0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Şuan bir aydinlanma tarzı bir şey geldi napcami şaşırdım açıkçası kime anlatcagimi da buraya yazınca elime ne gecicek ya da tam olarak nasıl aktaricam hiç bilmiyorum kafam çorba oldu belki hatırlayan olur belki daha ilk defa göreceksiniz bilmiyor ama ben bi 3 4 ay önce aldatilmistim baya dedektif gibi bulmuştum kızı bile ama sonra dedektiflik yarıda kalmıştı ve eşim yok ben aldatmadim demişti ben boşanma davası bile açtım 2 ay eşim eve gelmedi daha doğrusu almadım ama sonra bazı sıkışan şartlar yüzünden bosanmadik ama böyle affetme gibi değil erteleme gibiydi sonra aynı evin içinde bi şekilde yine aramız güzelleşti ama bi şekilde sindiremedim eşime karşı düşüncelerim içten içe bozuldu bana su bile getirse altında kötü bir şey arar oldum yeni doğum yaptım iyice bu olayları düşünür oldum iyice takıntı haline geldi ama bi şekilde bana sanki işaret yollanıyor gibi geldi ya da başlıkta yazdığım gibi psikolojik bir rahatsızlık oluşmaya başladı ama Instagram'da bir analiz sayfasına yazmıştım hakkımda hc bişi bilmemesine rağmen esim hakkında aldatilmam hakkında bisiler demişti sonra durduk yere karşıma aldatilmanin psikolojik bir sıkıntı olduğunu dair bilimsel yazılar girmeye başladım bugünde hiç takip etmediğim bir adamın kitabı çıktı karşıma lohusa şerbeti diye ama içeriği aldatmak ve aldatilmakla ilgili bunu kendime bağladım bir şekilde hani bende lohusayim ve bu aralar daha da kafama felan taktım diye inanın ondan sonra deliriyorum heralde dedim napcam bilmiyorum çok yalnızım ve nasıl atlaticam bilmiyorum çok sıkıştığımda buraya paylaşıyorum fakat hiç bir şey düzelmiyor nasıl duzelticem ben çok yoruldum 

1 cevap

0 oy
(612 puan) tarafından
Algida seçicilik yani kafanda ne varsa etrafında o konuyla ilgili ne varsa dikkatini çekmeye başlar. Psikolojik rahatsızım deyip kendine böyle bi etiket yapıştırma ve bu ruh haline girme. Asıl hasta senin eşin ki aldatmış. Lohusalık zaten başlı başına çok zor, sana tavsiyem kafanı toparlamaya çalış ve boşanacaksan boşan boşanmayacaksan unutmaya çalış. Yoksa sürekli kafanda acabalar vesveseler hayat çekilmez ve en büyük yazık çocuğuna olur 
(1,334 puan) tarafından
Kafamı hiç toplayamiyorum bu olaydan sonra asla doğru olanı bulamıyorum bu aldatilmada biraz havada kaldı eminim fakat elimde ciddi ciddi bişi yok ben o kıza da yazmıştım ama benle hiç iletişim kurmadi yani keşke evet aldattım dese ya da aldatmadigini kanitlasa ama ikiside yok o yüzden beynimin içini kemiren bir böcek var
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El1997 (1,910 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 481 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı