0 oy
182 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,506 puan) tarafından

Menü biraz karışık ama bide ben sorayım dedim herşeyden az az ortaya yapacağım çadırdayiz şükür eve girip cikiyoruz başsağlığı için gelecekler iftarı da yaparız demişler :)

Menü 

Toğga çorbası ( yoğurtla yarmayla yapılır )

Bulgur pilavı

Pilav üstü kavurma 

Salata 

Ayran

Revani  

Eşim tavuk alayım az birşey de tavuk patates sur furina dedi bide benim canım biber dolması çekiyor onu da yapasim var nasıl sizce ?

5 Cevaplar

0 oy
(13,927 puan) tarafından
Tavuk olur ama dolma fazla olur bence. Pilav var, çorbada da buğday var. Ağir olur yani hepsi. 
(1,506 puan) tarafından
Ay dolmayi benim canım çekiyor diye yapacaktım depremden beri yemedik çok severim dolmalık biber almis arkadaşından eşim
-Reklam-
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Yemek gayet güzel de ben çadirda olan birine neden iftara geliyorlar diye takıldım hadi madem geliyorsun yemeğini alıp gel ne bileyim düşüncesiz insanlar ya 
(1,506 puan) tarafından
Amin inşallah kendimiz sağ kaldık da sevinemedik ciğerimiz yandı :(
Valla eşimin hatri için yapıyorum yoksa hiç yapmam da
(7,280 puan) tarafından
O kadar şeye hiç gerek yok valla yorma kendini dolmada tavuguda boşver zıkkım yesinler diyecem neyse yarın kendinize yap dolma yanına tavuk mis gibi yiyin
(1,506 puan) tarafından
Sade kavurma pilav yaptım çocuklar durmadı valla bide ayran eşim gelince yardım ederse yaparım
(7,280 puan) tarafından
İyi yapmisin çok bile ona şükretsinler ben sinir oldum burda
(1,506 puan) tarafından
:) Allah razı olsun canım
0 oy
(4,705 puan) tarafından
cadirda bj kadar yapıyorsan masallah canim 
(1,506 puan) tarafından
Evimiz az hasarlı canım girebilirsiniz dediler korkuyorum girmeye ama yemeklik malzeme alıyoruz çok şükür çadır evimizin yanında kendimiz kurduk afad çadırı değil
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Menü ye değil de çadırda.kalana iftar yemeğine mi gidilir. Bana biraz garip geldi. Benim fikrim tabi. 
(1,506 puan) tarafından
Başsağlığına geliyorlar gelmişken yemekte yeriz dediler eve girip cikiyoruz diye sanırım
(4,651 puan) tarafından
Öyle bile.olsa başsağlığı na geliyo yemek ne alaka. Neyse. Allah kabul etsin kuzum.
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ya sakami bu bassagligina gelip iftara kalcam demek ne kdr dusuncesz insanlar var ya hani evinizde kalsanz neysede cadirdasnz ya
(1,506 puan) tarafından
Her insan aynı anlayışta olmuyor canım napalim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
0 oy
6 cevap 217 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.

381,231 soru

11,413,172 cevap

34,956 kullanıcı

...