0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kizlar gunaydin hava guzel olunca sabah bi kere aksam uzeri bi kere olmak uzere disari cikariyodum kizimi boylelikle yemekti is guctu derken cok tv acilmiyodu.

Hava soguksa ve kapaliysa tum gun tv acik islerimi dun yapmistim bugun sadece toz aldim havada kapli olunca bisey yapasim gelmedi. Uzuluyorum boyle olmasina oyunlar oynatiyorum vs ama tikaniyo bi yerden sonra bende de oyun bulma konusu. Sizler nasilsiniz durumlar ne 

8 Cevaplar

0 oy
(17,757 puan) tarafından
Bizimde burda bi açıyo bi kapıyo hava kendide bilmiyo naptığını :D oğlumun karnını doyurdum öbür oğlum babasıyla gitti büyük oğlum okulda oyun konusunda bende bazen tükeniyorm ne oynatsam bilmiyorum ama o kendi oynamayı daha çok seviyo zaten sürekli bi yerleri karıştırır ama üçüde asla tv izlemiyo çizgifilm açsam bile :)))
(1,022 puan) tarafından
Yaa ne guzel ben 13. Aya kadar direndim ama hareketlendikce cok zorlasti hersey acsam da bi yere kenetlenip izlemiyo degistirtip duruyo ama yaninda bende oturuyorum tv acayim gidip is yapayim olayi olmuyo gene :)
(17,757 puan) tarafından
Yok keşke biraz oturup izleseler sürekli dövüş oyunu oynuyolar en küçükte onlar nereye giderse oraya gider :))
(1,022 puan) tarafından
3 oglan allah dayanma gucu versin canim :D
(17,757 puan) tarafından
Amiiin bol duaya ihtiyacım var :D
-Reklam-
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Gözümü açtım ev kasvetli karanlık ruhum cekildi resmen yataktan çıkmak istemem bu havalarda oğlumda geç uyanan bir baby :) kalkınca kahvaltısı banyosu kitap okurum biraz sonra oyuncakları ile oynarız sonra uyku saati ben yemeğe girişirim bugün temizlik yapmicam 
(1,022 puan) tarafından
Gec uyandigi halde bidaha uyuyo mu canim. Masallah kac aylik
(3,582 puan) tarafından
Evet ya bizimki  uykusu çok tuhaf 11 de uyanıyor 15:30 da tekrar uyuyor gece 23:00 da yatıyor bir daha kalkmaz ama gece 17 aylık olduk
(1,022 puan) tarafından
Uykuyu seviyo demek aman masallah diyelim herkese soyleme :) benimki 6.30-7 arasi uyaniyo
0 oy
(421 puan) tarafından
Ankaranin kasvetli havasına alıştık artik bebegim doğma büyüme angaraliyim bugun yaz yarin kar kış kiyamet cocuklarin dengeside bozulda angaraya hazirandan once yaz gelmez yılda 1ay yaz olur burda
(1,022 puan) tarafından
Evet oyle cidden gecen seneki fotolar ani olarak geliyo onume bakiyorum temmuz benim kizda hala orme yelek var :D
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Pursaklarda siddetli rüzgar sagnak var 
(1,022 puan) tarafından
Cankayaya da yagdi az once durdu simdi
0 oy
(3,342 puan) tarafından
Burada da bir açıyor bir kapanıyor hava Giresun buraya yaz kolay kolay gelmiyor 
(1,022 puan) tarafından
Oralar cok guzeldir ya
(3,342 puan) tarafından
Sahil kısmı güzel gezmek için ama çok yokuşu var :D
(1,022 puan) tarafından
Ankarada cok yokus :)
(3,342 puan) tarafından
Adana'da doğup büyüdüğüm için yokuşlara alışkın değilim:))
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Konya hava açık ama fırtına var 
(1,022 puan) tarafından
Yagis gelcektir ardindan canim
(1,351 puan) tarafından
Olabilir canim  yer gök inliyor fırtınadan
0 oy
(238 puan) tarafından
Havanın kapalı olmasını ben de hiç sevmiyorum ya. Evimizin önünde park var 11 gibi parka götürürüm diye düşünüyordum fırtına var resmen. Nasıl geçecek bakalım bugün.

Sağolsun kızım 6da kalkıp babasını uğurlar her sabah. kahvaltısını yaptı 9gibi yarım saat uyudu o uyurken ben mutfağı yarım yamalak topladım şimdi evde nereyi karıştırdım diye geziniyor. 16 aylık bu arada akşam 3 gibi yarım saat 45 dakika daha uyku o arada ben akşam yemeği yaparım sonra 8 de gece uykusu başlar. Uykuyu hiç sevmiyor hiiç. Ben nereye o oraya kuyruk gibi devam ediyoruz.

Bu arada TV sevmiyor telefon verirsem bir şeyler izler o da çoook nadir.
(1,022 puan) tarafından
Aksam erken yatiyo benimki gibi erken kalkiyo :)) karistirma islerini biz 12 aylikken falan bitirdik artik bikti ellemiyo :)
(1,022 puan) tarafından
Benimki 15 aylik yani 14.5 tam olarak tek uykuya gecmeye calisiyo gunde bi kere 12-13 gibi yatar bir bir bucuk saat uyur o kadar canim
(238 puan) tarafından
Bazı günler çift bazı günler tek yapıyor kızım uykusu gelince aşırı huysuz oluyor ben de zorlamıyorum. Karıştırma işi bizde bitmez sanırım çok meraklı bir de çok eşya olunca her gün yeni bir şey keşfediyor.
(1,022 puan) tarafından
Uyuyosa uyut canim benim kizim ikinci uykuyu asla uyumak istemedigi sabahki uykuyla aksami ettigi icin cok huysuzlandi ben mecbur gecirdim.
0 oy
tarafından
Aynen valla ben de salı olsun da pazar a gideyim diye bekledim kız küçük olmasa gene giderdim bende tv izleyenlerdenim
(1,022 puan) tarafından
Kisin evde vakit gecirmek cok zor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 398 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 192 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 269 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu