0 oy
259 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (234 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar saçımın sadece ön kısımlarını daha önce kuaförde kendime bi degisiklik olsun diye kızıla boyattim simdide hepsini boyatmmak istiyorum bitane yakin arkadasim dedi ki kızıl saç yapma o****pular yaptiriyor dedi çok kırıldım ben öylle boyatsam öylemi olmuş oluyorum ? Bide kndi ben ucllarini boyadiktan sonra oda arka kismini kizil yapti bugun yine ayni seyi dedi bana.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından

Elbette öyle olmazsınız ama çok dikkat çekici ben açık olsam saç boyatacak olsam asla o renk saç istemezdim :P doğal görünüm her zaman tercihim :angel:

-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aynı şeyi soyle ona bakalım ne dicrk. Sen öyle demiştin de neden yaptırdin de. Allah'm yarabbim ya
(234 puan) tarafından
Dedim diyoki bana yakışıyor knka diyip geciyo
(4,651 puan) tarafından
O dediğin kişilere de yakışıyor de :))
0 oy
tarafından
Sana ne yorum yapmak düşer paçoz de
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Kiskaniyo bence 
(234 puan) tarafından
Bende öylle düşünüyorum artık valla
0 oy
(192 puan) tarafından
Ozaman bile bile yaptıysa bence ne iş yaptığını sor arkadaşına :) tanımıyorum görmedim seni ama çok yakılıcak eminim 
(234 puan) tarafından
Çok saol canım benimtercih meselesi kırmızıyi cok seviyorum yakisiyoda yapiyorum bnde
(192 puan) tarafından
Ay yap gitsin nefret ediyorum etrafımda haset insanlardan çekemeyenlere hoşuma gittiyse sende yap ne hemen ay şöyle kişiler saçlarını yapar bunlar yapar demeye ay fenalık geldi içim baydı yap kız kurban olsun kırmızı boya. O manyak kadını da çıkar hayatından emin ol kendin için en iyisini yapmış olursun
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Evet kızıl dikkat çekici bir renk ama herkesin zevki farkli 

Ha bide sana öyle dedikten sonra onun boyaması bi garibime geldi :happy:

0 oy
(5,735 puan) tarafından
Ve sende buna arkadaş diyip gelip burda ciddi ciddi bunu soruyor musun? 
(234 puan) tarafından
Hafsa yorumlarin niye hep kırıcı benim attim postlara özellikle baya samimi arkadasim siradan olsa konusmam ztn o kdrda degil bi sorum dedim tavsiye icin
(5,735 puan) tarafından
Özellikle senin postlarına mı? inanır mısın kullanıcı ismine bakmadan yazdım :-D
Ayrıca kırıcı bir şey bulamadım ben yorumum da şu an. Yakın arkadaşım diyor sun, bu yakın arkadaş seni çok kırıyor tek cümlesi ile hevesini kırıyor yetmiyor sana yapma oruspu lar yapar dediği şeyi giidp kendisi yapıyor sen hala yakın arkadaşım diyor sun

Bence benim yorumumdan gerçeği gördüğün için kırıcı geldi
(5,735 puan) tarafından
Bu arada yazdığın ile bu kadar çelişme lütfen!!!
Toplam 4 tanecik postun var ve ben bu dahil iki tanesine cevap vermişim diğer postta seni kıracak ne söylemişim şimdi yazar mısın buraya attın madem böyle bir şey ortaya hadi bakalım bekliyorum
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Uzak dur o kişiden kendine mubah görüp sana hakaret yakistiryor . Hasetlik var
(234 puan) tarafından
Arama mesafe koydum zTen günde 5 kere arar nerdeyse samimi arkadasim ama bazi seyleri tuhaf ya
(1,737 puan) tarafından
Yüzüne güler arkandan hasetlenir sahip olduklarinida kıskanabilir dikkatli ol. Hayranlıkla birlikte hasetlik Allah korusun. Öyle insandan
(234 puan) tarafından
Canım mesela benim yas küçük tmmi onunda küçük hep sey diyo bak bu beni begenniyo fln benim makyaj daha guzel oldu fln ben evllendim 8 ay önce o bekar suan ama yasi küçük onunda
0 oy
(749 puan) tarafından
Ben yillardir kızil sacliyim cok da memnunum hic dikkkat cekici de durmuyor busrakosse hesabim bakabilirsiniz.Her tonunu denedim :)
0 oy
tarafından
Benim 3 arkadasimda boyamıştı çok dikkat çekiyor canım yakışıyorsa yapabilirsin tabikide arkadaşın kıskandığı için mi öyle dedi acaba güzel olacağı için kıskandı belkide yani. Bu Arada benim arkadaşlarım saçlarını kızıl değil pembe kırmızı yeşil bile yaptılar normal insanlar yani illaki o*******r yapmiyo
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Açık net seni kıskanıyor. Bende koyu kızıl yaptım aşırı dikkat çekici olmadı ama çok çabuk alabiliyor. Sıcak suya gelmiyor pek.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Enesa04 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 122 göst.