma bile gitti. Demek ki seviyor vs. Dün iftara çağırdı kuzum bardağı düşürdü kırdı bakıyor bir gittim bağırmışım önümden de çekilmiyor çocuğu alıyım..
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Keşke fazladan çikarttirsaydin. 
(573 puan) tarafından
Anlaştığımız paket öyleydi canım 1500 TL karşılığı albüm olmuş alsam önemli değil ama ben en baştan birer tane vereceğim dedim ama ne desem tersini yapıyor sinir oluyorum tersine gidince
0 oy
(824 puan) tarafından
Benim annem de anane halasina vermem olur biter onun hakkını sen almış oldun derdim 
(573 puan) tarafından
Öyle yapacağım tekrar da çıkarırım konu alması almaması değil ama en baştan birer tane veririm hepinize anca yeter dememe rağmen 2 yi istemesi ardından benden habersiz 3. Alıp aldım demesi insan Bi alabilir miyim planım var mı der ben babanneyim diğerleri almasa da olur demesi ne kadar doğru
(824 puan) tarafından
Çok yanlış sen babaannesin işte biraz ağır ol denilmeli ama denmiyor iste
0 oy
(21 puan) tarafından
Bence alıp kopyalayın fotoğrafçı da ya da fotoğrafçıya gidin daha silinmemiştir yeniden bastırtın
0 oy
(120,001 puan) tarafından
sinirden kendini yiyecek ne var bunda kiz ☺️ git fotocuya cikarttir istedin kadar ne dert ediyon 
(573 puan) tarafından
Yok kız çıkartırım bir sürü fotoğrafcı var zaten iki dk lık iş konu o değil ben en baştan birer tane vereceğim hepinize dedim anca yetiyor dedim anlaştığımız paket 15 foto çıktısı yoksa fazla da isterdim 1 dememe rağmen 2 tane daha sonra da benden habersiz 3 alıp aldım Haa demesi insan bir sorar alayım mı lazım mı başka planın var mı der en güzellerini seçip seçip aldı bir de diyor ki ben babanneyim alırım diğerleri almasa da olur diyo diğerleri dediği annem kardeşlerim
(120,001 puan) tarafından
germe kendini bosver alsin ne etcek foti dedigun neki kagit sonucta evlat senin cani sagolsun
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Anne o zaman çoğaltalım öyle al deseydin veya çoğaltıp verse idin keşke.. sıkma canını çıkartırırsın yine.
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Aman alsn canım  ben çok almasında bir şey görmedim gidip fazladan çıkartabilirsn  ama ben babannneyim diğerleri almasa da olur kısmı sinir bozucu sen bbanneysen diğerleri de annanne teyze yani 
0 oy
(438 puan) tarafından
Sen fazla almasına değil yaptığı görgüsüzlüğe sinir olmuşsun doğru yani sen ne diyosan onu yapsa daha iyi olurdu 1 taneyse 1 tane al dimi işte illa ki ben kaynanayım ne dersem yaparım diye düşünüyorlar oğullar onunya ondan olan evlatta onun sanki.
0 oy
(48,952 puan) tarafından
hala ve teyzelere verme
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hepsi mi ayni **** olur, ben de bir keresinde kaynanama 2 resim verdim magnet dolaba assın diye bir dedi kiracımın kızı kıskandı kaldirdim bir dedi nazar olmayin diye kaldırdım =))) sanki mutfağı yol geçen hanı herkes bize bakacak
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Tüm resimlerden vereceğin sayı kdr çıktı alsana ne bu kdr dert ettin
0 oy
(5,811 puan) tarafından
Bunda kötü bir şey göremedim havadan nem kapar gibi bir şey olmuş kadın torununu seviyor fotoğrafı fazla olsun istiyo. Çok istiyorsan gidip bir tane 2 tane daha çoğaltır sın imkansız bir şey değil böyle bir şey için kalp kıramaya gerek yok bide kadın sana haber vermiş sen orda ses etmeyip sonradan gizlice alıcam diyor sun ne kadar ayıp 
(573 puan) tarafından
Benşm annemde torununu çok seviyor neden diğerleri önemli değil diyor
(5,811 puan) tarafından
Orda yanlış yaptığı ama senin o an tepkini göstermen lazım Dı ki oda çizgisini bilsin sen şimdi ne yapsan da boş. Anne niye öyle diyorsun senin torununsa annemin de torunu ne demek onlar almasada olur deseydin ne saygısızlık olur Du ne de kavga çıkarırdı böyle desen
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Halasıyla konustuğumuzda seninkini annene verdim derdim baba tarafına da başka vermezdim 
0 oy
(777 puan) tarafından
Kopyalattirin aynisi cikiyor herkese dagitin bu kadar buyumesin konuda.
0 oy
(244 puan) tarafından
Keşke hiç vermeseydin o ne demek ben babanneyim diğerleri ne sende halasına seninki ni anneme verdim ordan al de sinir insanlar 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Vallaha onlar almasa gibi bi cümle kurduysa çıkarken 2sini alır koyardım çantama soruncada herkese bir tane derdim yada görümcene verme annenden al de direk
(573 puan) tarafından
Ay yaptım valla birini. Aldım sorarsa. Da. Bilmem nerde 3 tane alıyım dedin kayıp mı ettin. Derim kendi utanmıyor ben niye utanayım
(6,440 puan) tarafından
Aynen öyle hayır şu babannelerin kendilerini üstün görmesi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yani sende suç madem dağıtacaksin eski devirde değiliz cogaltsaydin ayrıca yani neden dağıtıyorsun herkes çocuğunla resim çekip çıkartsin saçma bence 
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Kendin verseydin keşke bu da senin diye. Almış sende iyi demişsin alman hoş olmaz
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Çıkardıkların sana kalsaydi onlarada Whatsapp dan atsaydın fotoğrafçıdan orijinalini alıp 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
O fotoğrafları al fotoğrafçıya git, aynısını kopyalayıp çıkarıyor 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 290 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yasminsem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.